Kemik Erimesi Sorununa Karşı Doğal İçecek Tarifi…

0

kemik erimesine karsi Kemik Erimesi Sorununa Karşı Doğal İçecek Tarifi...

Kemikleriniz Erimesin!

Genellikle yaşlanmaya bağlı olarak görülen kemik erimesi problemleri ülkemizde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle kadınların menapoza girmeleriyle hızlanan kemik erime süreçleri hayat verimliliklerini de etkileyen önemli bir sorundur. Bazen çeşitli sebeplerden ötürü genç yaşlardan itibaren dahi görülebilir. Ancak beslenme ve yaşam düzenimize dikkat ederek, doğru egzersiz ve yeme şekilleriyle yaşla doğru orantılı giden kemik erimesi hastalıklarını yavaşlatabilir, sorunu çözüme kavuşturabiliriz. Şunu da unutmamak gerekir ki sıkıntının kapımızı çalmasını beklemeden, doğru dönemlerde alacağımız tedbirlerle hastalıkları kendimizden uzaklaştırmamız mümkündür.

Doğa, bizlere pek çok hastalığın iyileştirilmesi için reçetesini de sunmuştur.

Aşağıda paylaştığım tarif kemik erimesi sorununa da iyi gelecektir.

Malzemeler:

maydanoz kemik erimesine karsi Kemik Erimesi Sorununa Karşı Doğal İçecek Tarifi...

½ (yarım) bağ maydanoz tohumu

½ (yarım) su bardağı civanperçemi

½ (yarım) çay bardağı biberiye

Hazırlanışı:

Tüm malzemeler karıştırılır ve blendırdan geçirilir. Elde edilen bitki karışımı cam bir kavanozda saklanır. Her gün 1 yemek kaşığı karışım 1 su bardağı kaynar su ile 15 dakika demlenir ve süzüldükten sonra yudum yudum içilir.

Önemli: 1 hafta içilip 1 hafta ara verilerek devam edilir.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply