Giysilerinizi Paylaşın

0

Giysilerinizi Paylaşın, Takas Edin, Bağışlayın

Uzun zamandır dolap bekleyen, artık giymekten sıkıldığınız, size artık dar ya da bol gelen, size hediye edilen ama tarzınız olmadığı için bir türlü kullanamadığınız giysileriniz, aksesuarlarınız ve ev eşyalarınızı verin. Bunun pek çok yolu var. Arkadaşlarınızla takas günleri düzenleyebilir, ikinci el mağazalarına (nahil.com.tr) bağış yapabilir ya da freecycle.org sitesinden (Türkçe Facebook sayfası da var) sizin ihtiyacınız olmayanları ihtiyacı olanlarla buluşturabilirsiniz.

Ya da veremediğiniz giysileri terzinize verip elbiseden etek, ceketten yelek ya da başka kumaşları da işin içine katıp yepyeni bir giysi çıkarmasını isteyebilirsiniz.

Yıpranan çarşaf, örtü, giysi v.s yi bir sandıkta toplayıp, kumaşlarından bir patcwork yatak örtüsü ya da yastık kılıfı ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Aynı dönüşümleri ev eşyalarınız için de deneyebilirsiniz. Hepsi yaratıcılığınıza kalmış.

 

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply