Bir Arının Cildinizde Ne Mucizeler Yaratabileceğini Hiç Düşündünüz mü?

0

İŞÇİ ARILAR BU SEFER CİLDİNİZ İÇİN ÇALIŞIYOR

apitherapy 1 Bir Arının Cildinizde Ne Mucizeler Yaratabileceğini Hiç Düşündünüz mü?

Arı sütü, işçi arıların çene altı bezlerinden salgılanan, besin değeri ve biyolojik aktivitesi çok yüksek değerli bir üründür. Arı sütü bilindiği gibi genç larvaların ve ana arının beslenmesi için kullanılıyor. Arı sütü vitamin, mineral ve aminoasitli doğal içeriği ile birçok derde deva olabiliyor. Özellikle cildimizi nemlendirme, besleme ve gençleştirmek için vazgeçilmez bir içerik sunan arı sütü ve arı balından elde edilmiş arı ürünleri, doğallığın dünyasında yepyeni bir alan açıyor. Doğal markaların sayılarının gittikçe arttığı şu son dönemlerde 2013 Güzellik ve Bakım Fuarı’nda tanıdığım bir markadan bahsetmek istiyorum sizlere. Arı sütü ve balın mucizelerini ürünlerinde kullanan BeeUTY, Türkiye’nin ilk apiterapi ve arı ürünleri kozmetiği markası. Aynı zamanda saf arı ürünleri ve doğal yağlarla cildinize uygun olarak formüle edilmiş doğal içerikli bir marka.

Gezici Arıcılık ile En Doğal Yöntemlerle Elde Ediliyor

Fuarda tanıştığım Beeuty Genel Müdürü Nergiz Sayal Yıldız ile firma hakkında kısa bir de konuşma yaptık. Firmanın, Polonezköy Arıcılık adıyla profesyonel olarak 45 yıllık deneyime sahip olduğunu öğreniyorum. BeeUTY cilt bakım ürünleri ise 45 yıllık (1966’dan beri) arıcılık geçmişi ile oluşturulan % 100 doğal ve taze arı ürünleri ile elde ediliyor. Nergiz Hanım ayrıca ekliyor ve ürünlerinin doğallığına vurgu yaparak, “Bizim bütün ürünler yenilebilir, bazı cilt bakım ürünlerimiz bile… İçinde insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmuyor. Babam bu işle tam 50 yıldır uğraşıyor. Bizim için arıcılık bir tutku diyebilirim. Gezici arıcılık yapıyoruz. Yani bitki örtüsü nerede çiçek açarsa, kovan arabalarımız oraya gidiyor ve doğal yoldan bal topluyor” diyor.

Nedir Bu Apiterapi?

Apiterapi, arı ürünlerinden “bal, polen, arısütü, arı zehri ve propolis” ile bir ya da birden çok hastalığın önlenmesi veya iyileştirilmesi amacıyla uygulanan tedavi yöntemlerine verilen genel isimdir. Arı ürünlerinin tedavi amaçlı kullanımı çok eski zamanlara dayanmaktadır ve günümüzde de bu tedavi yöntemlerinin çeşitli hastalıklarda hızla iyileşme sağlaması kullanım alanlarını ve kullananların sayılarını arttırmış olduğu gözleniyor. Bu nedenle bu güç kozmetiğe de taşınıyor.

apitherapy 2 Bir Arının Cildinizde Ne Mucizeler Yaratabileceğini Hiç Düşündünüz mü?

Saf Arı Ürünlerini Yakından Tanıyalım

Beeuty’nin cilt bakımı üzerine çeşitli ürün kategorileri mevcut. Derinlemesine temizlik, yüz bakımı, vücut bakımı, yenileyici ve besleyici maskeler, cilt yenileme serileri, göz çevresi bakımı ve erkek bakım üzerine etkili ürünleri var.

KIRIŞIKLIK VE SARKMALARA KARŞI ARILARIN BÜYÜK GÜCÜ… İŞTE O FORMÜLLER…

Beeuty Toparlayıcı Yüz Bakım Kremi: kırışık ve sarkmalara karşı oldukça etkili bir ürün. Hücrelerin ve cildin savunma sisteminin yenilenmesini uyaran yoğun aktif maddeler içeriyor. Besleyici ve yenileyici etkisi ile ciltleri sıkılaştırıyor.

HEM GÖZ ÇEVRESİ, HEM YÜZ VE BOYUNA UYGULANABİLEN TEK BİR ÜRÜN

Beeuty Kırışıklık Serumu: Göz çevresi, yüz, boyun ve dekolte bölgesinde bulunan çizgi oluşumunu engeller. Düzenli kullanım sonucunda mevcut kırışıklıkları %75 oranında açarak, genç bir cilt elde edilmesini sağlar.

Beeuty Cilt Sıkılaştırıcı Yüz Serumu: Bu zengin bileşim canlandırıcı ve nemlendirici aktif bileşenleri ile kırışıklıklara yoğunlaşarak, yaşlanma etkilerini önler. Göz çevresi, yüz, boyun ve dekolte bölgesinde bulunan çizgi oluşumunu engeller.

Beeuty Ürünlerine ulaşmak isteyen tüketiciler, bu markanın ürünlerini sadece seçkin güzellik merkezleri ve kliniklerden satın alabilirler.

apitherapy 3 Bir Arının Cildinizde Ne Mucizeler Yaratabileceğini Hiç Düşündünüz mü?

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply