Kiloyu Yağdan Vermek İçin Özel İçecek

0

yag yakan icecek Kiloyu Yağdan Vermek İçin Özel İçecek

Kas Değil Yağ Yakın

Kozmetolog ve Biyolog Pervin Bulgak; kiloyu kaslarınızdan değil, yağlarınızdan verdirecek çok özel bir içecek karışımı hazırlıyor. Her gün taze şekilde hazırlanıp içilecek bu özel içecek karışımı ile metobolizmanızı hızlandırarak, kilo vermeyi kolaylaştırabilirsiniz. Kilo kaybındaki en önemli nokta kaslarınızın değil, yağlarınızın erimesidir. Bu detay sağlıklı kilo kaybı için şarttır. Elbette ki düzenli beslenme ve egzersiz ile kilo verme maratonuna çıkılmalıdır, ancak kilo vermeyi destekleyici ve tamamlayıcı doğru yöntemleri kullandığınızda süreci de hızlandırabilirsiniz.

kivi Kiloyu Yağdan Vermek İçin Özel İçecek

İşte sizlerle paylaşmak istediğim özel tarif…

Malzemeler

2 adet nar

1 adet yeşil elma

1 adet kivi

1 adet limon

3 şişe maden suyu

Hazırlanışı

Nar ayıklanır ve tanelerin içindeki çekirdekler kırılana kadar blendırdan geçirilir. Elma, kabukları ile birlikte rendelenir. Kivilerin kabukları soyulur ve ezilir. Tüm meyveler içine limon sıkılmış maden suyuna eklenir ve cam şişede 1 saat boyunca bekletilir. Ardından yemeklerden önce 1-2 bardak tüketilir.

Not:

Bu içecek her gün taze olarak yapılmalıdır.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply