Kaz Dağları’ndan Kapınıza…  

0

Günümüzde doğal ürünler bulmak gerçekten de çok zor oldu. Pazarlarda bile bazen durup “acaba hormonlu mu?” diye sorduğumuz oluyordur. Öyle ki mevsimi olmadığı halde meyve ve sebzeleri bulmak mümkün. Bu nedenle biraz araştırma yaparken çok güzel bir siteye rastladım. Tamamiyle doğal ürünlerin satıldığı bir alışveriş sitesi.

Adresi www.idabahce.com

Üstelik yerleri Kaz Dağı’nda, yani Çanakkale’ de. Bunu duyunca Gelibolu’lu tarafım otomatik olarak daha da sevindi.

Bu sayfada, kendi bahçelerinde yetiştirdikleri meyve sebzeden tutun da, kahvaltılıktan kişisel bakıma kadar doğal ürünlere rastlamak mümkün. İster elma sipariş edin, ister peynir, isterseniz de doğal sabun veya vücut ovması.

kazdaglarindan kapiniza 1 Kaz Dağları’ndan Kapınıza…   

Evet, kendi üretimleri vücut bakımları bile var.Ama benim ilgimi çeken şeyler çayları ve içilebilir meyve sirkeleri oldu.Fiyat olarak da gayet uygun buldum.

Bodrum’da bir sürü şeyi bulmakta zorluk çekiyorum, bu sayfada hem aradıklarımı buldum, hem de bilmediğim bir sürü yeni ürün keşfettim. Ayrıca isterseniz hediye paketleri de var.

Dalından koparılan ürünler, kapınıza kadar geliyor. “İnsan ve Doğa Dostu Tarım” sloganıyla yola çıkan bu güzel insanlara destek vermek lazım.

kazdaglarindan kapiniza 2 Kaz Dağları’ndan Kapınıza…   

Sayfalarından daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Neler kullandıklarını, nasıl çalıştıklarını ve daha bir sürü detayı sayfalarında açıkça paylaşmışlar. Ben de beğendiğim ürünlerin siparişini vereceğim şimdi.

 

Herkese sağlıklı günler diliyorum.

Melis Büyükplevne

Bodrum Editörü

 

 

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply