Zeynep Enzin ile Ağustos Ayı Burç Yorumları

0

Koç ve Yükselen Koç / 21 Mart – 20 Nisan

koc Zeynep Enzin ile Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ailenizdeki herkese yardım etmek, vakit ayırmak istersiniz. En büyük huzuru aileniz ile birlikte evde vakit geçirmekte bulursunuz. Eşinizin parasal durumunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Erkekler  ise kadınlarla ilişkilerinde zorluk yaşayabilir.

Eşinizden ya da ortağınızdan elde ettiğiniz gelirlerden endişe duyarsınız, zorlanabilirsiniz. Sadece size ait olanları paylaşmalı,  kaybetmekten korkmamalısınız. Güvenmek istersiniz. Vergileriniz , davalarınız,  miras konularında sürekli korku içinde olur, endişelenirsiniz. Ölüme karşı duyduğunuz korkudan  dolayı ameliyat  olmaktan korkarsınız.

İnsanların duyguları sizin için önemli olmayabilir. Sadece kendinizi düşünüyor olabilirsiniz. Düşünmeden konuşursunuz. Patavatsızca davranarak insanları kırdığınızın sonradan farkına varabilirsiniz. Özel hayatınızda çekingen olursunuz. Kendinizi ifade edemeyebilirsiniz. Kadınların uzun süren ilişkilerini sürdürmek zorlaşabilir.

Enerjinizi zeka oyunlarına veriyor olabilirsiniz. Kitap okuyarak rahatlayabilirsiniz.  Eğlence olsun diye yazıyor da olabilirsiniz.  Bu davranışınız sizi daha sonra çok iyi bir yazar haline getirebilir. İleriki yaşlarda kendinizi yazarak ifade edebilirsiniz.  Kendinize güveniniz artar. Düşüncelerinizde ısrarcı olursunuz. Her zaman haklı olduğunuzu düşünür, insanlarında size hak vermesini istersiniz.  Sözünüzü dinletmek, geçirebilmek için otoriter tavır sergilersiniz.  Davranışlarınızı abartabilirsiniz, riskli kararlar alabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa / 21 Nisan – 20 Mayıs

boga 1 Zeynep Enzin ile Ağustos Ayı Burç Yorumları

Bu dönemde yemeye, içmeye eğlenceye rahatınıza fazla düşkün olursunuz. Hareket etmek istemezsin. Dikkatli olmalısınız kilo alabilirsiniz. Sakin, ağır davranışlar sergilersiniz,  hiçbir şeye tepki vermezsiniz. Çevrenizden onay beklerken,  çeşitli eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Annenizden, ailenizden ya da çevrenizdeki sevdiğiniz kadınlardan destek görebilirsiniz.  Bilinçaltınızda sakinlik ve huzur arayışı içinde olup,  bu nedenle yönelmiş olabilirsiniz. Toprak işleri ile uğraşmak size iyi gelecektir.

Aile ilişkilerinizde doğruluk ve dürüstlük aradığınız bir dönemdir. Aileniz yönünden çok şanslısınız. Kendinize güvenir ve çok övünürsünüz. Abarttığınız taktirde de kendinizi ailede ki  herkesten üstün, yüce olarak görebilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı ile ilgili başarılı olabileceğiniz bir dönem. Her fırsatı değerlendirip büyüyüp gelişebileceğiniz bir dönem. Güvende olduğunuzu düşünerek, sağduyunuzla hareket ettiğiniz zaman bolluk ve bereketi çekebil

Flörtünüze , çocuklarınıza karşı sözünüzü geçirmek için  otoriter davranabilirsiniz. Lider olduğunuzu göstermek isteyebilirsiniz. Sporda spor karşılaşmalarına istekli olup kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Her türlü oyun ve eğlencelerden keyif alabilir, oynamak isteyebilirsiniz. Başarılar elde edip dikkat çekmek isteyebilirsiniz. Risk almak hoşunuza gidebilir. Yapmak istediğiniz her şey de zorlanabilirsiniz. İsteklerinize ulaşmak için mücadele etmeniz gerekmektedir.

Bu dönemde yaratıcı fikirlerle dolu olabilirsiniz değerlendirmekte fayda vardır.  Kendinize güveniniz artar. Bildiğiniz hey şeyi, yaratıcılığınız paylaşmak isteyebilirsiniz. Beklentileriniz yüksek olacağı için riskli kararlar da alabilirisiniz dikkatli olmakta fayda varıdır. Organizasyon yeteneğiniz, kendinize güvenli iletişiminiz çevreniz tarafından takdir görebilir. Fakat siz de havaya girip kendinizi övmekten vazgeçmelisiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler / 21 Mayıs – 21 Haziran

ikizler Zeynep Enzin ile Ağustos Ayı Burç Yorumları

Duygularınızın patlama noktasına geldiğiniz, derin duygularınızın sizi gereğinden fazla yıpratmasına izin veriyor olabilirsiniz.  Eşinizin parasal durumunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Erkekler  kadınlarla ilişkilerinde zorluk yaşayabilirsiniz. Ölüm konusunda hassas olursunuz.

Maddi konularda hassas ve duyarlı olacağınız bir dönemdesiniz. Güzel, estetik olan her şeye sahip olmak istersiniz. Her zaman rahat ve lüks yaşamak istersiniz. Sırf keyfiniz ve zevkiniz için harcamalardan kaçınmazsınız.

İnsanların ihtiyaçlarına karşı duyarlı, yardımsever olursunuz. Duygusal anlamda ailenizden beslenirsiniz. İlgi destek görmediğinizi düşündüğünüz an aile içerisinde kıskançlıklar yaratabilirsiniz.

Kardeşleriniz, komşularınız, genç akrabalarınıza  karşı sözünüzü geçirmek için  otoriter davranabilirsiniz. Üzerlerinde liderlik kurmak isteyebilirsiniz.

Yazamaya, seminer vermeye, zihinsel aktivitelerde bulunmaya,  danışmanlık yapmaya, araştırmaya, istekli olup, bu alanlarda  kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Her türlü zihinsel aktivitelerde bulunup  keyif alabilir, oynamak isteyebilirsiniz. Her konuda araştırma yapmak isteyebilirsiniz.  Danışmanlık yapmak ve başarılı olduğunuzu kanıtlamak isteyebilirsiniz. Dikkat çekmek isteyebilirsiniz. Risk almak hoşunuza gidebilir.

Günlük rutin çalışmalarınızdan, emek verdiğiniz işlerden endişe duyar, tedirgin olur , zorlanabilirsiniz. Çalışanlarınıza,  evcil hayvanlarınıza karşı bir tedirginlik duyabilirsiniz.  Hastalıklara veya hastalanmanıza karşı endişe duyabilirsiniz. Ölümle ilgili takıntılı olabilirsiniz.

Sadece size ait olanları paylaşmalı,  kaybetmekten korkmamalısınız. Güvenmek istersiniz. Vergileriniz , davalarınız, kalacak miras varsa sürekli korku içinde olur, endişelenirsiniz. Ölüme karşı duyduğunuz korkudan  dolayı ameliyat  olmaktan korkarsınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç / 22 Haziran – 22 Temmuz

yengec Zeynep Enzin ile Ağustos Ayı Burç Yorumları

Kendinizi ortaya koymanın, kişiliğinizi göstermenin tam da zamanı. Yeteneklerinizin, yaratıcılığınızın, mesleğinizin  doruk noktasında olup elinizdeki işleri bitirmek. İsteğiniz ve amacınıza ulaşmanız için daha mükemmel zaman dilimi yoktur sanırım. Eyleme geçmeniz ile birlikte barışı,  huzuru, mutluluğu, yaşamınızdaki tüm güzellikleri, size keyif veren her şeyi, beklediğinizden daha fazlasını bolluk ve bereket içinde,  elde edebilir, maddi anlamda istediğiniz konuma gelebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni bir girişimde bulunarak ani bir değişiklik yapabilirsiniz.

Fakat gezegenleriniz diğer taraftan da, tüm bunları gerçekleştirmeniz için; bu dönemde eğlencelerinize, oyunlara, hobilerinize, aşk ve romantizme, seyahatlerinize, giyim kuşamınıza, çocuklarınıza ayırdığınız zaman dilimini ve verdiğiniz emeği  bir disiplin altına almanız ve bu konuda mücadele etmeniz gerektiği konusunda uyarmaktadır.

Yazılarınız, makaleleriniz, araştırmalarınız, raporlarınız,  okuduğunuz kitap gibi konularda çok detaylı ve titiz  davranırsınız. Kardeşleriniz, genç akrabalarınız, komşularınız ile ilişkilerinizde bu dönemde çok hassas, dikkatli davranırsınız.

Bilinçaltınızda köklerinizden gelen, ve dogmatik yetişmenizden kaynaklanan geleneksel davranışlar içerisinde bulunmanız da kişiliğinizi ortaya koymanıza  ve hedeflerinize ulaşmanıza engel olabilir. Sizin için her zaman aileniz ve yuvanız ön plandadır.

Uzun yolculuk yapacaksanız ya da yaptıysanız,  kafanız karışabilir, zihniniz bulanabilir, zarar görebilirsiniz. Bu zarar fazla vakit kaybetmenizden dolayı hedeflerinize ulaşmanıza engel olmasından kaynaklanabilir.

Evlilik ya da ortaklığınızda ani ve köklü bir değişiklik yapabilirsiniz. Eşinizin ya da ortağınızdan elde ettiğiniz gelirlerde , kredi ve ödemeleriniz ile ilgili kafa karışıklığı ve belirsizlikler yaşayabilirsiniz.Yara alabilir acı çekebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan  /  23 Temmuz – 23 Ağustos

aslan Zeynep Enzin ile Ağustos Ayı Burç Yorumları

Bu dönemde kendiniz dışın tüm insanlara destek olma, topluma faydalı olmak için çaba gösterirsiniz ve bu sizi çok mutlu eder.  Kendinizi geliştirme isteğiniz dahi inanların yararına kullanmak içindir. Yeteneklerinizi insanların yararına kullanırsınız.  İletişim kurarken detaycı, titiz ve dikkatli davranırsınız.

Tüccar, muhasebeci, yazar ve araştırma içerikli mesleklerde başarıyı yakalamanız muhtemeldir. Ticaretten gelir elde edebilirsiniz.  Ekonomik durumları tahmin ve takip etmede çok başarılı olabilirsiniz. Davranışlarınıza dikkat etmelisiniz,  kendinize fazla güvenden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Gelirlerinizde, birikimlerinizde, yatırımlarınızda, harcamalarınızda, maddi kazanımlarınızda,  borç verdiğiniz parlar, kar ve zararınızda, taşınabilir mallarınızda,  kısacası size ait her tülü maddi imkanlarınızı  tecrübelerinizi de kullanarak, akıllıca değerlendirip, maddiyatınızı çok rahat yönetirsiniz.

Sizi her zaman, her koşulda  destekleyen akrabalarınız, size sürekli yardım eli uzatan insanlar, yaşamınızda sağ kolunuz konumundaki kişiler ile ilişkilerinizde eleştirel yönünüzü abartır dikkat etmezseniz etrafınızda kimsenin kalmayacağını bilmelisiniz.

Evi, aile, yuvanızı belli bir disiplin altına almanız gerekmekte bunun için mücadele verebilirsiniz.  İlişkilerinizi belli bir düzene oturtmadığınız disiplin altına almadığınız sürece etrafınızda ailenizden de kimse kalmayabilir. Bu dönemde maddiyata fazla yönelip bazı durumları ihmal edebilirsiniz. Kendi imkanlarınız dışında elde ettiğiniz gelirler eşinizin parası,  ortaklıktan elde ettiğiniz para ya da miras olabilir, acı çekmiş çok üzülmüş olabilirsiniz. Zihin karışıklığı, bulanıklığı yaşamış bazı şeyleri yerine oturtamamış  olabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz bu durumları sabırla belli bir disiplin altına alabilir, bir siteme oturtabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak / 24 Ağustos – 23 Eylül

basak Zeynep Enzin ile Ağustos Ayı Burç Yorumları

Maddi kayıplarınızda, gördüğünüz zararda suçu diğer insanlarda bulmanız, maddi sıkıntılarınızın sebebini yüklemeniz. Çevrenizdeki insanların hataları nedeniyle acı çektiğinizi düşünmeniz ve hep kendinizi hataları düzelten biri olarak görmeniz. İçinizde kin nefret, öfke duyguları beslemenize neden olmuştur.

Bu dönemde ise; empati yapmayı, nezaketi, huzur ve dengeyi deneyimliyorsunuz. Bunu da insanları destekleyerek, onları motive ederek,  sevgi vererek, danışmanlık ve yardımcı olarak yapıyorsunuz. Bu davranışlarınızla da aslında kendinize yardımcı oluyorsunuz.  Pozitif davranarak iç dünyanızdaki negatif enerjileri olumlu şekle çeviriyorsunuz.

Çevreniz ile rekabet yerine kendiniz ile rekabet ettiğiniz taktirde gelişim gösterebilirsiniz. Sevecen , rahat, huzurlu olursunuz. Bu anlamda çok şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz.  Tutumunuzu disiplin, altına almayı başarıyorsunuz. Ben merkezciliğinizi, egonuzu, öfke patlamalarınızı bırakmalısınız. Kişisel gelişim yolu ile kendinizi ifade ediyor,  güveniyor ve değerinizi keşfediyorsunuz.

Aile içerisinde gücünüzü ve otoritenizi göstermek için baskı kurmak isteyebilirsiniz. Aile içerisinde gücünüzü ve üstünlüğünüzü göstermek için tartışmalara, mücadele içerisine girebilir şiddete maruz kalabilirsiniz. Aileniz sizin üzerinizde çok fazla etkilidir. Evde sürekli tamirat tadilatlarla da uğraşabilirsiniz.

Günlük işlerinizde zihninizin bulanıklığı nedeniyle kafanız karışabilir. Aşırı isyankar olur,  sıradışı bir sebep göstererek aniden evliliğiniz,  partneriniz ile ilişkiniz,  ortaklığınızda geçmişte  yaşadıklarınızı unutup zihninizde  bitirebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi / 24 Eylül – 23 Ekim

terazi Zeynep Enzin ile Ağustos Ayı Burç Yorumları

Bu dönemde, eşinize, ortağınıza  ve maddi gelirlerinize karşı  sergilediğiniz kararlı inatçı tavırlarınızı. Sadece hedefinizin peşinden gitme isteğiniz ve  kararlarınızdaısrarcılığınızı bir disiplin ve düzen altına alır sistematik davranırsınız.

Aşk ve flört için olumlu dönemde olmayabilirsiniz. Acı çekebilir, zarar görebilirsiniz. Zihniniz bulanıklaşır nasıl davranacağınıza karar veremeyebilir, dengesiz davranabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza içinde bulunduğunuz gruplara yardım edersiniz. Onları nasıl rahatlatacağınızı sağlık durumlarına kadar düşünürsünüz. Arkadaşlarınız için araştırma yapabilirsiniz, organize edersiniz.

Sosyalleştiğiniz insanların mutluluğu, huzuru için destek olmak, yardım eli uzatmak istersiniz. Ancak bu şekilde olur ve duygularınızı beslersiniz. Yeteneklerinizi kendinizi çevrenize faydalı olabilmek için geliştirmeye yönelebilirsiniz. Bunun içinde elinizden geleni yapar her şeye  dikkatle, ayrıntılarıyla birlikte çalışırsınız. Faydalı olabilmek için titizlikle çalışır ve bilgilenirsiniz.

Mesleğinizde, eğitim de, ticarette, din , felsefe konularında liderlik yaparak ilerleyebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz ve motivasyonunuzun yüksekliği sizi başarıya taşıyabilir. Her zaman mutlusunuzdur.

Çevrenizde sizin mutluluğunuzu bozacak olan  hiçbir şey etkili olmaz. Fazla abarttığınız zaman kibirli olmanıza ve kendinizi herkesten yüce görmenize yol açar. Otorite kişilerden destek görebilirsiniz.

Asaletiniz, kaliteli giyiminiz, pahalı takılarınız, saatiniz  yönden dikkat çekmek istersiniz. Sosyal ve iyi ilişkiler kurma ve bu şekilde tanınmak, bilinmek istersiniz.  Önemli birlikteliklerinizin getirdiği başarı ve sosyal avantajlarınız söz konusu olabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep / 24 Ekim – 22 Kasım

akrep Zeynep Enzin ile Ağustos Ayı Burç Yorumları

Bu ay fikirlerinizde, kararlarınızda ısrarcısınız. Sadece hedefinize kitlenir, amaçlarınızın peşinden koşarsınız.  Sabırlı davranmanız, enerjinizi doğru kullanmanız sizi başarıya götürür.

Gelir gider dengenizde planlı programlı ve sistematik hareket etmeniz gerektiği için. Köklü değişiklikler yapabilirsiniz. Para konularında şans sizinle. Eğitim, öğretim seminer verme, din, felsefe, ticaret,  mistik konular ilgi alanınızda. Öncülüğünü yapabilirsiniz.

Birikimlerinizi, edindiğiniz bilgileri topluma fayda sağlayarak yayamaya, dağıtmaya, insanlara ulaşmaya başladığınız bir dönem. Yoğun çalışmalarınızın disiplininizin, karşılığını alabilirsiniz. Çoğunlukla uzun yolculuklar aracılığı ile olabilir. Yurt dışı seyahatleriniz olabilir, yabancı ülkelerle bağlantılarınız olabilir.

Etrafınıza, çevrenize güzel duygularla, hislerle baktığınız yaklaştığınız için tüm güzelliklerde sizi buluyor. Neşe dolu, hayat dolu günler sizi bekliyor. Asaletiniz , giyiminiz davranışlarınız, hareketleriniz değişebilir bu yönde de dikkat çekersiniz. İlişkilerinizde dikkatli, titiz, hassas, nazik olur, karşı tarafı düşünerek hareket edersiniz. Yetkisi ve otoritesi yüksek insanlarla aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. Parti, eğlence ve davetlere katılabilirsiniz.  Hayatınıza aniden bir partner girebilir. Çok güzel duygularla büyük aşk yaşayabilirsiniz.  Uzun yolculuklarınız ile bağlantılı olabilir. Arkadaş gruplarınızdan biri olabilir. Partnerinizin duygularını daha fazla önemsemeniz yararınıza olacaktır.

Yay ve Yükselen Yay / 23 Kasım – 21 Aralık

yay Zeynep Enzin ile Ağustos Ayı Burç Yorumları

Kişiliğiniz, kendiniz ile mücadele içerisinde bir savaş halinde olup, kriz şeklinde deneyimler yaşayarak tamamen yok edebilir,  bir değişim dönüşüm süreci içerisinde olabilirsiniz.

Maddi anlamdaki gelir gider durumunuz,  iniş, çıkışlarınızı, kar ya da zararınızın sebeplerini  yardımcılarınız ya da akrabalarınız, size çok yakın olan kişilerde arayabilir, suçlamalarda bulunabilirsiniz.  İçinizde kin, nefret, intikam duyguları besleyebilirsiniz. Aynı düşünce ile eğiminiz de, araştırmalarınız, yazılarınız, iletişim, verdiğiniz seminerde de başarı elde edememenizin,  sebeplerini kardeşleriniz, komşularınız ve yakın akrabalarınızda olduğunu düşünebilirsiniz. Bu nedenlerden dolayı da çok acı çektiğinizi ve üzüldüğünüzü, fazlasıyla yaralandığınızı düşünebilirsiniz.  Bu düşüncelerinizde de ısrar edebilirsiniz.

Ani bir gelişimle bilinçaltına yerleşmiş olan  geçmişinizdeki duygu ve düşüncelerinizden arınıyorsunuz.

Borçlarınız, kredileriniz, vergi miras, ortağınız ile elde ettiğiniz gelirde  ya da eşinizin parası ile ilgili  motivasyonunuz yüksektir,  kişiliğinizi gösterir,  gücünüzü liderliğinizi ortaya koyarsınız. Otoriter davranır sözünüzü geçirirsiniz.  Fakat bu davranışlarınızı abartırsanız kendinizi herkesten yüce, üstün görmeye başlarsınız.

Dürüst davranırsınız. Neşeli ve coşku dolusunuz, ilişkilerinizde saygıya önem verirsiniz. Dışa dönük, sosyal ve arkadaş canlısısınızdır. Zarafete önem verirsiniz. Aşk maceraları yaşayabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak / 22 Aralık – 20 Ocak

oglak Zeynep Enzin ile Ağustos Ayı Burç Yorumları

Sizin için önemli olan sorumluluklarınız olduğu için duygularınızı önemsemez  bir kenara bırakırsınız. Görev bilincinde, ciddi, soğuk, katı, tavırlar sergilersiniz.  Bu nedenle de çevrenizde antipatik olarak algılanabilirsiniz. Bu da size sevilmeye layık olmadığınızı düşündürebilir.

Sevgi, sevilmek, değer duygularından yoksun yetişmişliğinizden dolayı ailenizi, çevrenizi suçlayabilirsiniz.

Maddi koşullarınızda bir belirsizlik oluşabilir.   Gelir, gider dengenizi koruyamayabilirsiniz. Para geldiği gibi gider.  Ebeveynlerinize olan öfkenizden kaynaklanabilir.  Daha dikkatli, disiplinli davranmalı belli bir siteme oturtmalısınız.

Eğitim, seminer, zihinsel aktiviteler, bilgi, yazma, yazışma, kendinize güvenir fazlasıyla övünürsünüz. Kimsenin moralinizi bozmasına izin vermezsiniz. Çok rahatlıkla başarı elde edebilirsiniz. Özgüveniniz ve motivasyonunuz çok yüksektir. Hatta abartıp kendinizi kardeşlerinizden, komşularınızdan, yakın genç akrabalarınızdan daha üstün yüce görebilirsiniz.

Aile içerisinde aldığınız kararlarda ısrarcı ve inatçı  davranırsınız, gözünüz hiçbir şeyi görmez.  Hedeflerinize ulaşmak için baskı uygulayabilir, kendi fikirlerinizde inatçı tavır sergileyebilirsiniz.

Çocuklarınız, eğlence, hobileriniz , aşk, romantizm gibi konularda hassas olur duygusal davranırsınız. Çocuklarınızın, partnerinizin isteklerine karşı çok duyarlı olur yerine getirmeye çalışırsınız. Mistik konulara ilgili olursunuz. Bilinçaltınızda yerleşmiş olan eski adet, gelenekleri , gizli kalmış korku ve endişelerinizi çıkarıp, çok büyük değişim, dönüşüm yaşayabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova / 21 Ocak – 19 Şubat

kova Zeynep Enzin ile Ağustos Ayı Burç Yorumları

Sezgilerinizin çok yoğun olduğu bir dönemdir. Dışarıdan gelebilecek aldanmalara karşı dikkatli olmalısınız. Dalgın ve unutkan olabilirsiniz. Zarar görebilir, acı çekebilirsiniz.

Maddi konularda düşünceli davranmaz, sadece kendinizi düşünürsünüz. Ani tepkileriniz ile birlikte etrafınızdaki kişileri kırarsınız. Sebep ve sorumluğu hep karşı tarafa yüklersiniz.

Aile içerisinde kendinizi kanıtlamak için, sosyal olmak, partneriniz, ilişkileriniz aracılığı ile tanınma, bilinme güçlü olma isteği ile hareket edersiniz. Neşeli, saçarsınız fazlasıyla sosyalsiniz.  Güzel markalı giyim, moda, güzellik, asalet, üst seviyedeki insanlarla bir arada olmak çok önemlidir sizin için. Elde ettiğiniz ve tutumlarınızı abarttığınız taktirde kendinizi diğer insanlardan daha üstün ,yüce görürsünüz

Arkadaşlarınız ve içinde bulunduğunuz gruplar, sosyal çevreniz de büyük bir inatla, ısrarla düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Fikirlerinizde sürekli haklı olduğunuzu düşünürsünüz. İnsanların da sizin fikirlerinize katılmasını istersiniz. Otoriter tavırlarla sözünüzü geçirmek istersiniz. Riskli kararlar alabilirsiniz.

Nedeni ise;  bilinçaltında yatan geçmişteki duygusal ihtiyaçlarınızın karşılanmamasıdır. Zihninizdeki, blokajları, dogmatik fikirleri geçmişte yaşadığınız  korku ve endişelerinizi çıkarıp, çok büyük değişim, dönüşüm yaşayabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık / 20 Şubat – 20 Mart

balik Zeynep Enzin ile Ağustos Ayı Burç Yorumları

Tamamen duygularınız ile hareket edersiniz. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla empati kurmanın da ötesinde  duygularınızı tamamen yaşarsınız.  Streslerini, acı, üzüntü, kederlerini hissedersiniz. Bu nedenle duygusal denge kuramayabilir sizde zarar görebilirsiniz. İnsanların duygularına ortak olurken diğer taraftan da kendi fikirlerinizi inatçı tavırlarla kabul ettirmeye çalışabilirsiniz.

Aile bireylerine, eşiniz ortağınızakarşı  sözünüzü geçirmek için otoriter davranabilirsiniz. Fikirlerinizi kabul ettirmek için baskı uygulayabilir inatçı davranabilirsiniz. Üstünlük kurma çabasında olabilirsiniz. Bu şekilde davranarak dikkat çekmeye çalışırsınız.  Bilincinize yerleşmiş olan sevgi eksikliği ile yetiştirilmenizden kaynaklanır. Yıllarca bastırmış olduğunuz duyguların ortaya çıkışıdır. Bu durumunuz emek verdiğiniz işlerinize de yansıtır. İşinize,  sorumluluklarınıza, çalışma arkadaşlarınıza, yanınızda çalışanlara, kiracılarınıza, amca ve halalarınıza da aynı şekilde davranırsınız.

Eşitlik ve adalet duygunuzu geliştirerek dengeyi kurabilirsiniz. Yaşantınıza ve olaylara sadece kendi tarafınızdan bakmayı bırakmalı, biraz da  empati kurmalısınız. Çevrenizdeki insanların da motive olmaya ihtiyaçları olduğunu unutmamalı karşılık beklemeden,  yardımcı olmalı, onları da desteklemeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply