Stradivarius’un Bohem Sonbahar 2014 Koleksiyonu

0

Stradivarius İle Sokaklarda Bohem Bir Hava…   

Gençlerin ve genç kalmayı bilenlerin markası Stradivarius sonbahar modasına gayet bohem bir giriş yapıyor. Sokak modanızı oluşturmak için birbirinden cool parçaları bulabileceğiniz marka, bu sezon da servet harcamadan, uygun fiyatlarla şıklığa kavuşmanıza yardımcı olacak.

Stradivarius 2014 Sonbahar Koleksiyonu 1 300x232 Stradivarius’un Bohem Sonbahar 2014 Koleksiyonu

En muhteşem 2014 Sonbahar Moda trendleri için bu koleksiyona bakmanız yeterli. Serin bir sokak tarzı için farklı kombinler oluşturabilir, Stradivarius’da keyifli bir alışveriş vakti yaşayabilirsiniz.

Stradivarius 2014 Sonbahar Koleksiyonu 3 300x219 Stradivarius’un Bohem Sonbahar 2014 Koleksiyonu

Bohem stilin yumuşak bir dışavurumu olan bu koleksiyonda rahatlık ve şıklık yine on planda. Vintage tarzın onemli parçaları denim şortlar, yüksek belli skinny jeansler, trendy kot stilleri, etekler ve chambray gomlekler Stradivarius sonbahar modasının kahraman parçaları…

Stradivarius 2014 Sonbahar Koleksiyonu 2 300x176 Stradivarius’un Bohem Sonbahar 2014 Koleksiyonu

Stradivarius Sonbahar 2014 Koleksiyonu’nda goze çarpan en iddialı parçalar ise taklit kürk yelekler ve montlar. Mutlaka stil sahibi bir şıklığa ulaşmanız için gardırobunuzda olmalı. Hem günlük hayatınızda hem de gece gezmelerinizde sizi şık ve etkileyici gosterecek bu kürk montlardan edinmek için geç kalmayın derim. Baskılı diz boyu eteklerde sonbahar botları ile şahane duracak. Narin duran beyaz bir bluzu etek ve pantolon ile kombinleyebilir, şık parçalar sayesinde trençkotunuz içine giyeceğiniz günlük tişortlerle cool bir hava verebilirsiniz.

Stradivarius 2014 Sonbahar Koleksiyonu 300x298 Stradivarius’un Bohem Sonbahar 2014 Koleksiyonu

Tarzınızın onemli tamamlayıcısı aksesurlarla da farklı bir stil yaratabilirsiniz. Sezonda bulabileceğiniz klas bir şapka, topuklu botlar, sportif ayakkabı seçenekleri ve dikkat çekecek ve tarzınızı garanti edecek püsküllü bir çanta ile koleksiyonun sonbahar sezonunu giyiminize yansıtabileceksiniz.

 

 

 

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply