Kimyasal Peeling Yerine Organik Bio Peelingi Keşfedin

0

Kimyasal peeling yerine organik bio peelingi keşfedin

%0 Asit, %100 Doğal ve İyileştirici Cilt Peelingi ile Yenilenin

organik bio peeling Kimyasal Peeling Yerine Organik Bio Peelingi Keşfedin

Kimyasal Peelingler cilt soyma işlemi yaparak, derinin soyulması yöntemiyle yeni derinin ortaya çıkmasını sağlayan bir tedavi biçimidir. Ancak kimyasal peelinglerin tedavi sürecinin zorlu olduğunu biliriz. Bu peelingi yaptıran kişiler uzun bir dönem cilt yaraları ve cilt kızarıklığı yaşarlar, psikolojileri yorulur. Kimyasal peelingin aksine 2B BioBeauty Firması Organik BioPeeling teknolojisi geliştirerek, kimyasal olanlarda yaşanan zorlu süreci bertaraf edip, cildi yıpratmadan güzelleştirme, yenileme özelliğine sahip. Üstelik kimyasalların yol açtığı yoğun kızarıklıklara mahal vermeden…

Güzellik zamanla sağlanır. Gerçek gençlik kürü, 2B BioBeauty® yeni nesil bakımı cildin görünen yaşlılık izlerini geciktirir. Bilgince formüle edilmiş, yüksek teknoloji aktifleri sayesinde, 2B BioBeauty® ürünleri modern erkek ve kadınların beklentilerine cevap verir, yaşadıkları çevre, cilt tipleri ve yaşları ne olursa olsun…

Kimyasal Peelingin Doğal ve Zahmetsiz Alternatifi BioPeelingi…

2014 Bakım ve Güzellik Fuarı’nda yerini alan BioBeauty yeni ürünü ile dikkatimi çekti.

2B BioPeeling, 0% asit, 100% doğal ve iyileştirici, yenilikçi bir şekilde cildin kusurlarını ortadan kaldırıyor. Yaşlılığın izlerini kaybediyor, cilt kendini yeniliyor, ten aydınlanıyor. Hem de organik olma şartlarını sağlamış bir ürün.

BioBeauty ürünlerinde dikkat edilmesi gereken husus, firma ürünlerini evde ve salonda bakım olarak iki kategoriye ayırmış. Kimi ürünlerini tüketici olarak direk cildimize uygulayabiliyorken, bazı ürünleri ise cilt uzmanları tarafından salonda uygulanıyor.

organik peeling Kimyasal Peeling Yerine Organik Bio Peelingi Keşfedin 2b peeling Kimyasal Peeling Yerine Organik Bio Peelingi Keşfedin

Benmari uslü mum ışığı sıcaklığında eritilen peeling cilde uygulanıyor Aşağıda peelingin öncesi ve sonrası bakımlarını görebilirsiniz.

oncesi1 Kimyasal Peeling Yerine Organik Bio Peelingi Keşfedinsonrasi1 Kimyasal Peeling Yerine Organik Bio Peelingi Keşfedin

oncesi 2 Kimyasal Peeling Yerine Organik Bio Peelingi Keşfedinsonrasi 2 Kimyasal Peeling Yerine Organik Bio Peelingi Keşfedin

BioPeeling uygulamasının nasıl gerçekleştiğini merak ediyorsanız, aşağıdaki linki tıklayıp izleyebilirsiniz.

http://www.2bbiobeauty.com/2bbiobeauty/tr/bakim/

2B BioBeauty – Organik Peeling bulunan yerleri aşağıda sizler için belirtmek isterim

Esthetica Hastaneler grubunda – İstanbul

Dr. Özgür Evren Ersoy Kliniğinde – İstanbul

Simm Güzellik Salonu – İstanbul

Dr. Pınar Yönter Oğuz – Fethiye

Elif Polikliniği – Konya

Kristal güzellik Salonu – Eskişehir

İŞTE SALON BAKIM UYGULAMARI…

PRE-AGING BAKIMI: BİO PEELİNG

Prensibi?

Yüzeysel olarak etki eden gomajların aksine, 2B BioPeelingiçten eksfoliyasyon işlemini harekete geçirir.

Bakımın sırrı?

Organızmanın yabancı cisimleri dışarı attığı gibi güçlü aktifler (100% doğal) cildi boğan ölü hücrelerin cildin reddetmesine sebep olur.

Kimler için?

  • Erkek veya kadın, otuz yaşından itibaren, cildin yaşlılığını önlemek ve parlak bir cildi korumak için.

Ne zaman?

Haftada bir bakım olmak üzere bir aylık tedavi. İdealinde yılda iki kür.

Sonucu?

Cilt derinlemesine temizlenmiş, hücre metabolizması canlandırılmış, kırışıklıklar ve ince çizgiler içten tekrar şişirilmiş, genişlemiş gözenekler sıkıştırılmşıltır, pigmenter lekeler azalmıştır. Tereddüdsüz bir güzellik uygulaması için anında aydınlık etki.

LEKE AÇICI BAKIM

Prensibi?

Bu bakımın amacı 2B BioPeelingbakımımızın açıcı özelliğini arttırır. Bu bakım / ürün konsepti konforunuza gerekli olan nemi getirerek, pigmenter dağınıklığa karşı mücadele eder.

Bakımın sırrı?

Epidermdeki hyperpigmentasyonu ve teni karartan çirkin lekelerin azalarak kaybolmasını sağlayan bu bakımın orijinal hareket modun cilde özel bir açıcı etkisi verir.

Kimler için?

  • Multi-etnik, bu bakım her tip ve cilt rengine uygundur.

Ne zaman?

İki aylık kür, on beş günde bir oranında.

Sonucu?

Bu konseptin etkisi cildin canlı, parlak ve homojen (melanin tanelerin küçülmesi, pigmenter lekelerin sönükleşmesi) olmasını sağlar. Cilt belirgin olarak gençleşmiş görünür.

AKNE EĞİLİMLİ YAĞLI CİLT BAKIMI

akneli cilt bakimi Kimyasal Peeling Yerine Organik Bio Peelingi Keşfedin

Prensibi?

Yenilikçi eksfoliyasyon ilkesinin sayesinde, bu bakım siyah noktaların, akne sivilcelerin yok olmasına yardımcı olur ve sebum fazlalığını dengelemeye destektir.

Bakımın sırrı?

Bu bakımı oluşturan güçlü ve doğal aktifler cildin kendini boğan pislikleri atmasını sağlar.

Kimler için?

  • Ergenler, her yaşta olan erkek ya da kadınlar için, yüz veya vücut için.

Ne zaman?

Sorunlara göre en az 4 bakım, her 7 ile 10 gün de bir oranında. İdealinde yılda 2 kür.

Sonucu?

Cilt derinlemesine temizlenmiştir. İltihaplanma ve siyah noktalardan

Prensibi?

Esasında nemlendirici bakımlar konforun üzerinde etkilidir. 2B BioBeauty®, artıdan, cildin kornea tabakasında oksijen artışını getirir.

Bakımın sırrı?

Oksijen bakımından yüksek derecede konsantre olan aktiflerle ve olağanüstü kalite ile formüle edilmiş bu bakım, cildinizin en iyi şekilde nefes almasını ve kirlenmiş çevrelerde kendini daha iyi dengelemesini sağlar.

Kimler için?

  • Kurumuş ciltler için : koruyucu üstün bakım.
  • Olgun ciltler için : serbest radikallerin oluşunu yavaşlatır. Kırışıklıklar daha az bellidir ve zamanın zararlarını hafifletir.

Ne zaman?

Anında aydınlık bakımı ile veya iki aylık kür ile, on beş günde bir oranında.

Sonucu?

Oksijen ile zenginleştirilmiş, cilt, gençliğinin canlılığını tekrar buluyor. İnanılmaz bir yumuşaklık ile daha sıkı ve dirençli oluyor.

EVDE BAKIM UYGULAMALARI…

OLGUN CİLTLER BAKIMI

Prensibi?

Esasında nemlendirici bakımlar konforun üzerinde etkilidir. 2B BioBeauty®, artıdan, cildin kornea tabakasında oksijen artışını getirir.

Bakımın sırrı?

Oksijen bakımından yüksek derecede konsantre olan aktiflerle ve olağanüstü kalite ile formüle edilmiş bu bakım, cildinizin en iyi şekilde nefes almasını ve kirlenmiş çevrelerde kendini daha iyi dengelemesini sağlar.

Kimler için?

  • Kurumuş ciltler için : koruyucu üstün bakım.
  • Olgun ciltler için : serbest radikallerin oluşunu yavaşlatır. Kırışıklıklar daha az bellidir ve zamanın zararlarını hafifletir.

Ne zaman?

Anında aydınlık bakımı ile veya iki aylık kür ile, on beş günde bir oranında.

Sonucu?

Oksijen ile zenginleştirilmiş, cilt, gençliğinincanlılığını tekrar buluyor. İnanılmaz bir yumuşaklık ile daha sıkı ve dirençli oluyor.

EV SERİSİ ÜRÜNLERİ

Bio Net Göz ve yüz akıcı makyaj temizleyicisi

Prensibi? Nemlendirici ve besleyici bakımların faydalarına cildi ideal bir şekilde hazırlamak, gözün ve yüzdeki waterproof veya klasik makyaj izlerini silmek içindir.

Sonucu? Yatışmış ve güçlenmiş, cilt yüzeyden pürüzsüz ve derinden canlandırırılmıştır. Nem dengesi korunmuştur.

BioPureté Yağlı cilt makyaj temizleyici sabun

Prensibi? Temizleyici ve arındırıcı, bu makyaj temizleyici sabun sivilce ve komedon oluşumunu engelleyerek sebumdan tıkanmış gözenekleri açar.

Sonucu? Pürüzler yok edilmiş, cilt nefes alıyor, ten aydınlanır. Makyaj daha iyi “tutar”.

BioDouceur Hassas cilt yatıştırıcı losyon

Prensibi? Kuru ciltlerin hassas ve / veya couperose eğilimli bariyer fonksyonunu güçlendirerek, bu losyon optimum nem oranınınkorunmasını sağlar.

Sonucu? Cilt nettir ve diğer bakım ürünlerinin aktiflerinden yararlanmaya hazırdır.

BioClarté Yağlı cilt dengeleyicilosyon

Prensibi? Bu losyon, epidermik toksinlerini nötralize ederek cildin parlaklığını dengeler.

Sonucu? Cilt ışık ve canlılıkla kaplı, ten ışıltılıdır ve mattır.

BioGommage Yumuşak eksfoliyan

Prensibi? Bu eksfoliyan cildi boğan ölü hücreleri yumuşakca yok eder. Kızarıklık, sivilce ve komedonlara sebep olan bakterilerden epidermi kurtarır.

Sonucu? Tam olarak arındırılmış ve temizlenmiş, cilt nefes alıyor ve hücresel yenilenmeyi uyarmak için gereken enerjiyi tekrar buluyor. Daha ışıltılıdır ve daha düzenli ten, genç görünümüne kavuşuyor.

BioNutrition Yeniden oluşturan Krem / Maske

Prensibi? Kuruluğa karşı, kırışıklara karşı ve yorgunluğa karşı bu krem / maske eksiklikleri önler ve onarır.

Sonucu? Su ve esas besinlerle ile dolu cilt esnekliğini ve aşırı yumuşaklığını tekrar elde eder. Çizgiler görünür şekilde daha gevşektir. Ten ışıltılıdır.

BioPurifiant Yağlı cilt yatıştırıcı krem / maske

Prensibi? Cildin bütün toksinlerini yok ederek, bu krem maske yağlı ciltlere bir huzur ve güzellik anı sunar.

Sonucu? Gözenekler sıkılaştırılmış, cilt taneleri incelmiş ve cildin tonu düzenleşmiştir. Çizgiler görünürde dinlenmiştir.

BioOxygel Canlılık konsantresi

Prensibi? Bu aşırı aktif anti-aging jel, cildin yaşlanmasında esasen sebep olan, serbest radikallerin nötralize olmalarına yardımcı olur, hücreleri yenilemeye ve hücreler arası çimentoyu yeniden yapılandırır.

Sonucu? Derinlemesine oksijenlenmiş ve canlandırılmış, cilt tekrar nefes alır. ikinci bir gençliğin. Çizgiler daha gevşektir ve ten daha ışıltılıdır.

Bio Serum O2 Vital Serum

Prensibi? Aşırı aktif anti-agingkonsantre, bu serum cildin O2 içerikliğini çoğaltır, kendini boğan toksinlerden hücreleri kurtarır, kolajen üretimini destekler, cildin nemlenmesini sağlar, hydrolipidik bariyerleri güçlendirir, ve hücresel metabolizmayı canlandırır.

Sonucu? Optimum şekilde cildin nefes almasını sağlar ve kendini çevresel kirliliklerde daha iyi dengelenmesini sağlar. Idealdetoksifiyan etken, cildi pisliklerinden temizler ve oksijen bakımından zenginleştirir. İçerden geriye itilmiş gibi, kırışıklıklar kaybolur. Kuruluktan korunmuş, cilt gençliğinin ışıltısını tekrardan buluyor.

BioRegard Dudak ve göz çevresi jel

Prensibi? Özellikle hassas, gözün çevresindeki cilt ciltsarkmasina daha elverişlidir. Dudaklar ise, her zaman hareket halinde, kenarları küçük dikey kırışıklıklarla işaretlenmeye eğilimlidir. Bu çift etkili bakım gerginliği yatıştırır ve cildi zamanın saldırısından ve çevreden korur.

Sonucu? Yorgunluğun izleri anında silinmiş, göz altı torbaları ve morlukları azalmıştır. Dudak kenarındaki ince çizgiler görünür halde soluklandırılmıştır. Dudaklar korunmuş ve doğru şekilde nemlendirilmiştir.

BioHydravitVitaminlenmiş gece ve gündüz nemlendirici

Prensibi? Cildin günlük çektiği farklı saldırılara karşı (çevre kirliliği, iklim değişimleri,ultraviyole ışınları, hormon bozukluğu) etkin bir mücadele için bu formül kendi aktiflerini sürekli serbest bırakır. Gündüz besler ve gece yeniler.

Sonucu? Mükemmel şekilde nemlendirilmiş ve derinden vitaminlendirilmiş, epiderm strese karşı, yorgunluğa, zamanın ve çevrenin verdiği zararlarına daha dayanıklı olur. Daha pürüzsüz ve daha yumuşak, cilt yeniden şekillendirilmiş gibidir. Kırışıklıklar ve ince çizgiler kaybolur. Cilt ışıltıyı ve ferahlığı yeniden bulur.

BioHydraWhite Açıcı nemlendirici

Prensibi? Cildin bütünlüğüne zarar vermeden, bu kremin saf ve benzersiz açıcı molekülü melanotropinin inhibitör rolünü oynar. Böylece melanin sentezine etki eder, gebelik maskesi, yaşlılık ve çil lekelerine vs sebep olan pigment.

Sonucu? Bu karışım cildin birbirini izleyen, sık sık güneşe maruz kalmış hyperpigmentasyon lekelerini hafifletir ve nemlendirir.

BioDéfense BB Cream SPF 18 Orta koruma

Prensibi? Pürüzleri ve kırzarıklıklarıkamufle eden renkli bir emülsyon’dan çok 18 korumalı ile zenginleştirilmiş bu bakım cildi etkili bir şekilde ultraviyole ışınların zararlı etkenlerinden korur.

Sonucu? Bakım ve artıdan koruma ! Tonu düzenlenmiş, cilt bir tatil dönüşü görünümünü sergiler.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply