%100 Organik Nemlendirici Günlük Krem ve Yüz Temizleme Jeli

0

yves rocher 1 %100 Organik Nemlendirici Günlük Krem ve Yüz Temizleme Jeli

YVES ROCHER’DEN %100 Organik Nemlendirici Günlük Krem

yves rocher 2 %100 Organik Nemlendirici Günlük Krem ve Yüz Temizleme Jeli

%0 Paraben – %0 Renklendirici – %99 Doğal İçerik

AloeVera bitkisinin ferahlatıcı ve nemlendirici etkisiyle cildiniz gün boyu nemli ve yumuşak… Cildinizi derinlemesine nemlendirir ve korur, köpüksü dokusu ile cilde yumuşaklık verir. %99′u doğal içeriklerden oluşur, %24′ü Organik Tarım ile üretilen içeriklerden oluşur. Parfümü ise %100 doğal içeriklidir. Paraben, silikon, mineral yağ (petrol) ve renklendirici içermez.

Kullanımı
Sabah ve akşam derinlemesine temizlenmiş bir cilt üzerine göz çevresi hariç, tüm yüze ve boyun bölgesine uygulanmalıdır.

…Ve dahası: Posası su ve nemlendirici maddelerle dolu olan Organik Meksika AloeVera’sı onarıcı ve yatıştırıcı özelliğiyle cildi rahatlatır, ciltteki gerilmeleri hafifletir. Anti-alerjen, ciltte yanmayı ve dökülmeyi hafifleten Organik Jojoba Yağı cildi korur. Yoğun besleyici Organik Badem Yağı ve Organik Kakao yağı cildi yumuşatır.
Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.

yves rocher 3 %100 Organik Nemlendirici Günlük Krem ve Yüz Temizleme Jeli

%100 Organik Ferahlatıcı Temizleme Jeli

%0 Paraben – %0 Renklendirici – %98 Doğal İçerik

AloeVera bitkisinin ferahlatıcı ve nemlendirici etkisiyle cildinizi temiz ve taze hissedin…
İçeriğindeki bitkisel içerikli parçacıklarla (miseler) yüz, göz ve dudak makyajını ve cilde yapışan kirleri anında temizler. Cilde net ve taze bir görünüm kazandırır.
%98′i doğal içeriklerden oluşur, %20′si Organik Tarım ile üretilen içeriklerden oluşur. Parfümsüzdür. Paraben, silikon, mineral yağ (petrol) ve renklendirici içermez.

Kullanımı
Sabah ve akşam, pamuk yardımıyla göz çevresi ve dudaklar da dahil tüm yüze uygulanabilir, durulama gerektirmez.

Ve dahası: Posası su ve nemlendirici maddelerle dolu olan Organik Meksika AloeVera’sı onarıcı ve yatıştırıcı özelliğiyle cildi rahatlatır, ciltteki gerilmeleri hafifletir.
Dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında test edilmiştir.

yves rocher 4 %100 Organik Nemlendirici Günlük Krem ve Yüz Temizleme Jeli

YvesRocher Organik cilt bakımı serisinde ayrıca vücut duş jeli, vücut losyonu ve vücut peelingi ile %100 organik ferahlatıcı roll on- deodorant da bulunuyor.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply