Menapoz Çayı İle Bu Dönemi Hafif Geçirin…

0

menapoz cayi Menapoz Çayı İle Bu Dönemi Hafif Geçirin...

Menapoz Çayı Tarifi

Kadınlar için genelde telaşlı zamanların karşılığıdır menapoz dönemi… Ancak sağlıklı beslenen, sağlıklı düşünen ve doğanın gücünden faydalanan her birey, hayatında ve vücudunda deneyimlediği her değişikliği, rahat ve kolay bir şekilde yaşayabilir ve atlatabilir. Menapoz da kadınların belirli bir yaştan sonra başına gelen yeni bir evre olarak, kimilerinde daha tepkili geçebiliyor. Bu dönemde rahatlayabilmek için doğru gıdalardan yardım almak önemlidir. Aşağıda paylaştığım menapoz çayı tarifi ile dönemsel yaşayacağınız sıkıntılarınızı dindirebilir, menapozun yol açtığı fiziki ve psikolojik zorlukları azaltabilirsiniz.

Malzemeler:

1 kase civan perçemi

2 yemek kaşığı anason

1 adet ada çayı

3 adet kuru incir

menapoz cayi 2 Menapoz Çayı İle Bu Dönemi Hafif Geçirin...

Hazırlanışı:

Tüm malzemeler olabildiğince küçük parçalara ayırılır. Cam bir kavanoz içine koyulup karıştırılır. Her gün 2 yemek kaşığı, ½ litre suda 5 dakika kaynatılır. Soğuduktan sonra gün içinde tüketilir.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply