Aslan Burcunun Hastalıkları ve İyileştirici Olumlamalar

0

Aslan Burcu Hangi Hastalıklara Yatkın?

Kalp , sırt bölgeleri, kalçaların üst tarafı hassastır. Kalp damarlarında tıkanıklık, damar sertlikleri görülür. Kalp krizine yakalanma oranları yüksektir, çarpıntı görülür. Kalp krizi riskleri oldukça fazladır. Dengeli bir yaşam, aşırı yorulmamak ve üzülmemek sağlıklı kalmaları için çok önemlidir. Moral bozukluğu sağlık direncini azaltır. Kendilerine güvenmeleri ve etrafın beğenisini kazanma çabaları yüzünden cesurca davranışları kazaya uğramalarına, kırıklara sebep olabilir

Kalp: Sevgi ve güveni simgeler.

Olumlama: Kalbim sevgiyle atıyor. Her zaman her koşulda seviyor ve seviliyorum.

 

Kalp krizi: Para, mevki  hırsı için  kalbimizdeki sevgiyi yok etmeyi simgeler.

Olumlama:  Neşeyi , mutluluğu, sevgiyi  kalbimin tam  merkezine yerleştiriyorum. Herkese sevgiyle yaklaşıyorum.  Yaşamım harika tüm güzelliklerle yaşıyorum. Hayatı seviyorum, yaşamayı seviyorum.

 

Kalp sorunları: Yaşadığımız duygusal sorunları uzattığımız zaman hayattan da koparız. neşemiz kaybolur, keyif almayız ve bir süre sonra da kalbimiz taş kesilir.

Olumlama:  Mutluluk duygusunun zihnimi deneyimlerimi ve bedenimi ele geçirmesine izin veriyorum. Mutluyum, huzurluyum, sağlıklıyım yaşam bir harika.

 

Sırt: Yaşamın desteğini simgeler.

Olumlama: Yaşamın beni her zaman desteklediğini biliyorum.

Sırt Sorunları:

Sırtımızın alt kısmı: Parasızlık korkusu yaşama. Ekonomik destekten yoksun olma.

Olumlama: Yaşama güveniyorum. Gereksinimlerim her zaman karşılanıyor. Güvendeyim.

Sırtımızın orta kısmı: Suçluluk duygusu hissetme.  Yüklenen sorumlulukların altında ezilmek. Olumlama: Geçmişimde yaşadıklarımı geçmişte  bırakıyorum.  İçimdeki, yüreğimdeki sevgiyle yaşamda ileriye doğru yol alıyorum.

 Sırtımızın üst kısmı: Duygusal destek eksiği, sevilmediğini hissetme. İlgisiz, sevgisiz kalma. bu durumda da sevgiyi göstermeme.

Olumlama: Kendimi seviyor ve onaylıyorum. Yaşam beni destekliyor ve seviyor.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply