Güzellik ve Bakım Fuarı’nın En Doğal ve Organik Markalarını Sizler için Seçtim

0

2013 guzellik ve bakim fuari 3 Güzellik ve Bakım Fuarının En Doğal ve Organik Markalarını Sizler için Seçtim

Bu hafta, 21-24 Mart tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda başlayan 2013 Güzellik ve Bakım Fuarı’ndaydım. Sektördeki gelişmeleri, yeni markaları, özellikle bitkisel içerikli, organik ve doğal ürünleri bizzat inceledim. Ürün ve markalar hakkında Firma yetkileri ile yararlı sohbetler yaptık.

Bu yılki fuar hakikaten da oldukça kapsamlı ve doyurucu bir fuar olmuş. İki büyük salona yayılmış fuarda yok yok. Cilt ve vücut bakım ürünlerinden, saç, makyaj kozmetik ürünlerine, güzellik ve bakım ile ilgili teknik ekipmanlardan güzellik salonlarında kullanılan malzemeler, niş alanlar, doğal taşlar, sabunlar, doğal yağlar hepsi 2013 Güzellik ve Bakım Fuarı’nda sektörün nabzını tutuyordu adeta. Profesyonel makyözler, profesyonel kozmetik ürünleri ile misafirlere uyguladıkları makyaj teknikleri sayesinde harikalar yarattılar. Meraklıları ise bu şovu markaj altına aldı. Yine kavitasyon, incelme aletleri, selülit tedavisi gibi alanlarda canlı şekilde mankenlere uygulanan cihazlar ve yöntemler ise büyük ilgi topladı. Fuarda ayrıca güzellik konularına ilişkin seminerlerde verildi.

2013 guzellik ve bakim fuari 4 Güzellik ve Bakım Fuarının En Doğal ve Organik Markalarını Sizler için Seçtim 2013 guzellik ve bakim fuari 5 Güzellik ve Bakım Fuarının En Doğal ve Organik Markalarını Sizler için Seçtim

Benim gözlerim ise kimyasal içerikli cilt ve bakım teknolojisinin yerine, doğal malzemelerle oluşturulmuş ve çoğu yeni türemiş markaları keşfet meye odaklandı. Sizler için 2013 Güzellik ve Bakım Fuarı’ndaki tüm standları tek tek gezerek, sertifikalı organik markalar ve zararlı kimyasallardan uzak bitkisel, doğal ürünleri belirledim, onları inceledim ve firma sorumluları ile bir bir görüştüm, oldukça yararlı bilgiler aldım. Gerçekten de cilt ve vücut bakımı, leke sorunları, yaşla gelen cilt problemleri gibi pek çok sorunu “en doğal ve organik markalar ile nasıl çözeriz” bunu araştırmaya çalıştım. “Cildimize nasıl iyi bakarız ve cilt yapımızı nasıl koruruz?” sorularının cevaplarını merak ediyorsanız, değerlendirmeye aldığım tüm markaları ve yetkililerle yapılan mini röportajları sizlerle blogta paylaşacağım. Burayı takip etmeye devam edin.

2013 guzellik ve bakim fuari 1 Güzellik ve Bakım Fuarının En Doğal ve Organik Markalarını Sizler için Seçtim 2013 guzellik ve bakim fuari 2 Güzellik ve Bakım Fuarının En Doğal ve Organik Markalarını Sizler için Seçtim

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply