Altın Formül: Makyaj Öncesi Cilt Gerginleştirici

0

makyaj oncesi cilt gerginlestirici Altın Formül: Makyaj Öncesi Cilt Gerginleştirici

Makyajı Yüzünüzde Kusursuz Taşıyın!

Makyajın kusursuz görünmesi, sıkı ve gergin bir cilt ile yakından alakalıdır. Porselen gibi bir cilt görünümü için doğru bakım yöntemleri ile cildi makyaja hazırlamak gerekir. Özellikle 30’lu yaşlardan itibaren cildin elastikiyeti azalmakta ve sıkılığı kaybolmaya başlamaktadır. Bu yaş ve sonrası bayanlar, ciltlerinin ihtiyaçlarına göre önemli günlerinde yaptıkları makyaj öncesi doğal malzemelerle hazırlanmış cilt gerginleştirici maskesi uygulayarak, göz çevresi hariç yüzlerini kalıcı ve profesyonel bir makyaj için hazırlayabilirler. Unutmayalım ki gergin olmayan bir ciltte makyaj istenilen etkiyi yaratmayacak, ciltteki kırışıklıkların içine dolan makyaj birikintileri kusurlu bir görünüme yol açacaktır.

İşte sizlerle paylaşacağım bu doğal tarif ile doğal görünümlü ve başarılı bir makyajın sırrına kavuşabilirsiniz.

İşte Tarif:

yumurta1 Altın Formül: Makyaj Öncesi Cilt Gerginleştirici

Malzemeler:

1 yumurta akı

1 ampul E vitamini

1 çay kaşığı lavanta

1 şişe maden suyu

Hazırlanışı:

Malzemeler karıştırılır. Gözler hariç tüm cilde uygulanır. Ciltte 20 dakika bekletildikten sonra maden suyu ile durulanır.

Tarif Kaynak: Kozmetolog Pervin Bulgak

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply