Cilt Gözeneklerini Küçülten Çay Ağacı Yağı

0

Cilt Gözeneklerini Küçülten Çay Ağacı Yağı

Herkese merhaba,

Büyüyen ve çoğalan gözenekler hepimizin sakındığı bir konu. Ciltteki gözeneklerinin makul bir boyutta kalması ve gözenek açılmasını kontrol altına almak adına doğru cilt bakım uygulamaları şart. Elbette neden gözenek problemi yaşadığınızı da farkına varmalısınız. Bunun bir çok sebebi olabilir. Cildinizi iyi temizleyemiyor, makyaj, kir ve kalıntılar ile toksinlerden derinlemesine arındıramıyor olabilirsiniz, hormonlardan kaynaklanıyor olabilir, genetik olabilir, kötü bir beslenme alışkanlığınız olabilir, yanlış ürünleri cildinize uyguluyor olabilirsiniz. Dolayısıyla sağlıklı bir cilde kavuşmak içten ve dıştan birçok faktörün iyileştirilmesine bağlı.

Yaşanılan gözenek problemlerinizin önüne geçmek, gözenekleri küçültmek için birçok doğal yöntemin yanında size nokta atışı bir ürün tavsiye etmek istiyorum. The Body Shop‘un çay ağacı yağlı gözenek küçültücü bazı ya da kremi. Gerçekten de muhteşem bir ürün.Düzenli kullanıldığında farkı görmeniz mümkün. Ben çoğu zaman makyaj öncesinde cildi hazırlamak için baz olarak kullanabiliyorum. Hem makyajın daha pürüzsüz durmasını sağlıyor hem de gözenek bakımı yapıyor.

Böylece sıkılaşan gözenekler daha düz, daha eşitlikli bir cilt görünümü veriyor. Kremin blurlu yapısı çok hoşuma gidiyor. Cilt tarafından hızlıca emiliyor. Kesinlikle vazgeçmeyeceğim bir güzellik ve bakım ürünlerimin arasında favoriler köşesinde yerini aldı. Mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

Ayrıca sağlıklı gözenekler için mutlaka cilt yapınıza uygun ürünleri tercih edin. Cildinizi her gün derinlemesine temizleyin, arkasından tonikle cildinizi sıkılaştırın ve uygun nemlendirici ile neme doyurun. İhtiyaca göre hafta 1-2 kez doğru bir peeling uygulaması yaparak ölü hücrelerden arının. Vitamin ve minerallerden zengin beslenin, düzenli ve yeterli uykuyu bedeninize sağlayın.

Sağlıklı günler…
Hülya Çayoğlu Kurtkal

 

IMG 0020 884x1024 Cilt Gözeneklerini Küçülten Çay Ağacı Yağı

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply