Bolu Köy Kahvaltısı Kilyosta Yapılır

0

DOĞAL – SERPME BOLU KÖY KAHVALTISI…

Havalar güzelleşti. İnsanlar hafta sonlarını doğa ile baş başa kalacağı mekanlarda geçirmeye de başladı. Güneş tatlı tatlı ısıtırken yeşillikler ve çimenler arasında, bol oksijenli ortamda, şehrin gürültüsünden uzak, her biri yöresel ürünlerden oluşan bir kahvaltı keyfi nasıl olurdu?

Kilyos yolu üzerinde tam da bu özellikleri karşılayan ve aradığınız lezzeti bulabileceğiniz Bolu – 2 Restaurant var. Mekanda hakiki Serpme Bolu kahvaltısı veriliyor. Ama kahvaltıda yok yok. Peynir çeşitlerinden, şarküteri ürünlerine, doğal yumurtadan, ev yağımı reçellere kadar hepsi doğal veya natürel ürünler… Üstelik hizmette kaliteyi yakalayan güleryüzlü çalışanları ve garsonları var. Ortam deseniz iç açıcı, huzurlu, yeşillikler arasında… Çocuklu ailelere de tavsiye ederim. Çocuklarınızın enerjilerini atabileceği, koşup top oynayabileceği geniş çimenlikli ve güvenli bir mekan.

Ürünler Bolu’dan Geliyor…

bolu restaurant koy kahvaltisi 3 Bolu Köy Kahvaltısı Kilyosta Yapılır bolu restaurant koy kahvaltisi 4 Bolu Köy Kahvaltısı Kilyosta Yapılır

Ürünlerin doğal olması elbette çok önemli. Bilhassa soruyorum ürünleri nereden getiriyorsunuz diye. Yetkililer, “Bolu’dan geliyor. Reçellerimiz ev yapımı, hazır değiller. Yumurtalarımız doğal, peynir çeşitlerimiz ise oldukça fazla” cevabını veriyor. Şunu belirtmek gerekir ki, hakikaten Bolu kahvaltısında her şey çok ama çok lezzetli. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hele ev yapımı bir incir reçeli vardı ki, 10 üzerinden 10 veriyorum lezzetine. Ayrıca sunum da çok renkli ve keyifliydi. Kahvaltılıklar göz dolduruyor, Aldıkları bedelin karşılığını veriyorlar muhakkak…

Serpma Bolu Kahvaltısı’nda Bulunan Çeşitler:

bolu restaurant koy kahvaltisi 5 Bolu Köy Kahvaltısı Kilyosta Yapılır

Beyaz peynir

Tulum peyniri

Örgü peynir

Tel peynir

Mihaliç peyniri

Taze kaşar

Eski kaşar

Otlu peynir

Siyah ve yeşil zeytin

Böğürtlen reçeli

bolu restaurant koy kahvaltisi 1 Bolu Köy Kahvaltısı Kilyosta Yapılır

Erik reçeli

İncir reçeli

Vişne reçeli,

Bal

Tereyağı, kaymak

Helva

Pastırma, kavurma, salam

Omlet çeşitleri

Gözleme, patetes kızarması

Yeşillik ve salata

Ekmek çeşitleri

Semaver çay

bolu restaurant koy kahvaltisi 2 Bolu Köy Kahvaltısı Kilyosta Yapılır

Yukarıda yazdığım çeşitlerden oluşan Serpme Bolu Kahvaltısı’nintek kişilik fiyatı ise 35 TL. İçiniz rahat olsun verdiğiniz paranın karşılığını lezzet ve kalite olarak mutlaka alıyorsunuz.

İsteyen Mangal Keyfi Yapsın

bolu restaurant koy kahvaltisi 6 Bolu Köy Kahvaltısı Kilyosta Yapılır

Ayrıca Bolu 2 Restaurant’ta et ve mangal keyfide yapabilirsiniz. Bahar aylarının gelmesi ile mangal sezonunu açan işletme enfes kırmızı ve tavuk etleri ile de misafirlerini ağırlıyor.

Yol Tarifi

Bolu 2 Restaurant’ta serpme kahvaltı keyfi yaşamak isteyenler için mekan, Kilyos plajlara giden yol üzerinde sağda kalıyor.

Açık Adres:Kilyos Şehitlik Mevkii No:116 Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0212 202 53 01

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply