Cilt Lekelerinize Bitkisel Kök Hücrelerin Gücü ile Savaş Açın

0

LEKELERİNDE BİTKİSEL KÖK HÜCRE MUCİZESİ…

Kök Hücre ve Kök hücre tedavileri sık duyulmaya başlandı artık. Kök hücre tedavilerinin gücünü fark eden bilim adamları bu alan üzerine iyice yoğunlaştı ve bu gücü güzellik sektörüne taşımak için harekete geçti. Kök hücre kavramı vücudumuzda bütün dokuları ve organları oluşturan ana hücrelerdir. Bu hücreler sınırsız bölünebilme ve kendilerini yenileme, organ ve dokulara dönüşebilme yeteneğine sahiptirler. Ayrıca bitkilerdeki hücreler kendilerini kök hücreye dönüştürebilirler. Bu nedenle her bir bitki hücresi (yaprak, dal, çiçek, tohum vb.) yeni organlar ve hatta bitkinin tamamını meydana getirme olanağına hakimler. Bu nedenle kök hücre yolu ile bilimsel tedavi yöntemlerinde oldukça etkili sonuçlar alınabilmekte.

Bitkisel Kök Hücreler ile Ciltte Devrim…

Özellikle cilt bakımı ve cilt yenileme, cilt gençleştirme, cilt tedavileri alanında bitkisel kök hücre teknolojisi kullanılarak, fark yaratan ürünler üretiliyor. Bu alana öncülük eden markalar arasından ön plana çıkan bir marka var. 2013 Güzellik ve Bakım Fuarı’nda tanıştığım bitkisel kök hücre serileri yaratan “ANNAGASPI” markası, uzmanlık alanı olan cilt lekeleri konusunda bir hayli ses getirmiş durumda. Doğal içeriği yüksek bir marka olduğundan ve bitkilerin kuvvetinden faydalandığından hemen dikkatimi çekti. Annagaspi özellikle cilt lekeleri ile savaşıyor. Hücre yenileyici ürünleri aktif ajanlar rolünü üstlenerek, cildi sürekli uyarıyor ve lekelenme ile mücadele ederken, cildin ihtiyacı olan günlük bakımı da gerçekleştiriyor. Annagaspi; Temizleyi ve tonikler, serum ve ampüller, nemlendiriciler, güneş koruyucular, maskeler ve el kremleri ile geniş bir ürün gamına sahip.

annagaspi cilt bakimi 1 Cilt Lekelerinize Bitkisel Kök Hücrelerin Gücü ile Savaş Açın

Yoğun Nemlendirici Bitkisel Kök Hücre Kremi’ni özellikle tavsiye ettiler
PhytocellInsentiveAqua Gel Cream

Fuarda tanıştığım Tıbbi Mümessil ve firma yetkilisi Özgül Hanım, bana değerli bilgiler verdi ve kök hücre tekonolojili bu kremi tavsiye etti. Ayrıca Annagaspi ürünlerinin sadece leke çözümleri için değil, günlük cilt bakımında çok önemli bir yer tuttuğunu da belirtti. Bana önerdiği bu kremin özelliği ise ışıltılı bir cilt yaratarak, kuru ciltleri nemli ve pırıltılı bir hale getirmesidir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Banyo veya yıkama sonrası ürünü yeterli miktarda uyguluyoruz.

annagaspi cilt bakimi 2 Cilt Lekelerinize Bitkisel Kök Hücrelerin Gücü ile Savaş Açın

 

Annagaspi’nin İçeriği Çok Doğal ve Zengin

Annagaspi, Yoğun Nemlendirici Bitkisel Kök Hücre jeli birçok bitki ekstreleri de içeriyor. Bezelye proteini, shea fındığı, manolya ağacı kabuğu , yalancı mazı, Çin çayı, greyfurt, papatya, ak söğüt gibi yoğun bitki kök hücrelerini içeriğinde bulunduruyor ve krem arı balsamı ile formülü ile de fark yaratıyor.

Leke Giderici Güneş Kremleri ile Leke Açıcı Fondötenleri Gayet Pratik…

SPF 50 leke giderici güneş kremi, içeriğindeki nano-bitkisel arbutin sayesinde güçlü leke giderici etkiye sahip. Cildi nemlendiren bir özelliği de var. Cildin yağ yapısını da dengeliyor. Yaş sınırı olmaksızın tüm yıl kullanılabiliyor. “EcoCertad” onaylı cilde yumuşaklık kazandıran doğal etkenler içeriyor. Günlük cilt bakımından sonra yüze ve boyna uygulanıyor.

SPF 39 Leke Açıcı Fondöten ise bitkisel, mineralli fondöten özelliği ile natürel bej renkte, cilt leke veya kusurlarını kapatmak için tasarlanmış. UVA-AVB ışınlarına karşı cildi koruyor. Cilt metabolizmasını güçlendiriyor, yorgun ve donuk cilde temiz canlı ve sıkı bir görünüm kazandırıyor. Tüm cilt tipleri için uygun. Günlük cilt bakımından sonra makyaj altı ve fondöten olarak kullanılabiliyor.

 

BB KREMLERİN ANNAGASPI’DE LEKE AÇICI OLANI DA VAR

Son dönemler BB Kremler çok moda. Doğal ve hafif içerikli olanları ise hayat kurtarıyor. Nemlendirici, güneşten koruyucu, kapatıcı, cilt tonunu eşitleyici gibi pek çok işlevi bir kalemde yapan BB kremler günümüz yoğun iş kadınlarının ve pratikliği seven ev kadınlarının bir kurtarıcısı aslında. Annagaspi’de BB Krem üretmiş hem de büyük bir fark eklemiş, Leke açıcı BB Fondöten SPF 39 üretmiş. Bitkisel ve mineralli bir fondöten özelliğine sahip. Özellikle peeling, mezoterapi ve lazer tedavisi sonrası bile UV koruması yapabiliyor. Tüm cilt tipleri için uygun.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply