Saf Altın Maskeleri İle 4-5 Yaş Gençleşmek Mümkün…

0

Cilt Bakımında “Saf Altın” Devri

saf altin maskesi Saf Altın Maskeleri İle 4 5 Yaş Gençleşmek Mümkün...

Son dönemde konuşulan yeni cilt bakımı methodlarından “altın” bakımı, büyük yankı uyandıracağa benziyor. Yatırım için tercih edilen altın, artık güzellik sektöründe tercih edilmeye başlandı. Altın ve pırlanta içerikli cilt yenileme yöntemlerinin refleks terapi tedaviyle birleştirilerek uygulanması yöntemi , tamamen doğal ve 24 ayar saf altın kullanılarak yapılıyor. Dolayısıyla bu doğal uygulama endogalindan.com ‘un da içerik kapsamına giriyor.

Uzmanların bu konuda yaptığı açıklamalara bakılacak olursa, altın; cildi 4-5 yaş gençleştiriyor. Anti –inflamatuar, anti aging, anti-stres ve antibakteriyel etkiye sahip. Toksin atımı ve kan akışını hızlandırıyor. Ayrıca hafızayı, konsantrasyonu arttırıyor. Stres ve depresyonu azaltıyor. Deride enerji ve parlaklık yaratıyor. Cildi besliyor ve yeniden canlandırıyor. Kan ve hücrelerdeki mikro dolanımı uyarıyor. Cildi gerginleştiriyor ve kırışıklıkları azaltıyor.

Cilt Yenileyici Altın Maske Formülü Nasıl Uygulanıyor?

altin maske Saf Altın Maskeleri İle 4 5 Yaş Gençleşmek Mümkün...

Öncelikli olarak diomandpeeling ile cilt temizlenir, altın maske, krem, plakalar cilde yerleştirilerek yüz refleksolojisi uygulanır. Böylelikle altının cilt tarafından emilmesi ve kana karışması sağlanır. Tedavi en son aşamasında ise altın dolgular ile derin çizgiler doldurulur. İsviçre’de yapılan çalışmalar doğrulamıştır ki metallerin bir kısmı deri tarafından emilir ve bütün vücudu etkiler. Altın, kemikler ve eklemler için çok etkili bir tedavidir. Altının kaslar da kuvvetlenme ve tonus üzerinde etkisi vardır ve kas uyarısı sağlar.

Japonlar, Uzun Yıllardan Beri Altını Kullanıyor

Altın tedavisi, çok eski çağlardan beri uygulanan bir güzellik aracı olarak görülüyor. Antik Mısır’ın son Hellenistik kraliçesi kleopatra her gece uyumadan önce altın maskesi uygularmış ve yine Mısır kraliçesi Nefertiti de altın ve mineralleri karıştırarak cildine maske olarak uygularmış.

Cilt bakımında altın tedavisini kullanan bakım merkezlerinin ve kliniklerin sayısı giderek artacağa benziyor. Yeni yeni konuşulan bu yöntem, aslında uygarlıklar öncesine dayanan doğal bir yöntem olduğu için, sağlıklı güzelliği elde etmek isteyenlerin en popüler alternatif yöntemlerinden biri olabilir.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply