Mineralli Yüz Spreylerinin Çok Amaçlı Kullanımı

0

Herkese merhaba,

Sıcak yaz günlerinde cildimin neme daha fazla ihtiyacı oluyor. Güneş, sıcak hava, deniz derken cilt kuruyabiliyor ve pul pul dökülmeler olabiliyor. Ayrıca güneşin zararlı etkenlerine kapalı olmak için güneş koruyucuları dışında cildin nem tutma kapasitesinin de yüksek olması gerekiyor. Dolayısıyla iyi nemlenmiş bir cilt otomatik olarak güneşe ve kuraklığa karşı daha esnek ve dayanıklı olacaktır.

Farmasi cilt bakım ürünleri 819x1024 Mineralli Yüz Spreylerinin Çok Amaçlı Kullanımı

Şimdi sizlere benim de yeni keşfettiğim #Farmasi markasından 3 ürün anlatacağım.

İlk olarak nemlendirme - Skintrends day cream, hassas ciltler için olan bu seri etkili bir nemlendirme vaad ediyor. İnce dokulu, yağlı bir his bırakmıyor.

Son dönemlerde benim için mucize ürünlerden. Mineralli yüz spreyleri gerçekten çok amaçlı kullanım için gayet uygun. Temizlenmiş cilde yatıştırma, nemlendirme özelliklerinden dolayı uygulanabilir. Makyaj öncesi cildi makyaja hazırlar, makyaj sonrası yüze püskürtülen bu sprey makyajı sabitler. Denizden çıktınız, cildinizin pratik bir ferahlamaya ihtiyacı var, o halde doğru ürün bu #Farmasi markasının #drcevdettuna mineralli yüz spreyi. Ben ilk denemem de gayet memnun kaldım. Samimiyetle diyebilirim ki mineralli sular ve spreyler cilde huzur veriyor, gerginlikler kayboluyor.

Son olarak pratiklik gerektiren bir dönemindeyseniz hayatınızın bu makyaj temizleme mendillerini de tercih edebilirsiniz. Özellikle seyahat ve tatillerinizde, yolda iyi birer kurtarıcılar. Bazı dönemler hayat hızlı akar değil mi? İşte tam o zamanlar için Farmasi Skintrends remover make up. Denemenizi tavsiye ederim.

Bu arada Farmasi’yi deneyimlem sektörde güvenilir bir marka olması ve insan sağlığını tehdit edecek bir teknolojiyi kullanmıyor olmalarıyla alakalı. Sağlık elbette güzellikten önce gelir. @en_dogalindan_com  bloggerı olarak her şeyden önce önem verdiğim konu çevre ve insan sağlığıdır…

Doğallık içinde akan bakımlı günlere…

@farmasiofficial #ciltbakımı #farmasi #skintrends #mineralliyüzspreyi #nemlendiri #makyajtemizlemendili #makeupremover #miccelarwater #daymousturizer

Hülya Çayoğlu Kurtkal

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply