H&M 2014 Sonbahar Koleksiyonu ile Doğallığı ve Rahatlığı Bir Arada Yaşayın

0

Sokak Modanızın Adresi Bu Sonbahar H&M’den Geçiyor

hm sonbahar modasi 2014 2 295x300 H&M 2014 Sonbahar Koleksiyonu ile Doğallığı ve Rahatlığı Bir Arada Yaşayın

H&M 2014 Sonbahar Koleksiyonu ile Doğallığı ve Rahatlığı Bir Arada Yaşayın. Artık yavaş yavaş mağaza vitrinlerinde sonbahar parçaları yer almaya başladı. Türkiye pazarına girdiği günden beri beğeniyle takip edilen ve sezon ürünleriyle büyük ilgi toplayan H&M, 2014 Sonbahar sezonunda da doğal tarzıyla sokak modasının nabzını tutacak gibi…

H&M’nin Lacivertler, griler, siyah ve fümelerin ağırlıklı olduğu tasarımlarda şıklık ve rahatlık ön plana çıkarken yine “kendine özgünlük” mesajı ulaşıyor moda takipçilerine.

Yaz sezonundan sonbahara yumuşak bir geçiş yapmak için ideal seçimlerin olduğu bu koleksiyonda sadeliğin yanı sıra, vurgulu kumaş yapıları da tercih edilmiş. Deri detaylar, çizgili desenler, kaşe tarz, kolsuz montlar ve sakin renkler… Bildiğimiz gibi şıklık sadelikte gizli…

Güzel Süper Model Karlina Caune, H & M Sonbahar 2014 giyim koleksiyonunu çok güzel taşımamış mı bir bakar mısınız? Kıyafetlerin içinde gayet cool ve güzel görünüyor.

hm sonbahar modasi 2014 3 e1407928581824 300x259 H&M 2014 Sonbahar Koleksiyonu ile Doğallığı ve Rahatlığı Bir Arada Yaşayın

Kot ve eteklerle kombinleyeceğiniz ceketler, pardesüler ve kolsuz montlarla sonbaharın iddialı ama rahat görünen isimleri arasında yer alabilirsiniz. Ceketlerde paraşüt kumaşlar kullanıldığı gibi kaşe montlar da çok güzel duruyor. Özellikle geçen sezonda da kullanılan deri detayları yine görmek mümkün. Örneğin bu kruvaze gri ceket daha kadınsı ve klasik duruyor.

hm sonbahar modasi 2014 4 300x224 H&M 2014 Sonbahar Koleksiyonu ile Doğallığı ve Rahatlığı Bir Arada Yaşayın

İmitasyon krem kürk ise kombinize göre kimi zaman kot pantolon üstüne kimi zamanda abiyenizin şık bir tamamlayıcı olabilir.

hm sonbahar modasi 2014 1 300x288 H&M 2014 Sonbahar Koleksiyonu ile Doğallığı ve Rahatlığı Bir Arada Yaşayın

 

 

 

 

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply