Karaciğer İçin Enginar Kürü

0

Enginar, karaciğer için adeta mucizevi bir bitkidir. Karaciğerin yorulması ve karaciğer tahribatlarında karaciğer için enginar kürü uygulamak en doğru yöntemlerden biridir.

Karaciğer için enginar kürü karaciğerin çalışmasını, güçlenmesini sağlar.

Karaciğer için enginar kürü, karaciğeri koruyarak, karaciğer fonksiyonlarını uyarıcı etkilerde bulunur.

Karaciğer için enginar kürü uygulamak aynı zamanda ağrı, bulantı, kusma ve karın şişliği gibi sorunları da ortadan kaldırı.

Enginar yaprağı özü bağırsakları yumuşatarak birçok zararlı organizmanın dışarı atılmasını sağlayarak bağırsak detoksu yapar.

Karaciğer için enginar kürü yaparken kabızlık da önlenmiş olunur ve zayıflamaya destek verir. Dolayısıyla karaciğer detoksu için en çok kullanılan gıda enginardır.

Enginar yaprağı özü, detoks için enginarın en doğru kısmıdır. Piyasada güvenilir bir biçim alıp kullanabileceğiniz size tavsiye edebileceğim marka İmmu- Nat ‘ın Enginar Yaprağı Özü sıvı ekstratıdır. Sabah ve akşam aç karnına 1 tatlı kaşığı içebilirsiniz.

Immunat Enginar Yapragi Ozu Sivi 300x300 Karaciğer İçin Enginar Kürü

Immunat-Enginar-Yapragi-Ozu-Sivi

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply