Göz Makyajınızı Gül Suyu ve Zeytinyağı İle Temizleyin

0

GÖZLERİNİZE GÜL SULU ZEYTİNYAĞLI TEMİZLİK 

zeytinyagi 300x144 Göz Makyajınızı Gül Suyu ve Zeytinyağı İle Temizleyin

Bayanlar için göz makyajı vazgeçilmezdir. Özellikle anlamlı bakışların formülünü göz kalemleri, eye-liner ve maskaralarla yakalarlar. Yapılan makyajın temizliği cilt sağlığı açısından ise çok önemlidir. Makyaj kalıntılarıyla uyumak göz çevrenize ve cildinize ciddi zararlar verebilir. Ürünlerin içeriğindeki kimyasal maddelerin erken kırışıklıklara yol açtığını artık hepimiz biliyoruz.

Makyaj ürünlerinin yanı sıra makyaj çıkarmada kullandığınız ürünlerin yapısı da o denli mühimdir. Doğal bir temizleyici kullanmanız hem göz çevrenizi yormaz, alerji ve kızarıklıklara neden olmaz hem de cilt sağlığınızı korumuş olur ve bakımını da sağlar.

O halde sizler için muhteşem bir etki yaratan bir formül paylaşmak istiyorum. Bizzat kendimde uyguladığım bu karışıma bayılacaksınız.

Malzemeler:

gul suyu 300x199 Göz Makyajınızı Gül Suyu ve Zeytinyağı İle Temizleyin image004 300x199 Göz Makyajınızı Gül Suyu ve Zeytinyağı İle Temizleyin

Gül suyu

Hakiki soğuk sıkım zeytinyağı

Kapaklı cam şişe

Hazırlanışı:

Her iki malzemeyi de eşit oranda cam şişe içine koyarak, iyice karıştırıyorsunuz. Göz makyajınızı çıkaracağınız her an önce şişeyi çalkalayıp bir pamuk yardımıyla gözleriniz üzerinde 4-5 saniye bekletiyorsunuz ki makyaj kalıntıları çözülsün. Ardından pamukla silme işlemine devam ediyoruz. İşlem bittiğinde yağlılık hissi fazla gelirse ılık su ile durulayabilirsiniz.

Nemlenmiş ve en doğal yoldan bakımı tamamlanmış harika bir gözçevresine sahip olmak gördüğünüz gibi çok kolay, zahmetsiz ve ekonomik…

Sağlıkla güzel kalın….

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply