Botox Jel: Sıkılaştırıcı ve Kırışıklık Açıcı Tarif…

0

botox jel Botox Jel: Sıkılaştırıcı ve Kırışıklık Açıcı Tarif...

Doğal Malzemelerle Botox Jel Tarifi

Yüz ve dekolte bölgesi yıllara ve dış faktörlere bağlı olarak esnekliğini ve sıkılığını hızla kaybeden bir deri yapısına sahiptir. Doğru zamanda, etkili doğal malzemelerle hazırlanan bakım jeli ile bu süreç yavaşlatılabileceği gibi geçen yılların etkisini silmek, güneşin yol açtığı yıpratıcı sonuçları durdurmak ve kırışıklıkları gidermek, azaltmak mümkün olabilmektedir.

Bu durum ile başa çıkabilmek adına Ünlü biyolog ve kozmetolog Pervin Bulgak “BOTOX JEL” adında sıkılaştırıcı ve esneklik kazandırıcı harika, doğal bir jel tarifi veriyor. Sizlerle bu tarifi paylaşmak istiyorum.

 Botox Jel

yaglar Botox Jel: Sıkılaştırıcı ve Kırışıklık Açıcı Tarif...

Malzemeler:

2 çay bardağı papatya yağı

1 çay kaşığı defne yağı

2 çay kaşığı lavanta yağı

2 çay kaşığı lahana yağı

1 çay kaşığı üzüm çekirdeği yağı

1 çay kaşığı kekik yağı

1-2 damla ısırgan yağı

Hazırlanışı:

Tüm yağlar karıştırılır. Karışım temiz yüz ve dekolte bölgesine gece yatmadan önce uygulanır. Uygulama sırasında cilde aşağıdan yukarıya doğru 5 dakika masaj yapılarak yedirilir. Jel, ciltte bütün gece kalmalıdır. Sabah bol su ile durulanarak çıkarılır.

Önemli: Bu bakım haftanın 3 günü uygulanır. Karışım her seferinde yeniden yapın.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply