Hayvanlar Üzerinde Asla Test Edilmeyen ve Doğaya Saygılı Organik Cilt Bakım Ürünleri…

0

janssen organic 2 Hayvanlar Üzerinde Asla Test Edilmeyen ve Doğaya Saygılı Organik Cilt Bakım Ürünleri...

ALOE VERA, HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI, ARGAN YAĞI VE MACADAMIA YAĞI İLE ORGANİK BİR BAKIM…

Cildimizin sağlığı ve güzelliği için bir dünya turuna çıksak fena mı olur? Fas’tan argan yağı, Filipinler’den Hindistan cevizi yağı, Hawai Adaları’ndan macadamia cevizi yağı ve Meksika’dan aloevera… Bu bileşenlerden ve organik olarak yetiştirilen bitkilerden oluşan organik cilt bakımları, kimyasal içerikli ve kanserojen çoğu kozmetik ve cilt bakımı ürünlerine göre doğal bir alternatif gibi görünüyor.

Farkındalığı artan ve sağlığına önem veren tüketiciler, Organik gıda ve beslenme anlayışıyla beraber cilt ve vücut bakımlarını da doğal yollardan sağlamaya çalışıyor. Bu anlamda doğal, natürel, bitkisel ve organik söylemleri ile pek çok marka türemeye başladı. Ancak bu kadar çeşit ürün ve markadan doğru olanlarına ulaşmak da çoğu zaman kolay olmuyor. 2013 Güzellik ve Bakım Fuarı’nda standına giderek, yetkilileri ile konuştuğum önemli bir marka JanssenOrganics, doğaya saygısı, organik üretim koşullarını ve ürünlerini sertifikalandırılmış olması ve hayvanlar üzerinde hiçbir şekilde test uygulamaması ile gayet ciddi bir marka olarak ön plana çıktı diyebilirim.

%95 Ekolojik Tarım ile Üretilen Doğal Maddelerden Oluşan İçerikler…

janssen organic 3 Hayvanlar Üzerinde Asla Test Edilmeyen ve Doğaya Saygılı Organik Cilt Bakım Ürünleri...

JanssenOrganics markasının yetkilisi Banu Hanım, organik ürünlerinin gücüne fazlasıyla inandığını, alanda birçok sertifikaya sahip olduklarını, etkili ürünleri bulunduğunu ifade ediyor. Banu Hanım ayrıca “Doğadan elde edilen ve cildin tekrar doğal dengesini kazanmasına yardımcı olan cilt bakım ürünleri meydana getiren JanssenOrganics, ürünlerini hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde test etmiyor. Ürünler kesinlikle parafin yağı, suni maddeler, silikon yağları, boya maddeleri, petrol yağı bileşimi, formaldehid ve madeni yağlar içermiyor. %95 ekolojik tarım ile üretilen doğal maddeler içeriyor. Cilt bakım ürünleri, küçük çiftçi ailelerin kendi olanakları ile özenle topladığı doğal mahsullerden elde ediliyor. Ürünler organik olduğu için de diğer kimyasal içerikli kozmetiklere göre raf ömrü daha kısa oluyor. 30 ay kadar bir garanti süresi var. Bu özellik de ürünlerin doğal yoldan hazırlandığını gösteriyor.JanssenOrganics cilt bakım ürünleri “Biolojik Kozmetik Ürün” sertifikası ile onaylanmıştır. Bu onay doğallığa verilen en yüksek yetki belgesidir” diyor.

Ürünlerini Biraz Daha Yakından Tanıyalım, Testerlarını Kullanmaya ben de başladım, sonuç memnun edici gerçekten…

janssen organic 4 Hayvanlar Üzerinde Asla Test Edilmeyen ve Doğaya Saygılı Organik Cilt Bakım Ürünleri...

TEMİZLİK ve PEELING

CleasingMilk – Temizleme Sütü

İçeriğindeki aktif maddeler; Hindistan cevizi yağı, taze aloevera suyu, zeytinyağıdan oluşan cilt temizleme losyunu, cildin koruyucu tabakasını zedelemeden temizleme yapıyor.

CalmingFreshener – Tonik

Göz otu ekstresi, taze aloevera suyundan oluşan tonik, cilt gerginliğine azaltıyor ve nem sağlıyor.

SoftPeeling

Shea Ağacı Kabuğu, taze aloevera suyu, Hindistan cevizi yağı ve zeytinyağdan oluşan peeling, ciltteki ölü deri kalıntılarını temizler ve hücre yenilenmesine yardımcı olur.

GÜNLÜK BAKIM SİSTEMİ

janssen organic 1 Hayvanlar Üzerinde Asla Test Edilmeyen ve Doğaya Saygılı Organik Cilt Bakım Ürünleri...

HydratingLotion – YOĞUN NEM

Yoğun nemlendirici olarak, cildin doğal fonksiyonlarını korur. İçeriğinde argan yağı, kısa ve uzun zincirli hyaluronik asit, beyaz acı bakla ekstresi, Makadamia cevizi yağı bulunuyor.

IntenseMoisturizer – İLK KIRIŞIKLIKLAR

4 haftalık uygulamadan sonra kırışıklık derinliğinde %34 azalma

İlk çizgi ve kırışıklıkları dolgunlaştıran, cildin kollejen sentezini aktivite eder. Cilt yaşlanmasına karşı hücreleri korur. Krem, Alfalfa ekstresi, beyaz acı bakla ekstresi, kısa ve uzun zincirli hyaluronik asit, ectoin, argan yağı, shea yağıdan oluşuyor.

RichFirmingCream – SIKILIK VE ESNEKLİK

4 haftalık uygulamadan sonra kırışıklık derinliğinde %34 azalma

Yoğunlaşmış cilt kırışıklıkları için aktif maddeler içerir. Cilde pürüzsüzlük katar ve sıkı bir yüz görünümü hattı sağlar. Pirinç ekstresi, Alfalfa ekstresi, beyaz acı bakla ekstresi, kısa ve uzun zincirli hyaluronik asit, ectoin, argan yağı, shea yağı içerikleri yoğun olarak kullanılıyor.

EyeCareCream – GÖZ ÇEVRESİ

Düzenli uygulamalarda kırışıklık deriliğinde % 28 azalma

Göz çevresindeki halkaları ve şişlikleri azaltır. İçeriğindeki göz otu ekstresi ile en hassa ciltlere bile etkili bakım sağlar.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply