Hakkında

Doğal Yaşam Portalı

Doğal Kal Kendin Ol

Herkese Merhaba,

hulya cayoglu kurtkal Hakkında

Endoğalından.com dedim; çünkü yola çıkış ve bu siteyi kurmamdaki felsefem, doğal  olan her konuyu sizlerle buluşturmak ve insanlara bir fayda sunmaktı! Deneyimlerimi, keşiflerimi, araştırmalarımı, röportajlarımı ve öğrendiğim içerikleri sizlerle paylaşmak için buradayım! Doğal olan her kategoriyi sizlere aktarma hedefini taşıyorum ve bunun heyecanını yaşıyorum.

Gittikçe yapaylaşan dünyamızda sağlıklı ve doğallığı bozulmamış olanı bulmak, bir hayli zor olmaya başladı. Sağlığın en büyük değer olduğu günümüzde, hayatımızı verimli yaşayabilmek, her anından tad alabilmek ve sağlıkla dolu bir ömür geçirebilmek için hayat standartlarımıza, ne yiyip, ne içtiğimize, ne giydiğimize, nasıl yaşadığımıza, kullandığımız günlük bakım malzemelerinin içeriklerine, kimyasal maddelerden ve radyasyonu yüksek teknolojik cihazlardan ne kadar kendimizi sakındığımıza, gdo’lu ürünleri mutfağımıza sokup sokmadığımıza, organik beslenmenin bilincinde olup olmadığımıza, ekolojik yaşam farkındalığına kadar daha birçok konuda dikkatli olmamız gerekiyor artık!

Bizi mutlu eden bir gelişme var ki, son dönemlerde gittikçe artan bir farkındalık ve bilinçlenme dönemine girdik. Artık bize neyin iyi gelip gelmeyeceğini anlamaya başladık, sağlığımıza ve geleceğimize yatırım yapmak adına doğal ürünleri, doğal beslenme önerilerini, ekolojik yaşamı, organik gıdaları, kimyasal içeriklerden uzak kozmetikleri, ekolojik-organik makyaj malzemelerini, bitkisel bakım ürünlerini, cildimiz için doğal bitkisel yağları, doğal ev maskelerini, bitkisel şifa yöntemlerini, doğal lezzet mekanlarını ve doğal aktarlardan alışveriş yapmayı tercih etmeye başladık. Bu alana ilgi ve talep arttıkça sektör, doğal bakım, doğal beslenme ve doğal yaşam anlamında daha da çeşitlenmeye doğru gidiyor ve bize sunduğu alternatifleri çoğaltma yolunu da seçiyor.

Şunu unutmayalım ki, herkesin kendisi için yapabileceği en önemli şey “doğal” kalmaktır. İçiyle ve dışıyla doğal kalabilen insan hep de mutlu kalacaktır. Doğal beslenen güzel görünecek, iyi görünen hoş düşünecek, doğal yaşayan ise yaşam enerjisini hep yüksek tutacak, sağlığının değerini bilecektir. İşte ben de bu nedenle bizlere bilgi, sağlık ve keyif katacak her türlü paylaşımı buradan sizlere ulaştırmak ve birlikte daha da doğallaşmak niyetini taşıyorum.

Kısacası “Doğal Olan Her Şey Burada” icon smile Hakkında

Hepinizi bekliyorum

Doğal Kalın

Hülya Çayoğlu Kurtkal