Barbara Bort İle Kışın Bronz Bir Yüz

0

Bronzluğu Doğal Bir Şekilde Yakalayın… 

tbs honey bronze 01 300x271 Barbara Bort İle Kışın Bronz Bir Yüz

İtalyan markası Barbara Bort doğal içerikler ile oluşturulan ve cilde zararlı kimyasalların kullanılmadığı anti-alerjik bir marka. Hassas ciltlerin de rahatlıkla kullanabildiğini biliyoruz.

Yazdan kalma güneş efektini de cildimizde kaybettik diyebiliriz. Barbara Bort’un bronz pudra-allıkları ile sonbahar – kış demeden doğal bronzluğu sağlıklı bir şekilde yakalayabiliriz. Ben özellikle Compact Suntan serisinin 3 numarasını çok beğendim. Açık-orta buğday tenli olmama rağmen sırıtmadan cildime tatlı bir sıcaklık katması tam da aradığım özellikti. Hafif turuncu kahve arası rengi ile yanaklar sanki akşam güneşinin vurduğu andaki o sıcak ve doğal görüntü vardır ya, o ana gitti diyebilirim. Daha da önemlisi cilde zarar vermiyor. İçim rahat…

Compact SunTan… O’nun dokusunu seveceksiniz!

080703100040 compact suntan 300x300 Barbara Bort İle Kışın Bronz Bir Yüz

Yarı mat ve sedefli etkisi ile çok yumuşak, ince, kompakt bir bronzlaşma ürünü. Cilde doğal bir üniforma görünüm verir ve dehidratasyon (sıvı kaybı) karşı cildi korur.

Bir başka seri de Barbara Bort’un Bombay Bronzing Powder’ı …

Özel imalat süreci boyunca yapılan bronz pudra-allık hassas ciltler için uygun…Yine güneşin doğal görüntüsünü yüzünüze taşıyabilecek bir ürün. İçeriğinde lanolin, ipek tozu, jojoba yağı var.

080703100140 bombay 300x300 Barbara Bort İle Kışın Bronz Bir Yüz

 

 

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply