2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

0

Saç Modanıza Kendi Ozgünlüğünüzü Taşıyın!

Ah bu saçlar! Kadın ve belki erkeklerin de en çok vaktini ayırdığı yerlerinden biri… Elbette herkes güzel, bakımlı, havalı ve dikkat çekici saçlara sahip olmak ister ve bunun için başvurmadığımız yontem ve bakım türü kalmamıştır diyebiliriz.

Bir de moda diye peşinden süreklendiğimiz haller var tabii ki. “İşte bu yılın harika saç modelleri” diye çoğu zaman duyduğumuz ve merakla takip ettiğimiz moda, bizleri tesiri altına alıyor. Hal boyle olunca kendimize yakışanı bulmak ve kendi modamızı yaratmak mı tercih ettiğimiz yoksa trend neyse ona ayak uydurmak mı? Ha bir de yaşımızı daha da aşağıya çeken, bizi daha genç gosteren saç modelleri var. Sizler için o saç modellerini de derledik. Tabii 2014 yaz modası saç renklerini de unutmadık. Karameller, kumrallar, bakır kahveler…kısacası yazın ahengine ve ısısına uygun sıcak mı sıcak renkler…

Bu sorunun cevabını merak edenler için ozellikle 2014 yazında on plana çıkan saç modellerini ve renklerini bir inceleyelim. Sonrasında imajlardan ilham alıp kendi zevkinize uyarlamak isterseniz sonuna kadar serbestsiniz. Sunumlar bizden, uygulamalar sizden…

İşte 2014 Yaz Saç Trendleri…

At Kuyruğu Saçlar:

at kuyrugu 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Sıcak aylarda kullanımı en ferah ve rahat modellerden biri. Ayrıca oluşturduğu asil hava da size ayrı bir şıklık katıyor. Derli ve toplu, tam da güzelliğinizi ve yüzünüzü on plana çıkaracak bir model…

 Saçta Aksesuarlar:

 

sac aksesuarlari 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Saçlarınızın doğal havasına biraz süs ve değişiklik katmak için saç aksesuarlarından faydalanabilirsiniz. Bilhassa 2014 yaz ayı için hem gece gezmeleriniz hem de plaj ortamlarınız için harika saç aksesuarları takı mağazalarında mevcut. Dilediğiniz aksesuar ile saçlarınıza apayrı bir hava katabilir, imajınızı şık bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Islak Gorünümlü Parlak Saçlar:

islak sac parlak gorunumlu 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Saçlarınız hafif ıslak ve yağlı gibi parlak gorünüyor ancak yağlı değil! Sanki havuzdan çıkmış da hafif güneşten yoğun nemi gitmiş gibi ozgür ve cool. Benim bir duruşum var diyen saçlar. Rahat, ozgüvenli ve dikkat çekici. Bakın fotoğrafta Angelina Jolie ne güzel de taşımış. Bu gorüntüye ulaşmak için yoğun nem veren saç serumu, argan yağı ya da hafif ıslak gorünüm veren bir jole uygulamak yeterli olacaktır.

Dağınık Orgüler:

daginik orgu modeli 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Orgü saç modellerinin hafif masum ve içinizi hoş eden bir havası vardır. Hepimiz biliriz. Ozellikle karşı cins orgü saçları pek masum ve etkileyici bulur. Yalnız bu senenin modası dağınık, sanki alelacele yapılmış orgüler… Rahat, samimi ve cool bir gorüntü. Orgü modasına karizmatik bir dokunuş…

Yataktan Kalmış Gibi Doğal Duran Saçlar:

 

yataktan kalkmis gibi dogal saclar 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Aaaaa saçları hiç dokunulmadan ne kadar da hoş gorünüyor, oyle değil mi? Eminiz arkanızdan birinin bunu düşündüğünü bilseniz çok hoşunuza giderdi. Ufak müdehalelerle bu doğallağa kavuşmak mümkün!

Su Dalgalı Saçlar:

 

su dalgali saclar 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Klasik diyebileceğimiz ama havasından da geçilmeyen hoş, dikkat çekici, havalı ve hareketli saçlar… Bir maşa yardımıyla, kalın aldığınız saç tutamlarına basit şekilde uygulayacağınız yontemle şahane doğal dalgalara sahip olabilirsiniz.

Yana Atılmış Saçlar:

yana atilmis sac modelleri 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Hem havalı hem de bu senenin iddialı saç modellerinden. Kendinize yakıştırdıysanız hiç durmayın uygulayın, trendi yakalayın.

Kısa Saçlar:

kisa kut sac 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Bu senenin ozellikle yaz aylarının vazgeçilmezi kısa saçlar bayanlara hem maskülen hem de kadınsı bir hava veriyor şüphesiz. Yine 2014’e damgasını vuran kısa küt saç modelleri ile kendinizi ifade etmenin tam fırsatı.

İşte Yaşımızı Daha Genç Gosteren Saç Modelleri

Düz Saçlar:

duz fonlu sac 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Fonlenmiş düz saçlar her daim bizi daha genç ve taze gosteren bir saç tarzıdır. En ağır gecelerde bile düz fonün etkisi ve cazibesi başkadır. Her ortamı kaldırır ve sizi asil ve şık gosterir.

Dağınık-Doğal Bırakılmış Saçlar:

daginik dogal birakilmis genc saclar 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Şüphesiz en doğal gorundüğünüz haliniz en doğal olan. Birkaç ufak dokunuşla sanki hiç yapılmamışçasına doğal duran saçlara sahip olmak bu senenin en rağbet goren trendi. Bu tarzla gençlik ışıltısı sizi kolay kolay bırakmayacak.

Orgülü Saçlar:

tepeden orgu sac modeli 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Orgülü saçlar lise yıllarımıza gonderme yapması bakımından her zaman bizi daha sevimli ve seksi gosterebilir. Tepeden orgüler ise daha havalı bir duruşa sahip.

 Tepeden Toplanmış Saçlar:

tepeden at kuyrugu 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Ufakken annelerimiz saçımızı hep tepeden toplarlardı değil mi? Sıcak havaların hem bunaltısından kurtulmuş hem de daha genç duran halimizle tepeden topladığımız saçlar bize daha ozgür bir hava katıyor.

Küt Saçlar

 asimetrik kut sac modelleri 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

 Hafif maskülen ve genç gorüntünün işte formülü… Kısacık saçlar…

2014′ün On Plana Çıkan Moda Saç Renkleri:

Çikolata Kahveler:

cikolata kahve sac renkleri 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Yazın bronzlaşan tenlerimize çok yakışan sıcak bir ton çikolata kahve çoğu ten rengine de iyi gidiyor

Altın Kahveler:

altin kahveler 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Güneşin ışıltılarıyla dans eden altın kahve içeriğindeki dore tonuyla yüzünüze sımsıcak bir dokunuş bırakıyor.

Bakırlar:

kizil bakir sac rengi 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Güneşin parıltısına en güzel uyum sağlayan bakır tonları, açık ya da esmer tenli çoğu kişiyle uyum içinde hareket ediyor bu sene…

Karamel Bakırlar

bakir karamel sac rengi 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Yaza çok yakışan bir ton olarak on plana çıkan bu renk size bambaşka bir ruh katıyor

Kumrallar

kumrallar 252x300 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Sarışın kadar iddialı değil; fakat masumluğun cazibesini her daim üstünde taşıyan kumral tonlar, bu senenin yine en çok tercih edilenlerinden…

Küllü Sarılar:

kullu kumrallar 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Hafif soğuk diyebileceğimiz bu ton, ozellikle bronzlaştığınız bu mevsimde güzel zıtlık oluşturuyor ve size cool bir hava katıyor.

Doğal Sarılar

dogal sarilar 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Teniniz açık renkliyse doğal sarılar yazın tam da size gore. Hem seksi hem dikkat çekici olmanın en doğal hali.. Yalnız dikkat! Once teninize ve ruhunuza yakışmalı sarı tonlar…

Marjinal Mor

patlican moru 2014 Yaz Saç Trendleri, Modelleri ve Renkleri…

Patlıcan moru dediğimiz ton zaman zaman sivrilse de aşırı tercih edilmiyor. Ancak ten uyumunu yakalayan marjinal ruhlu kişiler için de farklı ve ozgün tarzın ifadesi morlar…

 

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply