Pozitif Okuyarak Pozitif Kalıyorum

0

Okuyarak Mutlu Olmak Çok Kolay

2013 yılında yayın hayatına başlayan benim de ilgiyle takip ettiğim Formsante’nin özel dergisi olan POZİTİF‘ in yeni sayısı raflarda yerini aldı.

Yayına hayatına 3 aylık periyotlarda çıkarak başlayan Pozitif Dergisi artık 2 ayda bir takipçilerinin karşısında olacak. Sinemaya gideceğim bir seans öncesi cafe’de Pozitif‘in son sayısını okurken Genel Yayın Yönetmeni Yaprak Çetinkaya’nın bu müjdeli haberi beni oldukça mutlu etti. Artık heyecanla 3 ayın geçmesini beklediğim Pozitif’e 2 ayda bir ulaşabilecektim.

Pozitif 2015 Temmuz- Ağustos sayısında affetmenin gücü ve önemini kapağa taşınmış.İç acıcı kapak görseli ve dizaynı beni kendisine çekti. Bu sayıda özellikle bilgelik, farkındalık yolculuğu, kişisel gelişimin ne olup olmadığı, beslenmenin ying yang hali, yıldızların aşkta hangi anlamı taşıdıkları, başarı öyküleri ve değişim fırtınalarına yer veriliyor.

Dergi, gerçekten de pozitif özelliği ile insana iyi geliyor ve sizi iyi düşüncelere sevk ediyor. Her sayıyı kaçırmadan alıyorum ve bana müthiş bir psikoloji desteği veriyor. Çünkü dergide olumsuzluğa, çözümsüzlüğe ve karamsarlığa asla yer yok. Her acının, sıkıntı ya da sorunun mutlaka bir çözümü var. Bu çözümler de özellikle alternatif yöntemlerle ruhsal ve psikoloijk gelişim mekanizmaları ile açıklanmaya çalışılıyor ve insanlığa güzel bir yol gösteriyor.

Siz de okuyun Pozitif Kalın

Hülya Çayoğlu Kurtkal

Pozitif Dergisi 2015 1024x1024 Pozitif Okuyarak Pozitif Kalıyorum

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply