Hücre Yenileyici Organik Cilt Bakımı

0

comfort zone organik cilt bakim urunleri Hücre Yenileyici Organik Cilt Bakımı

ÜSTÜN ANTİ-OKSİDANT ORGANİK CİLT BAKIMI İLE HÜCRESEL DNA’NIN KORUNMASI

Çevreye sadık kalınarak yapılan uzun süreli araştırmalar sonunda, [comfortzone]araştırma laboratuarları, organik yüz-vücut bakımı ve doğal spa cilt bakımı organik Sacred Nature serisini oluşturdu. 2013 Güzellik ve Bakım Fuarı’nda geniş bir stand alanına sahip olan Doğuş Kozmetik, piyasanın önemli SPA malzeme markalarını bünyesinde bulundurmasının yanında, cilt bakımında da önemli markaları kendi evinde toplamış. ComfortZone’ninSacred Nature organik cilt bakımı da bunlardan biri. Doğuş Kozmetik Yetkilisi Burcu Hanım, bana organik serisinin gücünden ve faydalarından bahsetti. Ürünler tamamen organik içeriklerin bir araya gelmesinden oluşuyor ve öz maddeler doğadan özenle seçiliyor. Doğal içeriklerden oluştuğu için de cilt tabakasına kesinlikle zarar vermiyor. Zararlı maddeler ve kimyasallar asla içermiyor. Dolayısıyla da raf ömrü kimyasal içerikli ürünlere göre elbette daha kısa oluyor. Bu da doğallığın bir kanıtı olarak ortaya çıkıyor.

comfort zone organik cilt bakim urunleri 2 Hücre Yenileyici Organik Cilt Bakımı comfort zone organik cilt bakim urunleri 3 Hücre Yenileyici Organik Cilt Bakımı

İşte Günlük Cilt Bakımı Sistemi

CLEANSING MILK – Arındırıcı ve Koruyucu Süt

Doğal ve organik etken maddelerden zengin, yumuşak, kremsi, arındırıcı, besleyici ve koruyucu özelliğe sahip süt; problemli ve hassas ciltlerde de kullanıma uygundur.

FACE&BODY GOMMAGE – Jojobanın Pürüzsüzleştirici Etkisi

Jojoba tanecikleri ile cildi pürüzsüzleştiren, hassas ve problemli ciltler için kullanımı uygun, yüz ve vücut scrub’ı.

FACE MASK – Sadece 10 dk. İçinde Cildi Yenileme Özelliği

Doğal ve organik içeriği ile tüm cilt tiplerinde kullanıma uygun, besleyici ve koruyucu maske. Sadece 10 dakika içinde, ciltte hiçbir ağırlık hissi oluşturmadan cildin yenilenmesini sağlar.

FACE CREAM – Güçlü Yaşlanma Karşıtı Etkisi

Doğal ve organik aktif içerikten zengin, ciltte yumuşak bir doku oluşturan, cilde çabuk nüfuz eden, besleyici, konsantre krem. Güçlü yaşlanma karşıtı etkisi ve günlük olarak cildin savunma mekanizmasını canlandırması ile, soğuk hava şartlarında da kullanıma uygun, kişinin kendini iyi hissetmesini sağlayan krem.

FLUID – Yağlı Ciltleri Matlaştırır

Genç, yağlı cilde sahip ya da sıcak hava şartlarında yaşayan kişilerce kullanımı uygun, matlaştırıcı etkili hafif losyon.

NIGHT CREAM – Uykunuz Boyunca Cildi Besler

Gece boyunca cildi besleyen, cilt dokusunun yenilenmesini sağlayan, yumuşak dokuya sahip gece kremi.

EYE CREAM GEL – Halkalara, Torbalara Etkili

Parfüm içermeyen, organik bu göz çevresi kremi, göz altındaki torbaları, koyu renkli halkaları ve çizgileri azaltır.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply