Pure Beauty İle Temizlenirken Ultra Nemlenen Ciltler

0

Kışın Kurayan Cildinizi Nazik Şekilde Temizleyebilirsiniz 

Havanın soğuması ile birlikte kuruyan cildimize yönelik hassas ve kadifemsi bir bakıma ne dersiniz? Özellikle kış aylarında görülen cildin pul pul dökülme sorununa karşı iyi bir çözüm giri görünen  Pure Beauty GeoAqua Ultra Nemlendiricili Temizleme Köpüğü‘nün etkilerini ve özelliklerine okuyunca ürün bir şansı hakediyor diye düşündüm ve ürünü kullanmaya başladım. Kuru, normal ve kuruya dönük bir cildiniz varsa kesinlikle size uygun bir ürün. Kremsi dokusuyla cildi nazikçe temizliyor, makyajdan arındırıyor. Yağlı ciltler için pek uygun sayılmaz. Onlar, fazla yağı emen daha özel formüller kullanmalı. Ancak normalde karma ya da yağlı olan bir cilt bile kışın nemsizlik yaşayabiliyor. Bu durumda dönemsel olara Pure Beauty tercih edilebilir. Sabahları ve akşamları günde 2 kez cildinizi bu ultra nemlendiri temizleme köpüğü ile temizleyebilirsiniz. Ürünün içeriğinde Asya’nın egzotik kaynak suları, cildinize yenilenmişlik hissi de katıyor.

Ürün Hakkında:

GeoAqua doğal mineralli Alp Onsen suyunun Hydromanil ve Tara ağacının tohumlarının özünden elde edilen 3 boyutlu nemlendirme sistemi ile ustaca harmanlanmasıyla oluşmuştur. Onsen suları içeriğindeki besleyici ve iyileştirici minerallerle cildinizi kaplarken, Hydromanil’in 3 boyutlu yapısı cildinizin tüm katmanlarına nüfuz etmeden önce cilt yüzeyindeki suyu hapseder. Ciltte nemlilik ve yenilenmişlik hissi bırakırken, cildin daha pürüzsüz, yumuşak ve ipeksi görünmesi için hücre yenilenmesine yardımcı oluyor.

Watsons’larda yerini alan Pure Beauty markası, formüllerinde doğal içerikler kullanmaya önem veriyor.

 

Yazan-Deneyimleyen
Hülya Çayoğlu Kurtkal
Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply