Has Ürünler Mağazasında Odunda Kavrulmuş Türk Kahvesinden Yöresel Ürünlere Kadar Yok Yok!

0

has urunler 5 Has Ürünler Mağazasında Odunda Kavrulmuş Türk Kahvesinden Yöresel Ürünlere Kadar Yok Yok!

“HAS” ÜRÜNLER SAĞLIĞIMIZA ŞİFA OLUYOR

Günümüzde artık sağlıklı yaşamak ve doğal beslenmek kolay bir olgu olmaktan çıktı maalesef; ancak bu durumdan yakınan büyük bir kitle de var. Sağlığını her şeyin önünde tutan bilinçli insanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Son dönemlerde patlak veren onca kanser türlerinin ve çeşitli kronik hastalıklarının hemen hemen hepsinin altında beslenme ve yaşam tarzımız yer alıyor. Bu gidişata dur demenin yolu ise doğru ve doğal, organik diyebileceğimiz ürünleri tüketmemizden geçiyor. Yiyecek, içecekten tutun da kişisel bakım – kozmetik ürünlerine ve kullandığımız tekstil malzemelerine kadar insan sağlığına zarar verici kimyasal maddelerden uzak alternatifleri hayatımıza sokmak büyük önem arz ediyor. İşte bu doğrultuda doğal ve bitkisel ürünlerin yer aldığı, bir takım sorunlarınıza bitkisel tedavi yöntemleri bulabileceğiniz, doğal – katkısız gıdaların getirildiği, organik ürün çeşitlerinin de bulunduğu aktarlar artık daha da önemseniyor. İnsanlar kişisel ihtiyaçlarını en doğal haliyle karşılayacak ürünleri tercih etmek ve bunu bir yaşam tarzı haline getirmek istiyor. has urunler 6 Has Ürünler Mağazasında Odunda Kavrulmuş Türk Kahvesinden Yöresel Ürünlere Kadar Yok Yok! has urunler 7 Has Ürünler Mağazasında Odunda Kavrulmuş Türk Kahvesinden Yöresel Ürünlere Kadar Yok Yok! Elbette son dönemlerde popülerliği çok daha artan aktar ve bitkisel-doğal ürün mağazalarının güvenilir girişimciler tarafından açılması ve sunulan her kategorideki ürünün “doğal” felsefesine aykırı olmaması gerekiyor. İnsanlara fayda sunma anlayışını ilke olarak kabul etmiş aktar ve benzeri mağazaları ise süzgeçten geçirmenin ve doğru yerleri bulmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu doğrultuda yaptığım bazı keşif ve geziler sonucunda edindiğim tecrübeleri ve güvendiğim yerleri sizlere aktarmak niyetini taşıyorum. has urunler 1 Has Ürünler Mağazasında Odunda Kavrulmuş Türk Kahvesinden Yöresel Ürünlere Kadar Yok Yok!

Has Ürünler, 1 yıldır Beylikdüzü’nde, Tam 5 farklı yerde daha Şubeleri var

Beylikdüzü’nde bir yıl önce açılmış ve müşteri portföyünü de giderek oturtmaya başlamış HAS Bitkisel Ürünler Mağazası, geniş bir alan içinde aktar mantığında hizmet veriyor. Önce ürün çeşitliği ve dekorasyonunun ilgimi çektiği mağazadan kendimi içeri atmam biraz içgüdüsel olduysa da, bilgi almaya ve incelemeye başladıkça mekana ısınmaya başlıyorum. Bir de 18 yıllık bir marka olduklarını ve pek çok yerde şubesi olduğunu öğrenince güvenilirliklerine ikna oluyorum.

Aktarda Yok Yok!

Görseniz aktarda yok yok! Kocaman bir mağaza… Doğal bitkilerden tutun doğal yağlara, kuruyemiş çeşitlerinden, farklı çay türlerine, kişisel bakım ürünlerinden, gıda malzemelerine, yöresel ürünlerden organik ürünlere, odunda kavrulmuş Türk Kahvesi’ne kadar saf ürünler bulunuyor. has urunler 2 Has Ürünler Mağazasında Odunda Kavrulmuş Türk Kahvesinden Yöresel Ürünlere Kadar Yok Yok! has urunler 3 Has Ürünler Mağazasında Odunda Kavrulmuş Türk Kahvesinden Yöresel Ürünlere Kadar Yok Yok!

Mağaza Yetkilisi Vildan Yılmaz İle Faydalı Bir Sohbet…

Mağaza Yetkilisi Vildan Yılmaz ise son derece samimi ve bilgili bir hanım. Beni pek çok ürün hakkında bilgilendirdi ve tavsiyeler verdi. Müşteri deneyimlerinden bahsetti. Vildan Hanım 54 yaşında ve tam 18 yıldır bu firmada çalışıyor. Kendisi ile sohbet ederken kulağa hoş gelen tatlı bir şivesi var Vildan Hanım’ın. “Bulgaristan göçmeni misiniz?” dediğimde hemen yüzü gülüyor ve “evet” diyor. Vildan Hanım 89 göçmeni olduğunu söylüyor, ilk olarak Bursa- Karacabey’e yerleşiyor, 4-5 sene kadar Bursa’da yaşıyor ve oradan İstanbul’a geliyor. Lisede baharatçılık ile ilgili bir alanda dersler ve eğitim görüyor. Zaten konuya hakim olmasından da bunu belli ediyor. En çok hangi ürünler rağbet görüyor diye sorduğumda “doğal yağlar” cevabını alıyorum. “Bizde satılan tüm yağlar soğuk sıkma(soğuk press) yöntemi ile elde ediliyor yani doğallıkları muhafaza ediliyor” diyor. Has Ortak firmasının 18 yıllık bir firma olduğunu tekrar yineleyen Vildan Hanım’a şubelerini soruyorum.

Tam altı yerde şubeleri olduğunu öğreniyorum. Hemen paylaşayım sizlerle;

Yayla Şubesi: SiyavuşpaşaMh. F.Selim Paşa Cd. No:7/43 Yayla-Bahçelievler – Tel: 0212 441 00 91 44 Kağıthane Şubesi: Talatpaşa Caddesi No:173/A Gültepe-Kağıthane – Tel: 0212 269 47 87 Bayrampaşa Şubesi: Yeni Doğan Mh. Demir Kapı Cd. No:20-22/D Bayrampaşa Tel: 0212 565 00 95 Beylikdüzü Şubesi: Barış Mh. Sakarya Caddesi Migros Yanı Beylikdüzü Tel: 0532 545 17 18 Basınsitesi Şubesi: Ferit Selim Paşa Cd. No:63 Basın Sitesi Bahçelievler Tel: 0212 505 05 77 İkitelli Şubesi: İkitelli Org. San. Böl. Atatürk Bulvarı İşdök San. Sit. Girişi Vildan Hanım’a ilgisi ve değerli bilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

İki de Ürün Tavsiyesi Aldım

has urunler 4 Has Ürünler Mağazasında Odunda Kavrulmuş Türk Kahvesinden Yöresel Ürünlere Kadar Yok Yok!

Çillere ve Lekelere Doğal İçerikli Çözüm

Çili ve cilt lekesi olanlara, sivilce izi bulunanlara tamamiyle doğal içerikli bir ürün tavsiye ediyor Vildan Hanım. Çilsil adındaki ürünün içeriğinde maydanoz, saf su, pirinç, limon ve aslan pençesi Bulunuyor. Sabah ve akşamları temizlenmiş cilde pamuk yardımıyla sürülüyor. İzler ve lekeler ise düzenli kullanımla birlikte yavaş yavaş açılıyor. Ufak güneş lekelerim olduğu için ben de aldım ve kullanıyorum; ancak sabırlı olmak gerekiyor, ufak ufak renk açılmaları olmaya başladı arkadaşlar. Ancak uzun süreli ve düzenli kullanmak gerekiyor çilsil’i… Doğal Yağlardan Zengin Saç Bakım Yağı… % 80’e kadar daha güçlü saçlar… Diğer tavsiye ettiği ürün ise Barcelino adındaki A,B,D,E vitaminleri içeren saç bakım yağı. Bu ürünü de kullanmaya başladım, haftada 3 kez hafif nemli ama temiz saça uyguluyoruz, tüm gün ya da en az yarım saat bekletiyoruz ve yıkıyoruz. %100 doğal güçlü bir doğal saç bakım ürünü… İçeriği ise çok çok zengin ısırgan yağı, badem, zeytin, hindistancevizi, buğday, defne gar, çam terebentin, çörekotu, susam, ceviz, avokado, fındık, jojoba ve soya yağları bulunuyor. Saçı dipten uca besliyor, canlandırıyor, uzamasını hızlandırıyor, saç derisine ferahlık veriyor, yıpranmış saçları onarıyor, boyalı saçların ilacı da diyebiliriz. Ben kendimdeki sonuçları aktaracak olursam saç tellerimde bir kuvvetlenme ve doğal bir dolgunluk görmeye başladım ve çok hoşuma gitti. Saçlarım kolay taranıyor ve ışıltılı görünüyor. Mutlaka tavsiye ediyorum. Kimyasal onca ürüne nice paralar veriyoruz, üstelikte hepsi sağlıksız. Böyle doğal bir ürünün bedeli ise çok ekonomik… Sağlıkla Kalın…

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply