8 Ay Havuç Suyu İçince Kanser Kayboldu

0

Havuç Suyunun Kansere Etkisi

Birçok çocuk kitabının yazarı Ann Cameron, kolon kanseri olduğunu öğrendiğinde büyük bir yıkım yaşadı. 2012 yılı Haziran ayında kanser üçüncü evresine girdi. Kocasının 2005 yılında kemoterapi aldıktan sonra akciğer kanserinden vefat etmesinin ardından kolon kanserinin gelip kendisini bulması onu daha da korkuttu ancak aynı kaderi yaşamamak için kansere havuç suyu gibi doğal yolla bir savaş açtı.

8 ay havuc suyu icince kanser kayboldu 300x200 8 Ay Havuç Suyu İçince Kanser Kayboldu

Ann Cameron, Haziran 2012 yılında kolon kanseri için operasyona ve kemoterapi gördü. Ancak altı ay sonra kanser akciğerlere yayıldı ve kanser dördüncü dönemine girdi.

Sonra bir hikayeye rastladı. Her gün yaklaşık iki buçuk kilogram havuç suyu tüketen bir adam olduğunu ve cilt kanseri için bu havuç suyu kürünü uyguladığını öğrendi.

Kendine de bu havuç suyu uygulamasını yapan Ann Cameron’un sekiz hafta sonra tümörleri durmuştu. Onun tümör ve lenf bezleri küçülmeye başladı. Dört ay sonra, dokuları normale döndü ve tümörleri geri çekilmeye devam etti. Sekiz ay sonra, kayıtlı tomografi muayenesinde kanseri tamamen gitmişti.

Havucun bu gizem gerçekten de anti kanser özellikleri bakımından şahane bir gösterge. Havuç suyunun içinde bulunan karotenin bazı büyüyen tümörleri önlediği tespit edilmiştir.

 

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply