3′ü Bir Arada Organik Islak Mendil ile Pratik Makyaj Temizleme

0

İş Kadınlarına, Yoğun Ev Hanımlarına ve Tempolu İş Adamlarına Organik Islak Mendil İle Pratik Makyaj ve Cilt Temizliği…

Cilt temizliği hiç bu kadar güvenli ve pratik olmamıştı!

organik islak mendil 1 3ü Bir Arada Organik Islak Mendil ile Pratik Makyaj Temizleme

Hepimizin hayatı koşturma içinde geçiyor adeta. Toplantılar, buluşmalar, iş davetleri, seyahatlar, ev temizliği ve ziyaretler derken yorgun düşüyoruz. Bu tempo içerisinde de her daim bakımlı olmayı arzu ediyoruz. Fazlasıyla yoğun geçen günlerin bazı gecelerinde yüzümüzdeki makyajı bile çıkarmak zor geliyor öyle değil mi? Makyajla uyumanın cilt üzerindeki yıkımlarını hepimiz biliyoruz. Uykuya geçmeden önce cildin mutlaka temizlenmiş olması ve hücrelerin oksijen alması gerekiyor. Bu nedenle cildin kirlerden ve makyaj kalıntılarından derinlemesine arınması çok çok önemli. Tüm bayanların ortak derdi olan makyaj temizliği ve cilt temizliği sürecini kolaylaştıran bir ürün ile tanıştım geçenlerde 2013 İzmir Organik Ürünler Fuarı’nda. Ürün sorumlusu Sevcan Hanım billasha ürünü kendi üzerinde deneyerek, mendillerin güçlü ve sağlıklı etkisini göstermiş oldu. RAWGANIC’in Organik 3’ü bir arada ıslak mendili gerçekten harika bir ürün. Ürünü almadan önce hemen ben de deneyimledim. Mendiller saf organik pamuktan üretiliyor. Temizleme, tonik ve nemlendirme özelliği olan bu mendiller ile cilt kolaylıkla kir ve makyaj kalıntılarından uzaklaşıyor, cilt hem temizleniyor, nemleniyor hem de tonik etkisi ile gözeneklere iyi geliyor. Tek adımda, büyük kolaylıkla, pratik bir şekilde yüzünüzü temizleyebiliyorsunuz.

organik islak mendil 2 3ü Bir Arada Organik Islak Mendil ile Pratik Makyaj Temizleme

Cildimiz vücudumuzun en büyük organı. Yapılan araştırmalar cildimiz sürdüğümüz her şeyin %60’ını emdiği yönünde. Bu nedenle cildi yararlı organik içeriklerle beslemek mühim…

RAWGANIC 3’ü Bir Arada Islak Mendil’i Mutlaka Tavsiye Ederim

Rawganic 3’ü bir arada ıslak mendilin içeriği ile ilgili meraklılarına biraz bilgi aktaracak olursam; Aloevera ve yeşil çay içeriyor mendiller. Yatıştırıcı ve nemlendirme etkisi cilt için özel dengelenmiş bir formüle de sahip. Mendil yapımında saf organik pamuk kullanılıyor. Güvenli, saf, parfüm ve sentetik koku içermiyor.

organik islak mendil 3 3ü Bir Arada Organik Islak Mendil ile Pratik Makyaj Temizleme

Organik Olduğuna Dair Sertifikası Var

Organik Mendil’de SoilAssociation sertifikasyon kuruluşundan onaylı sınırlı miktarda koruyucu maddeler kullanılıyor. Organik sertifikası olan üründe genetik modifiyeye uğramış ürünlerin kullanımına izin verilmiyor.

Ürüne ulaşmak isteyenler aşağıda paylaştığım link yolu ile ürünün satıldığı bayilere ulaşabilirler

http://www.burmino.com/index.php?id=sayfaac&pid=7

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply