Röportaj: “Spa Keyfini Evimizin Rahat Ortamına Taşıyoruz”

0

organique spa serisi 12 Röportaj: Spa Keyfini Evimizin Rahat Ortamına Taşıyoruz

Spa kültürünü gittikçe öğrenen ve tercih etmeye başlayan bir toplum haline gelmeye başladık. Spa merkezlerini ve ürünlerini severek kulllanıyoruz artık. Bir de bu ürünler organik bir içerikle bize sunulduğunda sağlığımızı doğal yoldan garanti altına alıyoruz. Üstüne de eve taşıyınca spa keyfini bizden güzeli yok. Ben de sizler için Organique markasının Türkiye temsilcisi MatchCosmetics’in yetkilisi Berrin Diriker ile Organique markasını üzerine bir röportaj gerçekleştirdim.

iŞTE RÖPORTAJIMIZ…

- Berin Hanım merhaba. Öncelikle Organique markasının hangi ülke menşeli olduğunu öğrenelim ve marka ne zaman kuruldu?

Organique markalı ürünler Polonya Menşeli ürünlerdir. Bu marka 10 yıl önce Thomas Czarski tarafından kurulmuştur.Uzun yıllar Fransa’da kozmetik sektöründe çalışan Thomas Czarski bu bilgi ve birikimini ülkesine yaptığı bir yatırımla değerlendirmek istemiş ve yüksek kalitede,doğal içerikli , etkili yüz , vücut bakımı ve SPA grubu ürünlerini bu marka ile piyasaya sunmuştur.

- Organik olduğuna dair marka güvenceleriniz nelerdir? Sertifikalar var mı? Kimyasal içerikler kullanmadığınızı biliyorum. Organiklik anlamında ürünler hangi zararlı maddeleri içermiyor?

Organique markası adı altında sunulan ürünlerin tamamı naturalürünlerdir.Organique markalı ürünler Avrupa Birliği’nin kozmetik ürünleri ile ilgili koyduğu tüm yasal gereklilikleri(Directive 765/769) ve Avrupa Parlementosu Konsey Yönetmeliği’nin kozmetik ürünlerinde bazı tehlikeli maddelerin ve preparatların kullanım ile ilgili kısıtlama ve düzenlemelerini (EC No 1223/2009) karşılamaktadır. Yani Organique ürünlerinde Avrupa Birliği tarafından kullanılması yasaklanan hiçbir madde kullanılmaz.(Amandment 1 toRegulation) Kullanılmasına izin verilen içerikler yasal sınırlar içinde kullanılmaktadır.(Amandment 2 toRegulation).

Oraganique ürünleri güvenli formül dediğimiz Paraben,Silikon, Etanol,PEG,Sülfat,Parafin,Phtalates,Vazelin,Formaldehit,SLES,SLS,ALS,Etanolamin,Sentetik Boya,Alkol içermeyen güvenli formül ile üretilmiştir.

Üretim esansında hayvansal bir ürün kullanılmamıştır ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Ayrıca Organique ürünlerinde üretim prosesi İyi Üretim Uygulamaları(GMP) ve İyi Hijyen Uygulamaları(GHP) prensiplerine göre yapılandırılmıştır.

Bu uygulamalar insan sağlığı için üretimi yapılan her ürünün, üretimin tüm aşamalarında ve uygulamalarında yüksek kalite ve hijyene sahip olması zorunluluğunu getirir. Bu kural ve standartlar ABD ve Avrupa Birliği Ülkelerinde yasalarla belirlenmiştir. Bu standartlar GMP ve GHP’ye uygun yapılan üretimin insan sağlığı açısından gerek hijyen gerekse içerik olarak zararlı olabilecek herhangi bir öğe içermediğini garanti altına alır. Bu yüzden Organique ürünleri herkes tarafından güvenle kullanılabilir.

- Organique markasının hedef kitlesi kimlerdir? Hangi amaçlara yönelik ürünleriniz var. Ürün kategorilerinden bahsedebilir misiniz?

Organique ürünlerini çocuklar dışında ergenlik dönemi de dahil olmak üzere herkes tarafından güvenle kullanılabilir. Fakat tabii ki ana hedef kitlemiz güzel ve bakımlı olmayı isteyen ama bunu yaparken de sağlığına da özen gösteren kişiler. Çünkü bakımlı olmak isterken kullandığımız ürünler doğru seçilmez ise bir sağlığımızı olumsuz etkileyebilir.

Organique ürünleri Cilt Bakımı ,Vücut Bakımı ve SPA Terapi grubu ürünleri içerir.Bu ürün grupları içinde hem bireysel kullanıma yönelik ürünler, hem de profesyonel uygulayıcılara yönelik ürünler ve ambalajlar mevcuttur.

organique spa serisi 13 Röportaj: Spa Keyfini Evimizin Rahat Ortamına Taşıyoruzorganique spa serisi 14 Röportaj: Spa Keyfini Evimizin Rahat Ortamına Taşıyoruz

Cilt bakımı grubumuzda genç ve olgun ciltlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak temizleyiciler, tonikler, peelingler, krem ve maskelerin yanı sıra akne ve kuperoz gibi problemli ciltlerin iyileştirilmesine yönelik ürünler de mevcuttur.

Vüct Bakımı ürünleri peeling, duş jeli, vücut losyonu şampuan,saç ve vücut maskeleri gibi standart ürünlerin yanında selülit tedavisine ve sıkılaşmaya yönelik kahveli ve çikolatalı seriler,vücudunuza adeta bir vitamin bombardımanı yapan ve yenileyen keçi sütlü cranberryli seriler, el ve ayak bakımına yönelik bireysel ve profesyonel seriler mevcuttur.

SPA Terapi grubu ürünleri ise hem kendi evinizi hoş bir Spa’ya çevirebileceğiniz bireysel ürünlerin yanı sıra profesyonel SPA’lar için hazırlanmış çok özel ürünleri içerir.

Banyo topları, köpükleri, masaj yağları, masaj kandilleri ,özel kil maskeleri ile çok güzel dakikalar geçirerek günün bütün yorgunluk ve stresini atabilirsiniz.

- PekiOrganique için SPA kültürü nedir? SPA felsefesini nasıl kuruyor, ürünlerindeki asıl özler nelerdir?

organique spa serisi 1 Röportaj: Spa Keyfini Evimizin Rahat Ortamına Taşıyoruz

Avrupa ülkelerinde SPA kültürü oldukça gelişmiştir. Bildiğiniz gibi Avrupa ülkeleri genellikle soğuk ülkeler ve günün sonunda rahatlamak ve streslerini atmak için sıcak, hoş kokulu, kendilerini iyi hissetikleri bu SPA’ları tercih etmekteler. Organigue firması sadece bu merkezlere doğal içerikli, yüksek kaliteli, aromatik ve etkili ürünler sunmakla kalmıyor. Aynı zamanda bu mekanlarda hizmet verebilecek özel uzmanların yetişmesine yönelik eğitimler de veriyor. Böylece SPA’ları hem ürünleri, hem de ürün ve uygulama bilgisi yüksek personeli ile desteklemektedir.

Biz MatchCosmetics olarak Türkiye’de SPA grubunda ürünlerin dağıtımını gerçekleştirmekle birlikte henüz SPA Personelinin yetiştirilmesine yönelik eğitim ile ilgili çalışmaları başlatmadık. Önümüzdeki aylarda bu konudaki talebe göre bu çalışmaların da yapılmasını umuyoruz.

- Ülkemizde SPA kültürü gittikçe gelişiyor. Artık yoğun iş ve ev hayatında yorulan, şehrin kalabalıklığı ile trafiği içinde yüksek oranda stres yaşayanlar, bir nebze de olsa rahatlamak, hafiflemek için SPA merkezlerini ve SPA etkili ürünleri kullanmayı tercih ediyorlar. Bunun yanında giderek gelişen cilt bakım ve güzellik sektörü ürettiği teknolojilerle SPA keyfini eve taşıyor diyebiliriz. Tıpkı Organique markasında olduğu gibi… Bu anlamda evde yapılabilecek SPA terapisi ihtiyacını karşılayabildiğinizi düşünüyor musunuz? Tüketicilerinizin bu konuda nasıl bir davranış alışkanlığı var?

Belirttiğiniz gibi SPA kültürü gün geçtikçe gelişmekte fakat yine de bizim Avrupalılar kadar SPA ve Güzellik merkezlerini aktif kullandığımızı düşünmüyorum. Bunda SPA ve Güzellik merkezlerinin sayısının henüz yeterli olmaması, burada yapılan terapilerin maliyetlerinin yüksek olabilmesi, böyle bir alışkanlığın henüz edinilmemiş olması, yoğun çalışma temposunda buna ayrılacak yeterli zamanın olamaması etkili olabilir.

Ama günün yorgunluğunu atmayı, kendine zaman ayırmayı ve hatta biraz şımartmayı isteyen herkese evinde de olsa Organique ürünleri ile SPA keyfini yaşatmayı hedefliyoruz. Doğal yağlar ve tuzlar içeren banyo topları, natural tuzlar, banyo köpükleri, aromatik ve etkili peelingler,vücut ve masaj yağları ,sabunlar, tütsü ve kandiller bu gruptaki ürünlerimizden bazıları.

organique spa serisi 2 Röportaj: Spa Keyfini Evimizin Rahat Ortamına Taşıyoruz

-Ürünlerinizi inceledim de pek keyifli SPA Terapi serileriniz var. Hatta keçi sütlü olan vücut peelingi, vücut kremi ve serumunuzu ben de kullanmaya başladım. Buradan rahatlıkla okuyucularıma söyleyebilirim ki, vücutta ısı değişimlerinden kaynaklı oluşan pürüz ve kuruluklara anında etki ediyor, cildi ipeksi hale getiriyor ve yumuşatıyor, ayrıca da besliyor. Ve de ne hoş bir kokudur, saf ve temiz!… Bu faydaları bizzat kendimde de gözlemledim. Peki anlatır mısınız nedir bu SPA ürünlerinizdeki gücün sırrı?

Ürünlerimizi kullanıyor olmanız ve memnuniyetiniz bizi çok mutlu etti.Gerçekten de tüm kullanıcılardan benzer tepkiler alıyoruz bu da Organique ürünlerine olan güvenimizi ve inancımızı giderek artırıyor. Organique ürünlerinin gücü tüm bileşenlerin, doğal, yüksek kalitede, özenle seçilmiş olmasından gelmektedir.Bu bileşenler tecrübe ,araştırmalar sonunda optimum oranlarda ve en uygun proses ile üretildiği için ürünlerin etkisi da çok güzel bir şekilde görülebilmektedir.

- Sizden biraz da Organique SPA Terapisi ürün gamınızdaki çeşitleri öğrenebilir miyiz? Hangi karışımlar yan yana geldi? Özellikle vücut kremleri ve peelingler ve serumlardan bahsedebilirsiniz.

Bu ürün grubumuz gerçekten çok etkili ve muhteşem kokulara sahip 4 ayrı serimiz var her serimiz 3 üründen oluşmaktadır.

organique spa serisi 3 Röportaj: Spa Keyfini Evimizin Rahat Ortamına Taşıyoruz

Şekerli Peeling:Her seri de öncelikle bir peeling mevcut .Peeling cilt yüzeyindeki ölü deri tabakasını, pürüzleri temizleyerek ve kan dolaşımını hızlandırmakta terapinin başlangıcını oluşturmaktadır.

Serum:Ait olduğu seriye ait Yoğun aktif maddeler içermekte ve cildin ihtiyaç duyduğu bu bileşenleri hızla emmesini sağlayacak ince bir dokuya sahiptir.

Vücut Yağı: Bu son ürün ile vücut nemlendirilerek, koruyucu bir tabaka ile cilt bakımı tamamlanır.

organique spa serisi 4 Röportaj: Spa Keyfini Evimizin Rahat Ortamına Taşıyoruz

*Kahveli Seri: Bu serimiz aromatik olarak çok güzel bir kokuya sahip olmakla birlikte özellikle selülit tedavisi için önerdiğimiz ve oldukça etkili bir üründür.

*Çikolatalı Seri: Bu seri çikolatadan vazgeçemeyenlerin tutkunu olduğu bir seri. Muhteşem bir kokuya sahip. Çünkü içinde gerçekten kakao özü ve yağları kullanılmış.Özellikle sıkılaştırma ve inceltme özelliğine sahip. Aynı zamanda Endorfin serumu vücutta endorfin yani mutluluk hormonu salınımını tetiklemekte etkili

*Keçi Sütü&Lycee Serisi: Bu seri vücudu besleyici sakinleştirici ve yoğun bakım yapan bir seri özellikle içerdiği AloaVera Cilt yanığı ve tahrişlerde vücudun iyileşmesini ve rahatlamasını sağlıyor.

*Cranberry Serisi: Bu serimiz ise vücuda adeta bir vitamin bombardımanı yapıyor. İçerdiği yoğun vitaminler cildi besliyor tazeliyor ve yenilenme sürecini hızlandırıyor.

Evlerinde kendi SPA Terapilerini yapmak isteyenler hepsi birbirinden özel bu serilerden ciltlerinin ihtiyacına göre uygun olanı belirleyip denemelerini tavsiye ederim.

organique spa serisi 5 Röportaj: Spa Keyfini Evimizin Rahat Ortamına Taşıyoruz

-Fresh’nFruity Serisi’ni inceliyorum da, seri mükemmel meyvelerin bir araya gelmesinden oluşuyor. Ürünleriniz iştahımı bile açtı diyebilirim. Çok güzel kokuları ve sunumları var. Meraklıları için seri çeşitleriniz ile hangi meyveler flört ediyor, anlatır mısınız, serilerin faydaları neler? Şahsen özellikle yaz aylarının yaklaştığı şu dönemde Karpuz-Kavun Serisi çok ilgimi çekti

Evet haklısınız bu seri gerçekten iştah açıcı kokulara sahip.Ayrıca bu seriyi bayanlar kadar erkeklere de öneriyoruz. 4 ayrı koku ve buna bağlı etken maddeler içeren çeşidi var. Bu ürün grubunda her seri 4 ayrı üründen oluşmakta. Bu serinin bakım aşamalarını şöyle özetleyebiliriz.

1.ADIM: PEELING VE BESLEYİCİ TEMİZLİK

2.ADIM: DUŞ JELİ

3.ADIM: MASKE

4.ADIM: VÜCUT KREMİ(SOUFFLE)

İçeriklerine göre seriler ve etkileri de şöyle özetlenebilir.

organique spa serisi 6 Röportaj: Spa Keyfini Evimizin Rahat Ortamına Taşıyoruz

1-KIWI & MANGO SERİSİ

Cilt Yüzeyinde kılcal damarlanma olan veya olmaya eğilimli ciltler için hazırlanmış bir seridir. Cilt yüzeyindeki kılcal damarlanma problemine ait semptomları azaltır ve oluşmasını engeller. İçindeki Mango, Kivi ve Çilek aromaları bir aroma terapi etkisi yaratarak size güzel duygular yaşatır. İçeriğindeki üzüm ekstratı yaşlanma etkilerinin oluşum sürecini yavaşlatır.İçeriğindeki doğal tanenler cildin sıkılaşmasını ve güçlenmesini sağlar. Kan dolaşımını destekler. Ciltteki kan dolaşımı sirkülasyonunu düzenleyerek selülit oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

2- KARPUZ & KAVUN SERİSİ

Özellikle hassas ve alerjik ciltler için hazırlanmış bir seridir. Kuru, hassas ve özel bakıma ihtiyaç duyan ciltleri güçlendir, nemlendirir. SEPICALM®VG Kompleksi ciltte enfeksiyon oluşumunu engeller. Kavun ve aynı safa çiçeğinin muhteşem kokusu sizi rahatlatır.Cilt ısısını dengeler.Cildinizi UV Işınlarının verdiği negatif etkiden korur.CildinizdekiKolajen ve elastin dokusunu korur.

3- PAPAYA & ANANAS SERİSİ

Özellikle kuru ve nemsiz kalmış ciltler için hazırlanmış bir seridir. LINKED_Papin C-MPB Kompleksi enzimsel olarak hücreler arası bağlantıları destekler ve ölü hücrelerin vücuttan atılmasına yardımcı olur.Bitter Çikolata parçaları ve E Vitamini kapsülleri içerir.Ananas doğal bir polisakkarittir. Cildin su tutma kapasitesini artırır, Cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır ve çevresel etmenlerin vereceği zararlara karşı cildinizi korur.Kolajen doku oluşumunu tetikler.Ciltteki hücre yenilenme sürecini destekler. Cildinizin pürüzsüz ve aydınlık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

4- YEŞİL& BEYAZ ÇAY SERİSİ

Özellikle problemli ve akne sorunu yaşayan ciltler için hazırlanmış bir seridir. REGULUS®-SEB Kompleksi ciltteki yağ salınımını düzenler.İçeriğindeki yeşil çay partikülleri cildinizi UV ışınlarının etkilerinden korur.İçeriğindeki Beyaz Çay Ekstratı cildi yeniler ve enerji verir.Doğalpolyfenoller kan dolaşımını destekler.Kafein ve şarap asitleri selülit görüntüsünü engeller.Üzümekstratı bir tonik gibi anti aging etkisi yapar.Çevresel faktörler ve stresin oluşturduğu olumsuz etkilere karşı cildinizi korur.

-Yoğun çalışan iş adamlarına bile önerebiliyorsunuz Fresh’nFruitySerisini…Buradan bayanlara da seslenelim. Sevgililerine ya da eşlerine dinlendirici ve yenileyici organik bir hediye vermek isteyenler için son derece ideal. Erkek bakımında öncelikle tercih edilen serileriniz hangileri?

Organique markalı tamamen erkek bakımına özel 3 ürünümüz mevcut.Bunlarmaskulen bir kokuya sahip özel ürünler. Ürünleri ve özelliklerini şöyle özetleyebiliriz.

organique spa serisi 7 Röportaj: Spa Keyfini Evimizin Rahat Ortamına Taşıyoruz

*TAZELEYİCİ ŞAMPUAN

Erkeklere özel hazırlanmış bu şampuanın özünde doğal ipek bulunmaktadır.Kimyasal bileşenler içermeyen yapısı doğal temizleyicilerin verdiği ferahlık ve tazelik hissi ile hergün erkeklerin her kullanabileceğİ bir şampuandır.Biberiyeekstratı ve REGU-SEB kompleksi içeren benzersiz bileşimi ile iltihaplanmaların oluşmasını engeller ,saç diplerindeki kan dolaşımını artırarak saçları kuvvetlendirir,besler.İçerdiğiseramidler saça sağlıklı ve parlak bir görünüm verir.

*YÜZ KREMİ / TRAŞ SONRASI (AFTERSHAVE)

Özellikle erkek cildinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş devrim niteliğinde bir üründür. İpeksi, kremsi yoğunluğu erkeklerin yüzlerinde hoş, mat bir tabaka bırakır, ağır gelmez. İçeriğindeki yatıştırıcı kompleks tahrişleri dindirir, cilt sıcaklığını sürekli olarak traştan sonraki yanma hissini rahatlatacak en iyi düzeyde tutar.İçeriğindekihyalüronik asitle cildi iyice nemlendirerek koruyucu işlevlerini olumlu yönde etkiler.

*TAZELEYİCİ DUŞ JELİ

Heyecan verici, erkeksi bir koku veren tazeleyici duş jelinin hidrolize edilmiş ipeğe dayanan formülünün ph değeri nötrdür. Erkek cildini nazikçe ve etkili bir biçimde temizler. Tahriş yapmaz ve kurutmaz. Yumuşak, doğal yıkama maddeleriyle tazeler ve antiseptik bir etki yapar. Biberiye özlü bakteri önleyici özelliği cildinizde meydana gelebilecek enfeksiyonlara karşı mücadele eder. Ter bezlerinin dengeli çalışmasını sağlar.Bu benzersiz banyo ürününün jel yoğunluğu tahrişi azaltır, cildi pürüzsüzleştirir, nemlendirir ve hoş bir dokunuş hissi yaratır.hale getirir.

- Malumunuz yaz yaklaşıyor. Bayanların kışın biraz ihmal ettiği formlarını geri kazanma zamanları şu aylar. Hazır bu döneme girilmişken özellikle kadınlarda görülen selülit ve sıkılaşma ile ilgili sorunlarda hangi ürünleriniz çözüm sunuyor, önerilerinizi alalım? Tüketicilerimiz Selülit sıkıntılarını SPA keyfi ile birleştirebilirler mi?

organique spa serisi 8 Röportaj: Spa Keyfini Evimizin Rahat Ortamına Taşıyoruz

Evet. Daha önce SPA Terapi serilerinde bahsettiğimiz gibi kahveli serimiz özellikle yoğun selülit tedavisine önerdiğimiz bir ürün grubumuz ve oldukça etkili. Bayanlar serideki tüm ürünlerin uygun şekilde düzenli kullanımında çok başarılı sonuçlar alacak ve yaza kendilerini hazırlamış olacaklar.

- Sanırım bronzlaştırmaya yardımcı olan SPA kategorisinde sayılan ürünleriniz de var, hangileri onlar, içerikleri ve faydaları hakkında bizleri bilgilendirebilir misiniz?

Organique ürünlerinde sadece bronzlaştırıcı bir ürünümüz mevcut değil fakat Yine daha önce bahsettiğimiz SPA Terapi ürünlerimizden çikolata serimizin vücut yağı vücuttaki renk pigmentlerini uyararak hafif bir bronzluk sağlar. Bu ürünün özelliklerini şöyle özetleyebiliriz.

Çikolatalı vücut yağındaki çikolata aroması sinirleri yatıştırır ve zor bir günden sonra daha kolay rahatlamayı sağlar. İçeriğindeki doğal maddelerin zenginliği sayesinde kendinizi daha iyi hissettirmekle kalmaz, cildinizin fiziksel durumunu da daha iyi bir hale getirir. Cildin nemlenmesini, yağlanmasını ve esnekleşmesini sağlayan vitaminlerle ilişkili olan shea yağını ve kakao yağını içerir. STIMU-TEX kompleksinin katkısıyla tahrişleri giderir ve cildi yatıştırır. Kakao özü cilde birçok önemli maddeyi kazandırarak sıkılaştırır, selüliti önler, besler ve cildin genç kalmasını sağlar. Eritrüloz ilavesi cildin rengini nazikçe daha iyi bir hale getirir. Bu çikolata yağı vücudunuza güzel bir bakım sunar. Özellikle yorgun ve zayıf ciltler olmak üzere tüm cilt tipleri için tavsiye ediyoruz.

- Kimse gençliğini, taze görünümünü kaybetmek istemiyor. Sektör bunun için çalışıp duruyor. Peki sizin canlandırma ve genç cilt etkisi yaratmaya yardımcı ürünleriniz var mı? Varsa hikaye ve faydalarını paylaşabilir misiniz?

Tabii ki Organique ürünlerinin Eternal Gold Serisi özellikle 30 yaş üstü bayanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmış bireysel ve profesyonel kullanıma yönelik çok özel serilerdir.Eterenal Gold Serisi yüz ve boyun bölgesi için uzun süreli ve gözle görülür etkiyi garanti ederken, profesyonel kullanıcılar kadar bireysel kullanıcılara da ulaşmayı hedeflemiş bir seridir. Bu seri kullandıkları ürünlerden aktif etki ve çabuk sonuç bekleyen, diğer yandan da içeriğine dikkat ederek bu konuda özenli seçim yapan kullanıcılara özellikle öneriyoruz. Eternal Gold Serisi benzersiz formülü ile olgun ciltlere yoğun bir bakım ve tedavi sağlarken ; genç ciltlerde de düzenli kullanımda yaşlanma belirtilerinin ilk işaretlerinin oluşmasını önlemede çok etkili. Bu seri zamanın etkileri ile savaşmakta doğal ve etkili çözümler sunar. Kısa bir süre içinde gözlemlenen bio-lifting etkisi cildi destekleyen liflerde bir korse etkisi yaratır.Yoğun koruma ve nemlendirme özelliği sayesinde yüz ovalinde kısa sürede gözle görülür bir sıkılaşma sağlar.Kuru ciltler daha sağlıklı parlak ve canlı bir görünüm alır.Eternal Gold Serisinin etkileri kısa zamanda kendini gösteriri bu etkileri şöyle özetleyebiliriz.

organique spa serisi 9 Röportaj: Spa Keyfini Evimizin Rahat Ortamına Taşıyoruz

*Cilt nemini % 100 e varan oranlarda artıran uzun süreli(24 saat) etki,

*Yüz hatlarında kısa sürede lifting(toparlama ,kaldırma) etkisi,

*Sadece tam bir bakım sonrasında bile kırışıklıklarda gözle görülür etki,

*Botoks etkisi,

*Cilt yoğunluğunu artıran kolajen sentez etkileşimi,

*Doğal deri çeperinin güçlenmesi,

*Cilt lekelenmelerinde azalma,

*Doğal parlaklık ve ışığın geri kazanılması.

Bu ürün grubunda bireysel kullanıcılar için

CANLANDIRICI MAKYAJ TEMİZLEME LOSYONU

CANLANDIRICI TONİK

24 SAAT ETKİLİ AKTİF LIFTING SERUM

KIRIŞIKLIK KARŞITI GÖZ ÇEVRESİ KREMİ

YAŞLANMA KARŞITI GÜNLÜK BAKIM KREMİ

LIFTING ETKİLİ GECE KREMİ

CANLANDIRICI BANYO NEKTARI

CANLANDIRICI VÜCUT LOSYONU

BANYO TUZU

Ürünleri bulunmaktadır.Profesyonel Seride ise daha yoğun cilt bakımına yönelik ve profesyonel cilt bakım uzmanlarının kullanımına yönelik ürünler bulunmaktadır.

- Banyoda keyif yapmayı sevenler ve uzun vakit geçirenler sanırım banyo toplarınız ve banyo köpüklerinizi çok sevecek. Nasıl bir şeydir bu toplar, köpükler?

organique spa serisi 10 Röportaj: Spa Keyfini Evimizin Rahat Ortamına Taşıyoruz

Bu ürünler kendimizi şımartmaya bakım yapmaya yönelik aromatik ve çok rahatlatıcı ürünler banyo keyfinizi ikiye katlamanızı hoş zaman geçirmenizi sağlayacaklar. Banyo toplarının içinde doğal tuzlar ve aromatik yağlar var. Su dolu küvetinize atarak kullanıyorsunuz.Doğal aromatik yağlar sizi rahatlatırken mineral tuzlar üzerinizdeki negatif enerjiyi atmanıza ve cildinizin bu mineralleri almasını sağlıyor. Banyo köpüğünün hoş etkilerinden bahsetmeye gerek yok sanırım

- Bildiğiniz gibi piyasa pek çok organik marka ve naturel ürünler türemeye başladı. Doğru ürüne ulaşmak çok çok önemli. Dolayısıyla Organique markasının fark yaratan özelliği nedir? Tüketiciler neden sizi seçmeli?

Belirttiğiniz gibi piyasada pek çok bu tarz ürün görülmeye başlandı. Tükticilere bu konuda bilinçli olmalarını öneriyoruz. Bu ürünler gerçekten natürel mi gerekli belge ve onayları var mı bunları araştırmalılar.Ürün ambalajlarını biraz inceleme alışkanlığı edinmek bu açıdan gerçekten önemli.Bir de ürün kalite ve fiyat dengesini doğru belirlemekte ve bu konuda doğru seçim yapmakta tüketicilere büyük avantaj sağlayacaktır. Eşdeğer kalite ve özellikteki ürünler arasından tabiki uygun olanını tercih etmeliler. Biz Organique olarak yüksek kalitede güvenilir natural ürünleri uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturmayı hedefliyoruz. Bu ürünlere daha fazla kişinin ulaşmasını ve güvenle kullanmasını istiyoruz. Tüketicilerimiz kalite ve fiyat karşılaştırmasını yaparak bu konudaki farkımızı görüyorlar Aynı zamanda çevrelerinden aldıkları referanslarla gönül rahatlığı ile bizim ürünlerimizi tercih ediyorlar.

- Peki son olarak Markanın ürünlerine ulaşmak isteyenler nerelerden temin edebilirler, ürünler nerelerde satılıyor?

Bildiğiniz gibi MatchCosmetics olarak biz bir İzmir Firmasıyız. Bu nedenle mağazalarımız şimdilik İzmir’de. Kullanıcılarımız Organique markalı ürünlere Alsancak ve Karşıyaka MatchCosmetics mağazalarından ulaşabilirler. İzmir dışındaki müşterilerimiz ise online alışveriş sitemiz olan www.makrokoz.com ‘dan ürünleri temin edebilirler.

-Gerçekten de lezzetli ve iç açıcı bir sohbet oldu benim açımdan. Bu güzel Muhabbet için çok teşekkür ediyorum.

Biz teşekkür ediyoruz.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply