Dudaklarınızda Organik Renkler…

0

Doğaya ve çevrenize zarar vermeyecek makyaj ürünlerini kullanmayı tercih ediyorsanız size bir önerim olacak. Çoğu zaman kozmetikte doğal içerikli ve organik markaların ürünlerine yer veriyorum. Bu sefer makyajda bayanların vazgeçilmezi olan rujlardan bahsedeceğim.

Çoğu zaman hiçbir şey yapmasak dahi bir ruj sürmek, havamıza hava katmasına yeter de artar bile! Ancak kullandığımız rujların içeriğinde hangi maddeler yer alıyor, dikkat ediyor muyuz? Piyasadaki çoğu rujda insan sağlığına zararlı onca kimyasal madde yer alıyor. Bu içeriklerden kendinizi uzak tutmak için farkındalık sahibi olmamız şart!

Makyaj malzemelerinin uzun vadede sağlık problemlerine yol açmaması için elden geldiğince doğal veya organik ürünleri tercih etmemiz çok mühim. Şimdi sizlere piyasadaki bilinirliği yüksek Logona markasının rujunu tanıtmak istiyorum. Güzelliği doğal yoldan yakaladıkça sağlıkla ışıldamanın sizler de keyfini duyumsayacaksınız.

Logona Asansörlü Rujlar ve Logona Lipstick extra kremli yapısı ve yaşlandırmayı geciktirici yüksek bakım kalitesiyle ideal bir ürün. Son moda renkleriyle dudakları etkin bir şekilde vurguluyor, yaşlandırmayı geciktirici yenilikçi Anti-Aging etken maddeleriyle maksimum bakım sağlıyor. Kadife yumuşaklığında dudaklar ile güzelliğiniz yerinde.

Tüm ürünler, yaşlanmayı geciktiren bir etken madde karışımı ve değerli taşların bir karışımını içeriyor ve rujlar gluten içermiyor.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply