Bırakın Cildiniz Cilt Ampülleri ile Işık Saçsın

0

cilt ampulleri Bırakın Cildiniz Cilt Ampülleri ile Işık Saçsın

Cilt Ampülleri ile Haftalık Kürünüz Hazır.

Artık yaz da yaklaşıyor. Tatil planları, rezarvasyonlar şimdiden yapılmaya başlandı bile. Hepimiz huzur verici, dinlendirici ve eğlenceli bir tatil hayal ediyor olabiliriz. Peki buna cildimiz ne kadar hazır? Çoğu zaman güneşin ve çevresel faktörlerin etkisiyle yıpratıcı etkilere mağruz kalan cildimizi yaza hazırlamak ve yaz mevsimi boyunca güçlü koruma yöntemleri ile cildimize iyi bakmamız gerekiyor. Tam da bu süreçte bizlere pratik ve etkili bir bakım kürü lazım sanki derken 2013 Güzellik ve Bakım Fuarı’ındaWellmaxx markasının “cilt ampülleri” dediğimiz mini enerji santralleri ürünlerine rastlıyorum. Bu mini cilt ampullerini tanımaya ve faydalarını firma Genel Müdürü Sedat Tıraşoğlu’ndan edinmeye başlıyorum.

25 Yaş Salgısı “Hyaluronik Asit

Öncelikle Nasıl bir markadır Wellmax diye soruyorum. Önemli bilgiler alıyorum. Wellmaxx markasının ürünlerinin temeli “Hyaluronik Asit” üzerine kurulmuş. Hyaluronik asit, kendi ağırlığının 30 katı su tutabilme özelliği ile cildin sürekli nemli kalmasına yardımcı oluyor. Cildi genç ve diri gösteren güç hyaluronikasitin gücüdür. Ancak ilerleyen yaşla beraber ciltteki oranı azalır.Cilt bakım ürünlerinde kullanılması son derece hayati olan bu aktif madde yara iyileştirici özelliğe de sahip. Alman teknolojisi ile üretilen Wellmaxx gençlik mucizesi 25 yaş salgısı Hyaluron ile yaş ilerlemesine bağlı kırışıklık ve çevre faktörlerinin cilde olumsuz etkilerini gidermek için üretilmiş. Ayrıca Wellmaxxkonsantre ürünleri güçlerini ve etkilerini büyük ölçüde doğadan alırlar. Ambalaj ve içerik olarak da doğa dostudurlar. Ürünler gelişim sürecinde hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Marka ile alakalı bir güven duygusu oluşturduktan sonra asıl ilgimin odaklandığı cilt ampülleri konusuna dönüyorum tekrar…

Cilt Ampülleri ile Hem Yüzünüz, Hem Boynunuz Hem De Dekoltenize Özel Bakım

Birazdan detaylarını vereceğim cilt ampülleri görünüşleri ile hakikaten pratik duruyor ve kür şeklinde sunuluyor. Ampuller, tek kullanımlık dozları ile aşırı güvenli ve rahattır. Bunun için camdan yapılmış “mini enerji santrallerini” yaz aylarında hoş tazelik veren bir ısıya kadar buzdolabında soğutabilirsiniz, buna karşın kış aylarında mutlaka oda sıcaklığında tutmaya dikkat etmeliyiz. Ampul içeriğini yüzünüzün yanın sıra boynunuza, dekolte bölgenize ve göğsünüze de her zaman bir ekstra doz bakım uygulayabiliyormuşuz. Böylece cildinizin gençlik esnekliğini korumaya yardımcı oluyor ürünler.

Acil Durumlara Hızır Gibi Yetişen “Ampüller” …

Farklı etki ve çeşitlerden oluşan Cilt ampülleri adeta birer kurtarıcı görevi görüyor. Örneğin Düğün, parti veya yılbaşı gibi özel bir etkinlik için hazırlanıyorsunuz. Birkaç gün öncesinden her seferinde sabah ve akşam bir ampul kullanıyorsunuz. Resim çektireceğiniz zaman da geçerli! Ciltteki fark hemen hissediliyor.

“Tatilde de Cildim Güvende”

Örneğin tatile çıkacaksınız, Tatil eğlencesi de var… Bu durumda iki doz sizin için tam doğru olanı. Tatile çıkarken iki haftalık paketi yanınıza alabiliyor, rahat ve dikkatli bir şekilde bakımınızı yapabiliyorsunuz.

İŞTE HAFTALIK KÜRÜN İÇERİĞİ VE ÜRÜNLER

Her bir ampülün cilde farklı bir etkisi ve faydası var. Tüm ürünler, ideal cilt yapınızı ortaya çıkarmak ve cildinizi dış etkenlere karşı koruma için çalışıyor. Ürünleri kür şeklinde iki hafta süren bir bakım halinde uygulayabiliyorsunuz. Sonra bir dönem ara veriliyor. Sonra tekrar başlanabiliyor. Elbette ki cildin ihtiyacına göre…

+ tatlı badem özü :

Anında etki, uzun süreli bakım

Gülgiller familyasındandır. Anayurdu İran ile Afganistan yaylaları olan badem ağacı, Eski Yunanlılar ve Romalılar tarafından Akdeniz Bölgesinde yetiştirilmiştir. İlkbahar döneminde ağacın çiçekleri yapraklarından önce açar. Önce beyaz, sonra pembeye döner. Daha sonra tohumları yeşile döner. E vitamini açısından zengin olmasının yanında, fındık yağından daha yoğun oranda badem yağı ve protein içerir.

Gençleştiren, geren ve pürüzsüzleştiren tatlı badem özü ve fitohormonkonsantresidir. Cildin hidro düzenini harekete geçirerek yenilenme gücünü teşvik eder. Yaşlanmayı geciktirci etkisiyle, cildi gerer ve düzleştirir. Yüz hatları keskinleşir. Anında etki yaratır. İnce kırışıklıklar için mükemmeldir. Konsantreleriniz üzerine yoğunlaşın. Düzenli kullanımda bir kür gibi mükemmel etki sağlayacaktır! Yani yedi gün peş peşe sabahları veya akşamları bakım alışkanlıklarınıza nasıl uyuyorsa her seferinde bir ampul olmak üzere kullanınız. Bir adet SweetAlmondampoule, 30 ml bakım ürününe eşittir.

+ vitamins:

cildinizin vitamin kürü…

Herkesin çantasında olması gereken bir ürün olan vitamins, randevunuzdan 40-45 dk. önce cildinize uyguladığınızda mükemmel etki yaratacaktır. Konsantreleriniz üzerine yoğunlaşın. Düzenli kullanımda gözle görülür etkisine siz de inanamayacaksınız! Yani yedi gün peş peşe sabahları veya akşamları bakım alışkanlıklarınıza nasıl uyuyorsa her seferinde bir ampul olmak üzere kullanınız. 2 ml’lik vitaminsampoule, 30 ml cilt bakım ürününe eşittir.

Mükemmel bir karışımdan elde edilen bu etkin konsantre A, C ve E vitaminleri içerir. İlaveten B5 ve H(biyotin) vitamin minarelerini de içerir. A vitamini, yenilenme sürecini teşvik eder, B vitamini enerji yönetimini denetler, C vitamini antioksidan özelliği ile kolojen ve bağ dokusunu serbest radikallere karşı korur, E vitamini ise cildin yaşlanma etkilerine karşı korunmasında etkin rol oynar. Cilt, bu etkin vitamin konsantresine sahip yoğun bakıma karşı minnettarlığını aynı anda gösterir. Hem daha pürüzsüz hem de daha yumuşak bir görünümle ciltteki ışıltılar hemen fark edilir.

+ çay kompleksi:

Beyaz, yeşil ve kırmızı çay vakti…

Teacomplex; çok sayıda serbest radikallere maruz kalmış ciltlerin tedavisi için de uygundur. Hassas ciltler için idealdir. Düzenli kullanımda bir kür gibi mükemmel etki sağlayacaktır! Yani yedi gün peş peşe –sabahları veya akşamları- bakım alışkanlıklarınıza nasıl uyuyorsa her seferinde bir ampul olmak üzere kullanınız. 2 ml’lik TeaComplexAmpoule, 30 ml bakım ürününe eşittir.

Yeşil, beyaz ve kırmızı çay üçlü bir kombinasyon sunar ve cildin direncini arttırır. Böylece vaktinden önce oluşabilecek yaşlılık görüntüsü engellenebilecektir. Antioksidan etkisi teacomplex’in temel merkezini oluşturur. Cildi, serbest radikallere karşı korur. Sadece aktif bir direnç gücü ve oksidatif bir koruma yaşlanma işaretlerinden koruyabilir. City ampoule de dediğimiz teacomplexi, serbest radikallere karşı büyük şehirlerde yaşayan herkesin kullanması gerekir. Ayrıca saman nezlesi alerjisi olanlar için polen zamanından 2 ay önce kullanıldığında alerjinin yarattığı cilt tahrişlerinden korur.

+ginkgobiloba:

cildinizin oksijen kaynağı…

Ginkgobiloba; serbest radikallere maruz kalmış hassas cilt tipinin tedavisi için uygundur. Kan dolaşımını desteklediği için kuperoz oluşmaya yüz tutmuş ciltler için ideal bir tedavidir. Ayrıca içinde bulunan nilüfer ekstresi ile gözeneklerde kir oluşumunu engeller. Sigara içenlerin muhakkak kullanması gereken bir serumdur! Konsantreleriniz üzerine yoğunlaşın. Düzenli kullanımda bir kür gibi mükemmel etki sağlayacaktır! Yani yedi gün peş peşe –sabahları veya akşamları- bakım alışkanlıklarına nasıl uyuyorsa her seferinde bir ampul olmak üzere kullanınız. 2 ml’lik ginkgobilobaampoule, 30 ml bakım ürününe eşittir.

Mevcut bilimsel araştırmalar dermakozmetikte; Ginkgobilobaekstresinin antioksidan özelliği, periferik kan dolaşımını arttırıcı etkisi ve yaşlanmaya karşı koruyucu özelliğini kanıtlamıştır. Bu bitkinin öz suyu, deri alt tabakalarına kadar inerek, cildi doğal radikal olayların negatif etkilerinden korur. Mikro sirkülasyon arttırır ve böylece cilt içi oksijen kullanımını ve ihtiyacını iyileştirir. Cildi canlandırır ve temizler. Dokuların uyarılmasını ve gözeneklerin küçülmesini destekler. Cilt genç ve dinç görünür.

+eveningprimrose:

cilt sorunlarınızı giderin

Düzenli kullanımda bir kür gibi mükemmel etki sağlayacaktır! Yani yedi gün peş peşe –sabahları veya akşamları- bakım alışkanlıklarınıza nasıl uyuyorsa, her seferinde bir ampul olmak üzere kullanınız. 2 ml’lik EveningPrimroseampoule, 30 ml bakım ürününe eşittir.

Çuha çiçeğinin öz suyundan elde edilen değerli yağ, özellikle esansiyel yağ asitleri bakımından çok zengindir. Temel yağ asitleri; metabolik süreçleri ve hücre fonksiyonlarını yumuşak ve esnek bir cildin elde edilmesi için aktive eder. Hücre bariyer fonksiyonunu iyileştirir, hücre duvarlarını dayanıklı hale getirir. Elastikiyetini kaybetmiş, sorunlu ciltlere uygulanır. İltihabı ve akne eğilimli cilt tipi tedavisi için mükemmeldir. İçerisindeki yağ asitlerinin fazla olmasıyla yağlı ciltler için idealdir.

+hibiscus:

Doğadan gelen şifa…

yedi gün peş peşe sabahları veya akşamları bakım alışkanlıklarınıza nasıl uyuyorsa her seferinde bir ampul olmak üzere kullanınız. 2 ml’lik HibiscusAmpoule, 30 ml bakım ürününe eşittir.

Doğanın bize sunduğu sayısız şifalı bitkilerden biri olan Amber Çiçeği özünün konsantre halidir. İyi bir hücre yenileyici olmasından dolayı, yatay ve dikey mimik kırışıklıklarının azaltılmasına ve cildin gevşemesine katkıda bulunur. Hibiscus içerdiği antioksidan sayesinde yaşlanmayı geciktirici özellikleri ile birlikte hücrelerin güçlenmesini de sağlar, böylece cilt gergin ve eşit pürüzsüklükte bir görünüm kazanır. Mimik çizgileri için idealdir.

ÜRÜNLERE ULAŞMAK İSTEYENLER…

Eczaneler ve online satış yolu ile ürünleri elde edebilirsiniz.

Bazı online satış noktaları:

www.lilakutu.com

www.evoria.com

www.kozmela.com

www.kozmotrend.com

www.tekzen.com.tr

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply