Aynı Sefa Çiçeği İle Ciltte Mucize Yumuşaklığın Sırrı

0

Aynı Sefa Çiçeği İle Harika Bir Bakım

Kainatta sayısız güzellikte bitki var. Hepsinin de ayrı bir dili ve ayrı bir şifası var. Doğa bilimciler bu güzellikleri keşfetmek için uzun araştırmalar yapıyorlar. Bizler de doğal güzelliğe ve sağlığa doğal yoldan ulaşmanın gayesini taşıyarak, araştırmacı ve gözlemci olmayı seçmeliyiz.

Geçenlerde güvendiğim bir aktardan yaptığım alışveriş esnasında güzellik uzmanının bana önerisiyle yeni bir ürün ile tanıştım. Özellikle yoğun kış şartları ve soğuğu yaşadığımız bugünlerde havadan çatlayan ve kuruyan cildimize harika bir nem kalkanı oluşturacak bu ürüne bayıldım. Doğal ve güvenilir bir marka olan Mecitefendi’nin Aynı Sefa çiçeği kreminden bahsediyorum. Cam bir kapta sunulan ürünün içeriğinde aynı sefa çiçeği haricinde doğal tereyağı ve saf balmumu da var. Bu ürünlerin optimum süre bekletilmesi ile oluşan doğal bir krem. Esans hariç hiç bir kimyasal madde içermiyor ve özellikle hassas, iritasyona yatkın cilt tiplerine uygun.

MECİTEFENDİ AYNI SEFA KREMİ’ni sabah ve akşam temiz cildinize uygulayabilirsiniz. Cilt derisi üzerinde nasıl hızlıca bir rahatlama ve yumuşaklık kazandırdığına tanıklık edeceksiniz. Aynı sefa, aynı zamanda lekeleri de giderici özelliğe sahip. Egzamalı deri için bile iyi gelebiliyor. Benim ensem ve saç derimde küçüklüğümden beri yaşadığım pul pul döküntü ve kaşıntı problemini 2-3 kullanımda dahi net olarak azalttığını söyleyebilirim. Ayrıca bu soğuk günlerde cildinizin doğal bir kurtarıcısı…Cildi anında yumuşacık yapıyor. Hiç abartmıyorum inanın!

Sağlıkla ışıldayın

Hülya Çayoğlu Kurtkal

 

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply