4 Şubat Aslan Dolunayının Burçlara Etkisi Nasıl

0

4 Şubat 2015 Dolunay Aslan Burcunda ve bu durumun burçlara olan etkileri ne yönde?

Etkilerini 3 gün öncesinde ve 3 gün sonrasında hissettiğimiz Aslan Dolunayı bakalım hangi konularımıza ışık tutuyor?

Astrolog Zeynep Enzin sizler için yazdı.

KOÇ

Aşk ve çocuklarla ilgi her türlü gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Cinselliği ön planda olan birliktelikleriniz yoğunlaşabilir. Sanatın hangi dalıyla ilgileniyorsanız artık sahne zamanı olduğunu söyleyebiliriz. Aşk her an sizi bulabilir. Flörtleriniz son bulabilir. Annelik ya da babalık duygularınız kabarabilir ve çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz.

BOĞA

Aile, ev ,yuva konuları ile ilgili aklınıza gelebilecek her şey. Evinizde dekorasyon değişikliği yapabilirsiniz. Eşyalarınızı yenileyebilirsiniz. Evinizde tüm eşyalarınızın adeta hareketlendiği çok büyük, derin bir temizliğe kalkışabilirsiniz. Ev, alım, satım, kiralama, girişiminde bulunabilirsiniz.

İKİZLER

Aniden seyahat planları yapabilirsiniz veya iptal olabilir. Gereksiniminiz olan bir kursa katılabilir veya seminer verebilirsiniz. Yayın ve reklam gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Varsa kitap, dergi çalışmalarınız bitirebilirsiniz.

YENGEÇ

Finans, para, maddi konularınız ile ilgili önemli kararlar almadan önce Dolunayı ve Merkür ün Retro sürecini göz önünde bulundurmalısınız. Kendinizi önemli yazışmalar içinde bulabilirsiniz. Maaşınıza zam, avans ya da terfi alabilirsiniz. Kazançlı, bollu, bereketli bir hafta olabilir. Riskli harcamalardan kaçınmalı, abartmamalısınız.

ASLAN

Hayatınızın önemli olan herhangi bir konuda bitişi sonlanma yaşayabilirsiniz. Yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Dolunayın Aslan burcunda gerçekleşmesi ile birlikte de kendinizi çok rahat bir şekilde ifade edebilir sahnede olabilirsiniz. Yalnız iseniz her an birlikteliğiniz başlayabilir. Yeni iş teklifleri ve olanaklar ile karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK

Ruhsal anlamda kendinizi dinleyeceğiniz ve yalnız kalmak isteyeceğiniz bir dönedesiniz. Kendinizi ortaya koymak yerine içinize kapanabilirsiniz. Uyku düzeninize, sağlığınıza ve beslenmenize dikkat etmelisiniz. Sağlığınız, ruhsal gelişiminiz, manevi yönümüz ve rüyalarımız ön planda olabilir.

TERAZİ

Sizin için dostlarınız, arkadaşlarınızda destek alma zamanıdır. Sosyal çevreniz, bulunduğunuz gruplarda lüks bir davet alabilir organizasyonlara katılabilirsiniz. Keyifli, sıcak, samimi eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Dikkat etmeniz, kontrol altında tutmanız gereken nokta ise egonuzdan başka bir şey değildir.

AKREP

İş ve kariyeriniz ön planda. Yeni bir iş teklifi, proje, ya da terfi alabilirsiniz. Şans, bolluk ve bereket sizinle birlikte

YAY

Seyahatlerle birlikte oluşacak eğitimler, reklam ve hukuki konular gündeminizde olabilir. Mesleğinizde, kariyerinizde ilerlemeniz için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK

Eşinizin ya da ortağınızın maddi konuları; krediler, vergiler, gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Karar almanız ve imza atmanız gereken durumlar oluşur ise Dolunay ve Merkür Retro durumlarını da göz önünde bulundurarak, ertelemenizde fayda vardır.

KOVA

Evlilik için adım atabilir, ortağınızdan, eşinizden, partnerinizden, destek görebilirsiniz. Miras, ikramiye, çekiliş konularında da şanslı olduğunuz bir dönem olabilir. Partneriniz ile sorun yaşıyorsanız çözümleme yoluna gitmez ego savaşlarına girerseniz ayrılma olasılığınız yüksektir.

BALIK

Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Önemli projelerinizin bitişi olabilir. İşiniz ile ilgili iletişim problemleri, buna bağlı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Günlük işlerinizi hallederken dağılabilirsiniz. Sistemli, planlı, programlı davranmanız yararınıza olacaktır.

Yolunuz her zaman aydınlık, kalbiniz sevgi ve ışıkla dolsun…….

ZEYNEP ENZİN

 

 

 

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply