Japon Vişnesi ile Vücudunuza Bahar Bakımını Yapın

0

Baharı Yenilenmiş Bir Cilt İle Karşılayın

japon visnesi 1 Japon Vişnesi ile Vücudunuza Bahar Bakımını Yapın

Bahar geliyor. Tabiatın uyanışını an be an gözlemliyoruz. Artık daha neşeli ve hareketli olmaya başlayacağımız dönemdeyiz. Kışın rehavetini üzerimizden ve cildimizden atmak için doğal ürünlerden yardım alabiliriz. Özellikle kış hava koşullarından dolayı yorulan vücudumuza bakım yapmanın zamanı geldi.

Banyonuzda Bahar Esintileri…

İçerikleri doğal meyve ve bitkilerden oluşan Organique markası, hem hassas ciltler için hem bahar bakımı için gayet ideal bir ürün grubu sunuyor. BloomEssence serisi içeriğindeki Japon Vişnesi ve Nilüfer bitkisi cildi yenileyen, kuvvetlendiren ve sakinleştiren özelliklere sahip. Yaza daha sağlıklı bir cilt ile giriş yapmak isteyenler için uygun bir bakım serisi. Üstelik rengi, dokusu ve kokusu çok hoşunuza gidecek. Baharın tüm güzelliklerini vücudunuzda ve banyonuzda hissetmeniz için güzel bir tercih…

BLOOM ESSENCE SERİSİ

japon visnesi 2 Japon Vişnesi ile Vücudunuza Bahar Bakımını Yapın

BloomEssence serisi Organique Laboratuvarlarının geliştirdiği bayanlar için hazırlanmış en özel serilerden biridir. İçeriğindeki özenle seçilmiş doğal içerikler ve yumuşak formülü ile cildinizi yumuşatır, besler, kazandırdığı sağlıklı görünüm ile size gerçek güzelliği sunar.Özel formülü cildi zararlı dış etkilerden korur.Taze bitki ve çiçek özlerinden oluşmuş içeriği ve manolya kokusu size karşı konulmaz bir çekicilik kazandırır.

BloomEssence serisinin tüm ürünlerinde kullanılan,

Japon Vişnesi: Çok zengin bir antioksidandır. İçerdiği A ve C vitaminleri cildi yeniler, kuvvetlendirir nemlendirir ve sağlıklı bir görünüm verir.

Sepicalm VG: Nilüfer bitkisi özütününde bulunduğu özel bir bitkisel komplekstir. Sakinleştirici, tahrişleri giderici ve cildi dış etkenlere karşı koruyucu anti oksidatif etkisi vardır.

RibworthPlantain: Bu bitki özütünün antioksidan, antisepik, ateş düşürücü, sakinleştirici etkisi vardır. Hücre yenilenmesini aktive eder ve kolajen sentezini tetikler.

Bu özellikleri ile pek çok kez ödüllendirilmiş bu serinin ürünleri şunlardır:

SENSITIVE BATH NECTAR(200 ml)

BANYO NEKTARI

Özel formulü ve içerikleri ile cildinizi yumuşak ve hassas bir şekilde temizleyen banyo nektarıdır.Aktif içeriklerin mükemmel kombinasyonu cildinizi temizler, tazelerken çiçek özlerinin aromatik kokusuyla banyonuzu daha keyifli bir hale getirir ,ferahlatır.İçeriğindeki Japon vişnesi çok zengin bir antioksidandır plantain ve nilüfer cildinizi nemlendirir ve yaşlanma etkilerini geciktirir.

Aktif bileşenler:Betain,Japon Vişnesi , Sepicalm VG,RibworthPlantain ,Organik Gliserin

SUGAR PEELING(200ml)

ŞEKERLİ PEELING

japon visnesi peeling Japon Vişnesi ile Vücudunuza Bahar Bakımını Yapın

Cildinizi besleyen bu eşsiz peeling size taze çiçek kokularıyla güzel duygular yaşatır.Dairesel hareketlerle yapılan masaj sırasında şeker kristalleri cildinizin üzerindeki ölü deriyi temizler .İçeriğindeki soya ve shea yağı cildi besler ve sıkılaşmasını sağlar. Cilt yenilenir,tazelenir.Özellikle hassas ve yıpranmış ciltlerin ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel bir seçimdir.

Aktif bileşenler: Kristal Şeker,Soya Yağı ,Japon Vişnesi , Sepicalm VG, RibworthPlantain,BalmumuEkstartı, Shea Yağı

VELVET BODY BUTTER

VÜCUT LOSYONU

japon visnesi vucut losyonu Japon Vişnesi ile Vücudunuza Bahar Bakımını Yapın

BloomEssence Vücut Yağı size taze çiçeklerin eşsiz kokusunu sunar. İçeriğindeki Kakao yağı ,Shea yağı cildinizi besleyerek cildinizin forma girmesine yardımcı olur.Omega 3,6,7,9 yağ asitleri ve japon vişnesi ekstratı yaşlanma sürecini geçiktirici bir etki oluşturur. Cildinizi serbest radikaller,UV ışınları ,kirlilik gibi çevresel faktörlerin olumsuz etkilerinden korur.Cildinize doğal ve sağlıklı bir görünüm verir.

Aktif bileşenler: Kakao Yağı , SheaYağı,Japon Vişnesi Ekstartı, Sepicalm VG, RibworthPlantain ,Omega 3,6,7,9 yağ asitleri
FEMINE HYGIENE SENSITIVE EMULSION

INTIM HİJYENİK EMÜLSİYON

Bitkisel bazlı doğal temizleyici bir içeriğe sahiptir.İçerdiği laktik asit sayesinde genital bölgenin fiziksel PH dengesini sağlar .Cildin doğal koruyucu tabakasına zarar vermeden temizliğini sağlar.İçeriğindekijapon vişnesi ekstratı cildi besler ,antioksidan etkisiyle korur.İçeriğindeki diğer etken maddeler ile cildinizde uzun süreli bir tazelik ferahlık temizlik ve rahatlık hissi sağlar

Aktif bileşenler:Betain, Japon Vişnesi, Sepicalm VG,RibworthPlantain, Laktik Asi

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply