Cildinizin Esnekliği İçin Nardan Faydalanın

0

nar maskesi Cildinizin Esnekliği İçin Nardan Faydalanın

Antioksidan Nar Maskesi

Yıllar geçtikçe cilt esnekliğini kaybetmeye başlar. Hava, güneş, sigara, yapay ışıklar ve stres gibi faktörler (serbest radikaller) cildinizi soldurur ve cilt canlılığını kaybedebilir. Kırmızı meyvelerin cilt ve vücut üzerindeki antioksidan gücü büyüktür. Dolayısıyla şu an mevsimi olan “Nar” meyvesinden bolca yararlanmak yerinde bir davranış olacaktır. Nar ihtiva ettiği yoğun gençleştirici ve canlandırıcı özelliklerinden ötürü cilde çok iyi gelir.

Paylaşacağım Antioksidan nitelikli Nar Maskesi ile cildinize sağlık, canlılık ve esneklik kazandırabilirsiniz. Esnekliğini kaybetmeye başlayan ciltler için antioksidan nar maskesi çok iyi gelecektir. Bu maske doğallığı sayesinde sağlığınıza herhangi bir zarar vermez.

nar maskesi 1 Cildinizin Esnekliği İçin Nardan Faydalanın

Malzemeler:

½ Nar

1 tatlı kaşığı badem yağı

1 adet yumurta akı

½ şişe maden suyu

Hazırlanışı:

Nar ayıklanarak taneleri havanda ezilir. Ardından badem yağı ve yumurta akı ilave edilir. Temiz cilde göz çevresi hariç uygulanır ve 20 dakika bekletilir. Ilık su ile ciltten çıkarılır ve ardından suyu ile tonik olarak cilde uygulanır.

Önemli: Bu maske cildi temizler ve esneklik sağlar. 2 haftada bir uygulanabilir. Daha genç ciltler ise ayda bir uygulayabilir.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply