Ölü Hücrelere Cildinizde Savaş Açın

0

Shilibao’nun Köpekbalığı Özlü Cilt Temizleme Jeli İle Müptelası Olacağınız Bir Deneyim…

Cilt nefes alamadığında cilt sorunları da baş göstermeye başlar. Sağlıklı bir cildin sırrı iyi temizlenmiş bir cilttir. Cildinizi kirden, toksinlerden ve makyajdan iyice arındırmazsak gözenekler tıkanır ve cilt sorunları yaşanır.

Cilt tabakası üzerinde biriken ölü hücreleri temizlemek için harika bir ürün keşfettim. Shilibao… Duydunuz mu hiç? Doğallığı ile ön plana çıkan Kore’den ithal edilen bu markanın ölü hücre temizleyici peelingleri ise üstün bir performans sağlıyor. Cilt lekelerini ve sivilcelenmeyi önlüyor. yaşlılık belirtilerinin giderilmesine yardımcı oluyor. Hyaluronik asit ile doğal yollardan cildin dolgun görünmesini sağlıyor.

Köpekbalığı özlü, ginseng özlü, aloe özlü, yeşil çay özlü ve deniz incisi özlü olmak üzere 5 çeşit ölü hücre arındırma peelingi var. Hepsi de farklı cilt ihtiyaçları üzerinde uzmanlaşıyor. Ürünleri bazı aktarlarda, Arifoğlu bitkisel ürünler mağazasında bulabilirsiniz.

Köpekbalığı özlü Cilt Temizleme Jeli/Peeling
dogfishgel Ölü Hücrelere Cildinizde Savaş Açın
Ginseng özlü Cilt Temizleme Jeli/Peeling
ginsenggel Ölü Hücrelere Cildinizde Savaş Açın
Aloe özlü Cilt Temizleme Jeli/Peeling
aloegel Ölü Hücrelere Cildinizde Savaş Açın
Yeşilçay özlü Cilt Temizleme Jeli/Peeling
greenteagel Ölü Hücrelere Cildinizde Savaş Açın
Deniz İncisi özlü Cilt Temizleme Jeli/Peeling
pearljel Ölü Hücrelere Cildinizde Savaş Açın

Hangisini Kullanıyorum?

Ben, köpekbalığı özlü cilt temizleme peelingini tercih ediyorum. 1 nohut büyüklüğünde aldığım ürünü yüzüme ovalayarak sürdüğümde etkiyi hemen gözlemliyorum. 5-10 saniyede cilt üzerindeki ölü ve kirli tabaka anında kabarıyor, sanki güneşten soyulan deri gibi. Cildin arındığını, fazlalığın gittiğini net bir biçimde algılıyorum. Temizlenmiş gözeneklere kavuşuyorum ve o anda hemen cildime uygun bir maske uyguluyorum. Gerçekten de faydasını yoğun olarak gördüğüm ve vazgeçilmezin olacak harika bir peeling! Kesinlikle uygun çeşitlerini size tavsiye ediyorum.

kopekbaligi olu hucre temizleyici peeling 180x300 Ölü Hücrelere Cildinizde Savaş Açın

Bu ürünü daha yakından tanıyalım

İçindekiler:Aqua, Shark liver Oil, Aloe, Sodium Hyaluronate, Vitamin E, Arbutin, Amino acid.

Cilde çok hızlı bir şekilde nüfuz ederek ciltteki ölü derileri temizleyerek, gözenekleri içindeki yağ ve kirlerden arındırarak derinlemesine temizlik yapar. Cilde ve kırışıklıklara faydalıdır (Antioksidan etki). Aynı zamanda çok kolaylıkla oksijeni absorbe eden ve hücrelerin ihtiyaç duyduğu oksijenin dağıtılmasına yardımcı olur. Cildin beslenmesine, daha güzel bir görünüm sağlamasına, Kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olur. Nemlendirir, enerji seviyesini artırır. Cildin rengini açarak lekelerin kısa sürede giderilmesine, yaşlılık belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur(Anti-aging). Hyaluronik asit bilinen en güçlü nem tutucudur, doğal yollardan cildin dolgun görünmesini sağlar.Arbutin bitkilerin olgun yapraklarından elde edilen ve ciltte renk açıcı olarak kullanılan tamamen doğal bir aktiftir.

Köpek Balığı Karaciğer Yağı; Derin ve soğuk denizlerde yaşayan köpek balıklarının karaciğerlerinden süzülerek elde edilmektedir.Bir köpek balığının karaciğeri, onun vücut ağırlığının yaklaşık %25 ‘ini oluşturur.Köpek balıkları 400 milyon yıldır hiçbir değişiklik geçirmemiş olup, yorulmazlar, devamlı hareket halindedirler, uyumazlar, hastalanmazlar, en önemlisi doğada bilinen tek kansere yakalanmayan canlılardır. Köpek Balığı Karaciğer Yağı, 18. yüzyıl sonlarından beri İskandinavya’lı balıkçılar tarafından solunum yolları tahrişlerini iyileştirmek ve yavaş iyileşen yaralara karşı bir çare olarak kullanılmaktaydı. Son 40 yıldır onun hakkında yapılan araştırmalar, bu yağın çok daha faydalı sonuçları olduğunu ortaya koydu. Köpek Balığı Karaciğer Yağı’nın insan vücudu üzerindeki etkileri, çoğu İsveç’li bilim adamları tarafından yapılan klinik denemeler ile teyit edilmiştir. Bu çalışmalara göre; bu yağın biyolojik etkisi içerdiği ve alkilgliserol’lar (AKG’s) olarak adlandırılan maddelerden kaynaklanıyordu. Bu bileşikler insan vücudunda bazı organlarda az bir miktarda üretilmektedir. Bunlar; kemik iliği, karaciğer, dalak ve anne sütüdür. Ayrıca bu yağ; squalamine (anti-bakteriyel etki ve anti-inflamatuar etki ), Omega-3 grubu ve serbest yağ asitleri (EPA ve DHA) ile Vitamin A, Vitamin E Demir, Çinko ve Bakır mineralleri de içermektedir. 40 yılı aşkın bir süredir yaygın olarak dünyanın bir çok yerinde kullanılmaktadır.Kanser araştırma dernekleride bu yağ üzerinde sürekli yeni araştırmalar yapmaktadırlar.

Köpek Balığı Karaciğer Yağı’nın Faydaları:
Kandaki lökosit (akyuvar), eritrosit (alyuvar) ve trombosit miktarınının yükseltilmesine yardımcıdır.
Vücudun bağışıklık sistemini (immune system) güçlendirir.
Yavaş iyileşen yaraların iyileşme sürecini hızlandırabilir.
Kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olur.
Vücudun enerji seviyesini artırır.
Cilde ve kırışıklıklara faydalıdır. (Antioksidan etki)
Cildin beslenmesine yardım eder ve daha güzel bir görünüm sağlar.

Kullanımı: Normal ciltler için haftada 1, hassas ciltler için 15 günde bir kez cildinizin kullanmak istediğiniz bölgesine ince bir tabaka halinde sürün 5 sn bekleyin ve ovalayarak çıkarın. Ilık su ile durulayın. Yüz Maskesi kullanıma hazırdır. Göz ile temas ettirmeyiniz, Temas halinde bol su ile yıkayınız.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply