Dudaklarınızda Gerçek Tat ve Kokular…

0

Organik İçerikli Hurraw Dudak Balm’ları Harika Tat ve Kokuları İle Karşınızda…

Geçenlerde harika bir ürün keşfettim ve sizlere hemen paylaşmak istedim. Kış mevsimine yaklaştığımız bu aylarda bakıma en çok ihtiyaç duyan bölgemiz kuşkusuz dudaklarımız. Evet cildimizi kurutan soğuk hava koşulları dudaklarımızı olumsuz etkiliyor. Kuruyan ve buruşan dudaklarla ne kadar kendimizi iyi hissedebiliriz ki? Özellikle bayanlar için dudak bakımı çok çok önemlidir. O halde daha fazla konuyu uzatmadan sizlere tanıştığım ve bizzat deneyimlediğim dudak balsamı ürününden bahsedeyim…

O’nun adı “Hurraw” … Hurraw Lip Balm tam bir sonbahar ve kış ürünü. Bu mevsimlerde dudaklarınız artık nemsiz kalmayacak. Dudaklarınıza bakım yaparken de içiniz gayet rahat olsun. Çünkü Hurraw vegan bir ürün. Naturel bir şekilde ürütülen dudak balmları aynı zamanda organik tarımı ve adil ticareti de destekliyor. Küçük gruplar halinde el işçiliği ile yapılıyor olması da harika.

Organik içeriklerle hazırlanan, natürel ve vegan onaylı Hurraw dudak balmlarının müthiş tatta tam 10 adet seçeneği bulunuyor. Vişne, greyfurt, Hindistan cevizi, tarçın, vanilya, mavi papatya, kahve, chai, badem, baharatlı ve güneş ürünü ile Hurraw balmlardan dudaklarımız vazgeçmeyecek gibi. Hem tadı hem kokusu oldukça gerçek. Hiçbir hayvansal ürün içermiyor. Lip balmlar çiğ, ısıl işlem görmeden soğuk press yöntemi ile elde ediliyor. Tohum ve fındık yağları ile zenginleştiriliyor.

Hurraw FlavorPages Coconut web 300x101 Dudaklarınızda Gerçek Tat ve Kokular... Hurraw FlavorPages Vanilla web 300x101 Dudaklarınızda Gerçek Tat ve Kokular...

Katkı maddesi, Toxin, Gluten ve Soya gibi maddelerin kullanılmadığı tamamen doğal içeriği, tat ve kokusu ile ön plana çıkan Hurraw’ın özellikle vanilyalı olanına bayıldım. Dudakları anında nemlendirdiğini hissediyorsunuz. Dudaklarınızda hoş bir ışıltı ve tat kalıyor. Yapışkan değil, aşırı tatlı ve parlak değil, uzun süre etkili ve cebinizde erimiyor. Bakımı anında sağlıyor. Benim açımdan en değerlisi de sağlımı tehdit etmemesi.

hurrawbalm grapefruit stand 300x238 Dudaklarınızda Gerçek Tat ve Kokular...

Ürünleri Türkiye’ye getiren firma ise benim çok güvendiğim daha öncesinde organik ürünlerini severek kullandığım Burmino İç ve Dış Ticaret firması.

Hurraw’ları Dougles ve Bilstore Mağazalarında bulabilirsiniz. Satış fiyatı 17,50 TL

Hurraw Box BlackCherry web 271x300 Dudaklarınızda Gerçek Tat ve Kokular...

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply