Asetonsuz Soyularak Çıkartılan Doğal Oje: Suncoatgirl

0

Asetonsuz Soyulan Ojeler

Geçenlerde, site için araştırma yaparken mail kutumda oldukça ilgimi çeken bir iletiye rastladım. Söz konusu doğallık ve doğal ürünlerse zaten bende algılar tamamen açılıyor. Merakla maili tıkladım. Koz-Metis firmasından Hikmet Gedikli bana ilk kez duyduğum ödüllü, toksik kimyasal içermeyen, su bazlı ve mineralli bir ojeden bahsediyordu.

Suncoatgirj Ojeler 1 1024x764 Asetonsuz Soyularak Çıkartılan Doğal Oje: Suncoatgirl

En fazla dikkatimi çeken konu ise ojelerin asetonsuz zahmetsiz bir biçimde soyularak çıkarılmasıydı. Nasıl olur dedim ve açıkçası merakım git gide büyüdü. Doğal olan her şeyi sizlerle buluşturma felsefemden hareketle maili hemen cevapladım ve ürünü deneyip, yorumlarımı paylaşmak istediğimi söyledim.

Suncoatgirj Ojeler 9 1024x764 Asetonsuz Soyularak Çıkartılan Doğal Oje: Suncoatgirl

Koz-Metis firmasının Satış Pazarlama Direktörü Hikmet Gedikli, oje sektörü için bana kalırsa devrim niteliğinde olacak Suncoatgirl oje markasının koyu renkli ve açık pembe Suncoatgirl oje testerlarından hemencecik gönderdi. Ojelerin denemesi hususuna arkadaşım Hande Duriç Demirtaş’tan yardım aldım. Onun güzel ellerini çekimler için kullandık.

Suncoatgirj Ojeler 2 1024x764 Asetonsuz Soyularak Çıkartılan Doğal Oje: Suncoatgirl

Önce bordoya yakın ama daha çok koyu kiremit rengini andıran ton ile başladık çalışmaya. İlk olarak ojeyi ince bir tabaka halinde tırnaklara sürüyorsunuz. Kuruduktan sonra tırnaklardan ikinci kez oje ile geçtiğinizde renk tam olarak oturmuş oluyor. Sedefli özellikleri ile ojeler, özellikle güneş vurduğunda tırnaklarınızı ışıl ışıl gösteriyor, gölgede ise daha mat duruyor. Hakikaten de su bazlı yapısı ve alışılagelmiş o keskin oje kokusunu duymuyor olmanız şaşırtıyor. En önemlisi de sağlığa zarar vermeyecek olmasını biliyor olmak.

Suncoatgirj Ojeler 6 1024x764 Asetonsuz Soyularak Çıkartılan Doğal Oje: Suncoatgirl

Gelelim işin en heyecan verici tarafına. Evet ojeleri sürdük, kurudu, aradan 1 saat geçti. Asetonsuz nasıl çıkacağını merak ediyoruz tabi. Hemen deneyimleyelim dedik ve tırnak yardımı ile baş parmaktaki ojenin kenarını hafif kazıdığımızda oje hemen sıyrıldı ve soyularak tırnaklardan kolaylıkla çıktı ve hiçbir leke de bırakmadı. Bu gerçekten hayran kalınası bir teknoloji… hem bakımlı tırnakları seven hem de ojenin zahmetini bilen biz hanımlar için “bir devrim” ifadesi inanın fazla kalmıyor!

Suncoatgirj Ojeler 7 Asetonsuz Soyularak Çıkartılan Doğal Oje: Suncoatgirl

3 Yaşındaki Çocuklara Bile Zararsız…

Suncoatgirl ojeler gerçekten de tüm Dünyada dikkatleri üzerinde toplayan ödüllü bir oje markası olmayı başarmış. Doğal, su bazlı ojenin öncüsü olmuş.

Kokusuz, doğal, mineral olması, toksik kimyasal içermemesi, tırnaktan aseton gerekmeden soyarak çıkarılması gibi özellikleriyle 3 yaşından itibaren çocukların da kullanımına uygun bulunmuş. Çünkü asla alkol, aseton, paraben, toluen, DBP, formaldehid vb. hiçbir toksik kimyasal içermiyor.

Suncoatgirj Ojeler 5 1024x764 Asetonsuz Soyularak Çıkartılan Doğal Oje: Suncoatgirl

Ayrıca bu oje markasının baz ürünü olan Suncoatgirl Clear Gloss’tan 2 kat tırnağınıza sürüp, tamamen tırnağınızı kapattığına emin olduktan sonra üzerine kullandığınız herhangi bir marka ojenizi de sürüp, asetonsuz soyabiliyorsunuz. Bu özelliği de alışılageldiğiniz markalarınız için de size bir avantaj sunmuyor mu? Evet harika…

Suncoatgirj Ojeler 3 1024x376 Asetonsuz Soyularak Çıkartılan Doğal Oje: Suncoatgirl

Tırnaktan asetonsuz soyularak çıkartılan doğal Suncoatgirl Ojeler Türkiye’de özenli hanımların beğenisine sunulmuş durumda. Asetonsuz, tırnaktan soyularak çıkartılabildiği için ofiste, tatilde, seyahat esnasında asetona ihtiyaç kalmayacağa benziyor artık. Geniş renk seçeneği ile doğal mineral pigmentlerle renklendirilmiş olup sentetik boya içermiyor. Doğallığıyla Green Parent Natural Beauty Ödülü kazanan Suncoatgirl çıkartılırken tırnakta ve tırnak etinde leke bırakmıyor.

Suncoatgirl ojelerin doğuş hikayesi de taktire şayan…Doğal, su bazlı ojeleri dünyada ilk geliştiren Suncoat Firmasının kurucusu kimyager Yingchun Liu, kızının oje sürme isteğiyle yüzleştiğinde, organik kimya ve polimer kimya tecrübesiyle kızına zararlı kimyasallardan arındırılmış oje denetmek istemiş ve üretime geçmiş.

Yaklaşık 4 aydır Türkiye pazarında yer alan ürünlerimiz kısa sürede birçok seçkin eczanede (AkmerkezAVM, Akvaryum AVMFlorya, Capitol AVM, Metrocity AVM, İstinye Park AVM, Trump Towers AVM,Palladium AVM, Maltepe Park AVM TijenAtrium AVM –Yonca, Ankara Taurus AVM vb.) yoğun ilgi görmeye başladığı söyleniyor.

Suncoatgirl ojelerin Satış fiyatı: 22,5 TL, Hacmi ise 9 ml

Doğal bakımla ışıldadığınız günler diliyorum…

Sevgilerimle

Hülya Çayoğlu Kurtkal

 

 

 

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply