Düğün Günü Çayı Tarifi

0

Düğün Gününe Özel Düğün Günü Çayı

Malum tam da düğün mevsimindeyiz. Hazırlıklar, davetiyeler, süslemeler derken düğün günü bir hayli yorucu ve stresli geçebiliyor. Bedenin yükünü hafifletmek ve doğal bir enerji sağlayabilmek için evlenecek çiftlere özel Pervin Bulgak’tan düğün günü çayı tarifimiz var.

Düğün günü çayı, bağışıklık siteminizi koruyarak, bedene ve zihninize enerji verecek, kendinizi daha sağlıklı ve enerjik hissedebileceksiniz.

Kim bilir düğün günü çayı ile halayların en başını çekecek, attığınız göbeklerin sayısını siz bile hatırlamayacak, 500 davetliden 1 kişiyi bile es geçmeden selamlayabileceksiniz icon wink Düğün Günü Çayı Tarifi

Şaka bir yana önemli ve yoğun günlerde kurtarıcınız olacak doğal DÜĞÜN GÜNÜ ÇAYI tarifi şöyle;

DÜĞÜN GÜNÜ ÇAYI

Malzemeler

1 çay kaşığı kekik

2 yemek kaşığı yeşil çay

1/2 adet limon (yarım)

1 yemek kaşığı kuşburnu

2-3 dal taze nane

1 litre kaynar su

bir miktar bal

Hazırlanışı:

Tüm malzemeler kaynamış suyun içine konur ve 20 dakika demlemeye bırakılır. Süzüldükten sonra içine ekleyeceğiniz az miktardaki bal ile içilir.

Mutluluklar dileriz.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply