Temmuz Ayı Burç Yorumları

0

Koç ve Yükselen Koç / 21 Mart – 20 Nisan

koc Temmuz Ayı Burç Yorumları

Bir çok yeni proje, iş ya da çalışmalarınızı aynı anda yapmak için ısrar ediyor olabilirsiniz. Heyecanlı, aceleci yapınızdan dolayı biran önce hepsini birden bitirmek isteyebilirsiniz. Çok fazla detaylara takılmaktan konsantrasyonunuzu bozabilirsiniz.Bu da harekete geçmenizi geciktirir. Davranışlarınızda dengesizleşebilirsiniz. Sabırlı olmanız, ve enerjinizi bir iş üzerinde yoğunlaştırmanız sizi başarıya götürecektir. Kariyerinizde önemli noktadasınız. Zihniniz sürekli aktif ve meraklı. Birçok alanla ilgilenip yarım bırakabilirsiniz. Dengenizi sağlamadan yeni girişimlerde bulunmamalısınız. İş ile ilgili bocalamanız, kafa karışıklığınız, aşk hayatınıza da yansıyacaktır. Karşı cinse karşı soğukluk hissedebilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınızı gündeme taşıyabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili endişeler duyabilirsiniz. Her konuda yapılan hatalarda karşı tarafı suçlayabilirsiniz. Gergin,stresli olabilirsiniz. 12 Temmuz’da gerçekleşecek olan dolunayın etkisi ile dengesizliğinizi, kararsızlığınızı bilinçaltınızdan temizleyebilir, düşüncelerinizde netleşebilirseniz; aile ilişkilerinizde, kariyerinizde köklü ve kalıcı değişiklikler yapabilirsiniz. Kariyerinizi etkileyecek bitişler yaşayabilirsiniz. Elinizdeki işinizi, projenizi, bitirmek olabilir, ya da iş yerinizde otoritelerde bir sonlanma meydana gelebilir. Farklı kültürler, sosyal ortamlar, içinde bulunabilirsiniz. Hobilerinize, eğlenceye, sanata, spora, yoğunluk verebilirsiniz. Beklediğiniz aşk sizi bulabilir. Çocuklarınız ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Eğitim, tatil, amaçlı yurt dışına çıkabilir, çocuğunuzu gönderme isteğinde olabilirsiniz. Fakat bir yandan da endişe duyabilirsiniz. Bunun için mücadele verebilirsiniz. Kredi çekme ihtiyacı hissedebilir, borçlanmak durumunda kalabilirsiniz. İyi düşünmeli dikkatli adım atmalısınız.

 Boğa ve Yükselen Boğa / 21 Nisan – 20 Mayıs

boga 1 Temmuz Ayı Burç Yorumları

Sakin, sabırlı kişiliğinizin yerini bu ay meraklı, hareketli, çok konuşan, yerinde duramayan şeklinde gösterebilir. İkili ilişkiler ilgi alanınıza giriyor çevreniz ile sürekli iletişim halindesiniz. Çevreniz genişliyor. Fakat siz bir kişiyi tanıdıktan sonra hemen bir başkasını tanımak istiyorsunuz. Amacınız sadece merakınızı gidermek. Bu da ilişkilerinizin yüzeysel kalacağını gösteriyor. Arkadaşlarınız ve gruplar içerisinde belirsizlikler oluşabilir. Arkadaşlarınızdan yara alabilirsiniz. Bu sizin kararsız davranmanız ve dengenizi sağlayamamanızdan kaynaklanır. Zihninizin sürekli hareket halinde olması ve işin içine merakınız da girince bir konuya odaklanmak da zorlanabilirsiniz. Merakla, heyecanla yeni bir başlangıç yapabilir fakat sonunu getiremeye bilirsiniz. Hemen başka konulara geçme isteğiniz kalıcılığı engeller. Ödemeleriniz ve borçlarınız, kredileriniz arasında zorlu mücadele içine girebilirsiniz. 12 Temmuzda gerçekleşecek dolunayın etkisi ile zihninizdeki olumsuz duygu ve düşüncelerinizi aniden ve tamamen değiştiriyorsunuz. İlişkileriniz düzeliyor, dengeye geliyor. Ailenizden uzaklaşabilirsiniz bir anda arkadaş canlısı olabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili endişeler duyabilirsiniz. Gerginliğiniz, asabiyetiniz artabilir. İnsanların hatalarını düzeltmeyi sorumluluk edindiğinizi düşünebilirsiniz. Uzun yolculuklarınız, yurt dışı seyahatleriniz artabilir. Aniden ertelenebilir de. Din, felsefe, bilimsel konulara ilgi duyabilirsiniz. Hukuksal işlemleriniz, danışmanlığınız, eğitiminiz, seminerleriniz, dış ticaretle ilgileniyorsanız, aniden bitebilir.

 İkizler ve Yükselen İkizler / 21 Mayıs – 21 Haziran

ikizler Temmuz Ayı Burç Yorumları

Kendinizi güvende hissetmediğinizden desteklenme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Maddi manevi olandan daha fazlasını isteyerek abartabilirsiniz. Sorumluluklarınızın farkında olup, hedefinize ulaşmak için çok çalışmanız gerektiğini düşünüp, kendinizi çalışmaya verebilirsiniz. Eğitim, seyahatten gelir elde edebilir ve harcayabilirsiniz. Duygularınızın karışıklığı sizi disiplininizden alıkoyabilir. Eğitiminiz ve seyahatlerinizi programlamakta zorlanabilirsiniz. Bir sisteme oturtmalısınız. Kredileriniz, borçlarınızı ödemekte zorlanabilirsiniz. Kredi çekmek, borç almak için çaba gösterebilir, karamsarlığa kapılabilirsiniz. Erkekler kadınlarla ilgili ilişkilerinde zorlanabilir. 12 Temmuz da yaşayacağımız dolunayın etkisi ile Eşinizin, ortağınızın, partnerinizin parası, krediler, ödemeler, borçlarınız ile ilgili yaşadığınız açılımlar farkındalığınızı artırabilir.

Sıkıntılarınızın nedenini sorguladığınızda geçmişe dönüp anneniz, babanız ile bu güne kadar yaşadığınız, yaşattığınız her şeyi gözden geçirebilirsiniz. Para sıkıntısı babayı, ilişkiler ile ilgili sıkıntılarımızı anne temsil eder. Anne ve babanız ile yaşadığınız ve yaşattığınız, kırdığınız kırıldığınız, üzdüğünüz, üzüldüğünüz noktaları gündeme getirebilirsiniz. Bilinçaltınızdan bunları temizleyebilirsiniz. Kardeşleriniz, komşularınız, akrabalarınız, ile ilişkileriniz normale dönüyor, hatta normalin de üzerinde. Birlikte vakit geçirmekten keyif alacağınız zamanlar çok yakınınızda. Dargınlıklar, kırgınlıkların yerini birbirinize destek olmaya bırakıyor. Eğitime, öğretime kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Almak istediğiniz yeni bir eğitim için uygun zaman dilimidir. Haberleşme, araştırma, iletişimde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Kitap, makale, köşe yazarlığı, yazmanız, çıkarmanızın tam zamanı. Yurt içi seyahatlerinizde artış görülebilir. Yaratıcılığınızı kullanarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kariyerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Sanatla ilgili yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

 Yengeç ve Yükselen Yengeç / 22 Haziran – 22 Temmuz

yengec Temmuz Ayı Burç Yorumları

Mantığınızı bir kenara bırakıp duygularınızla hareket ediyorsunuz.Bu ay da bir süre nostaljik geçirebilirsiniz. Duygusal olarak sürekli desteklenmeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Duygusal anlamda kendinizi rahat hissetmediğiniz zamanlarda içinize kapanabilirsiniz. Kimseye belli etmez dışa güçlü olduğunuzu göstermeye çalışabilirsiniz. Her koşulda başkaları üzerinde üstünlük kurmaya çalışabilirsiniz. Agresif, öfkeli, kızgın tarafınız ortaya çıkabilir. Aynı zamanda çok hareketli olabilir, konudan konuya, daldan dala atlayabilirsiniz. Zihnen, bedenen sürekli hareket halindesiniz. İletişiminiz ile güzellikleri çekebilirsiniz. 17 temmuzdan itibaren geliriniz artabilir. Yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Giriştiğiniz yen bir işte adınızı duyurabilir, lider olabilir kariyerinizi etkileyebilirsiniz. Dikkatli, titiz davranışlarınız ile aile içerisinde yaşadığınız zorlukları çözebilirsiniz. Artık kolay iletişim kurabiliyorsunuz. Üniversiteler, seminerler, eğitim , uzun yolculuklar ile ilgili değerlendirebileceğiniz fırsatlar çıkabilir. Otoritelerden destek görebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirirken fazla hırslı, hırçın olabilirsiniz. Aşırılığa dikkat etmelisiniz. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Organizasyonlarda liderlik yapabilirsiniz. Hobilerinize yönelebilirsiniz. Yengeçler için çok verimli bir dönemdir. Geliştirdiğiniz hobilerinizden gelir elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz gelirleri yatırıma dönüştürebilirsiniz. Çocuklarınız, kendiniz ile ilgili radikal kararlar alıp, düşüncelerinizde büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Gezme, eğlenme, aktiviteler, hobiler, sevgi, aşk yaşamın hediye ettiği tüm güzellikleri yaşayabilirsiniz. Yalnızlar istediği partnere kavuşabilir, aşık olabilir.

 Aslan ve Yükselen Aslan  /  23 Temmuz – 23 Ağustos

aslan Temmuz Ayı Burç Yorumları

Arkadaşlarınız, içinde bulunduğunuz gruplar ile iletişim halindesiniz. Çevreniz çok geniş herkesle tanışmak fakat yüzeysel tanımak isteyebilirsiniz. Ailenize bağlılığınız ve geçmişte yaşadıklarınızı abartmanız nedeniyle çocuklarınız, hobileriniz ve istekleriniz arasında denge kuramayabilirsiniz. Bilinmek, tanınmak, topluma bir şeyler sunmak isteyebilirsiniz. 12 Temmuz da dolunayın etkisi ile günlük yaşamınız, çalışmalarınız, sağlığınız ile ilgili açılımlar yaşayacaksınız. Duygularınızı, düşüncelerinizi testten geçirip kendinizi tekrar tekrar keşfedeceğiniz bir dönemdesiniz. Gezegenleriniz zihinsel temizlik yapmanız konusunda uyarıyor. Kimliğinizi ortaya koyarken de egonuz yükselebilir. Patavatsızca, kaba davranışlar içine girebilirsiniz. Daha disiplinli, dikkatli olmalısınız. Çevreniz ile kurduğunuz iyi ilişkiler çeşitli gruplar, arkadaşlarınızın desteği ile gelir elde edebilirsiniz. Dengenizi sağladığınız taktirde yazma, haberleşme, seminer verme, yazışmalar ile ilgili başarı elde edebilirsiniz.

 Başak ve Yükselen Başak / 24 Ağustos – 23 Eylül

basak Temmuz Ayı Burç Yorumları

Gelirleriniz de iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız iniş çıkışların sebebini karşı taraf olduğunu düşünebilirsiniz. İşle ilgili aniden yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. İyi düşünmeli dikkatli davranmalısınız girişimleriniz beklendiğiniz gibi sonuç vermeyebilir, kalıcı olmayabilir. Eşiniz, ortağınız, davalarınız ile ilgili ani gelişmeler olabilir. Din, felsefe, mistik konularına ilgili olabilir araştırma için uzun yolculuklar yapabilirsiniz. Yurt dışına gidebilirsiniz. Çevrenizden özellikle de bayanlar tarafından destekleniyorsunuz. Partneriniz var ise dolunayın etkisi ile ciddi ve uzun soluklu başlangıçlar yapabilirsiniz. Partneriniz yok ise, aşık olup uzun süreli birliktelik için adım atabilirsiniz. Çocuklarınızdan güzel haberler alabilirsiniz. Yeni eğlenceler, hobiler keşfedebilir keyif alabilirsiniz. Partnerinizden destek alarak borçlarınızı, kredilerinizi, ödemelerinizi yapabilirsiniz.

 Terazi ve Yükselen Terazi / 24 Eylül – 23 Ekim

terazi Temmuz Ayı Burç Yorumları

İlişkilerinizde dengenizi koruyamayabilirsiniz. Fazla verici olduğunuzu ve hataların hep karşı tarafta olduğunu düşünebilirsiniz. Ebeveynleriniz, kardeşleriniz, akrabalarınız, komşularınız ile olan ilişkilerinizi gözden geçirmeli. Daha dikkatli ve düşünerek davranmalısınız. Bilinçaltınızdaki sorunları kariyerinize de taşıdığınız için; İlişkilerinizin bozukluğu kariyerinize yansıyarak, tıkanmalara, dengesizliklere sebep olabilir. Çocuklarınız, aktiviteleriniz, hobileriniz ile ilgili gerçek dışı hayallerden kaçınmalısınız aldanabilirsiniz. 12 Temmuz dolunay etkisi ile aileniz, kardeşleriniz, yuvanız,anneniz babanız ile ilgili ilişkilerinizde açılımlar yaşıyorsunuz. Çok büyük bir değişim, dönüşüm sürecine giriyorsunuz. İlişkilerinizin dengesizliğinin farkına varıp tamamen değiştirme, düzeltme, rahatlama zamanıdır. Aile içindeki sürtüşmelere dikkat etmeli, sakinliğinizi korumalısınız. Çevreniz genişleyebilir, arkadaşlarınız içinde aktif olabilirsiniz. Çeşitli grupların liderliğini yapabilirsiniz. Arkadaşlarınıza bakış açınız değişebilir. Çevrenizden her konuda destek alıyorsunuz. Daha sempatik, sıcak ilişkiler kuruyor yeni insanlarla tanışıyor farklı ortamlara giriyorsunuz. Kim bilir belki de yıllarca aradığınız aşkı bulursunuz.

Yurt dışı bağlantılardan gelir elde edebilirsiniz. Fakat bu durum sizi yanıltmasın riskli yatırımlarda bulunmamalı, fazla harcamalardan kaçınmalısınız İş hayatınızda karşınıza çıkan fırsatları dikkatli, titizlikle değerlendirmelisiniz.

 Akrep ve Yükselen Akrep / 24 Ekim – 22 Kasım

akrep Temmuz Ayı Burç Yorumları

İkili ilişkilerinizde, ortağınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Ani çıkışlarınız sizi suçlu duruma düşürebilir. Herkesi memnun etmeye çalışmaktan bitap düşebilirsiniz. Karar almakta zorlandığınızda birilerine sorma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu genellikle aileniz olur. En büyük desteği ailenizden sonra arkadaşlarınızdan alırsınız. Para yönetimi konusunda köklü değişiklikler yapmalı, daha sistematik ve disiplinli olmalısınız. Bu konuda da aile ve arkadaşlardan destek görüyorsunuz. Eğitim, seminer, ticaret, uzun yolculuklardan gelir elde edebilirsiniz.

12 Temmuzda dolunayın etkisi ile Web siteniz varsa yoğun çalışmalar içerisine girebilirsiniz, farklı kişiler, topluluklarla iletişiminiz artabilir. Danışmanlık yapabilirsiniz. Yazışmalarınız, raporlarınız, araştırmalarınız hız kazanabilir. Yazdığınız kitap, şiir, makaleleriniz varsa paylaşımda bulunursunuz. Hakkınızda konuşmalar duyabilirsiniz. Yeni bir web sitesi açabilirsiniz. Kısa seyahatleriniz artabilir. Kariyerinizde, iş hayatınızda uzun süredir dibe çeken girdap şu anda sizi fırlatmak için hazırlanıyor. Sabrınızın ve azminizin meyvelerini topluyorsunuz. Çevreniz tarafından tanınan bilinen biri haline geliyorsunuz. Kariyerinizi etkileyecek iş teklifleri alabilirsiniz. Topluma hizmet ediyor olacağınızdan değerlendirmelerinizi dikkatli yapmalısınız. Kariyerinizde başarı elde etmenin yanı sıra gelirinizi de yükseltiyor, artık her şeyi rayına oturtuyorsunuz. Yakın zamanda sıkıntının tanımını hatırlayamayabilirsiniz. Nihayet güzelliğiniz ve bakımınız ile ilgili hem zaman, hem de para ayırabiliyorsunuz. Partneriniz, eşiniz sevdiğiniz kişilerle tatil yapabilirsiniz. Olası tartışmalara karşı anlayışlı ve sakin olmalısınız, uzun sürmeyecektir. Bu arada egonuzu sık sık kontrol etmenizi öneririm. Rayından çıkabilir. Gelirlerinizi değerlendirirken dikkatli olmalı iyice düşünmelisiniz. Çeşitli kaza, yaralanmalara karşı önlem almalısınız.

 Yay ve Yükselen Yay / 23 Kasım – 21 Aralık

yay Temmuz Ayı Burç Yorumları

Yaşamınızda korunmaya ve desteklenmeye ihtiyaç duyarsınız . Bu destek de ailenizden yeterince gelmekte. Maddi anlamda iniş çıkışlar yaşamamanız için disiplini olmalı ve bir sistem kurmalısınız. Aileniz ile ilişkilerinizde kafanız karışabilir, yaşadıklarınızdan yara alabilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili ani haberler alabilir. Hobileriniz, keyif aldığınız her şey ile ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız, dengesiz davranışlarda bulunabilirsiniz. Emeğinizi, enerjinizi bir maymun iştahlılığı ile farklı farklı konulara harcayabilirsiniz. Tek bir konu üzerinde odaklanmalısınız. 12 Temmuz dolunayın etkisi ile gelirlerinizi artırıyor, farklı gelir alternatifleri keşfedebilirsiniz. Gelirlerinizi yatırım olarak değerlendirebilir, biriktirebilirsiniz. Buna rağmen harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Verdiğiniz borçlar geri geliyor. Din, felsefe, ruhsal konular ile ilgili uzun yolculuklar yapabilir seminer verebilirsiniz. Yabancı kişiler ve ülkelerle bağlantı halinde olabilir, ticari gelir elde edebilirsiniz. Yurt dışında aşık olabilir, evlenebilirsiniz. Dış ticaret, eğitim, uzun yolculuklardan gelir elde etme gibi iş teklifleri gelebilir. Fakat karar verirken ısrarcı ve inatçı tavırlarınız nedeniyle zorluklar yaşayabilir, sizin için en doğru kararı veremeyebilirsiniz. 31 Temmuzda maddi anlamda belirsizlikler, daha önce aldığınız yaralardan dolayı zihninizin karışıklığı nedeniyle yatırım yapmamanız sağlıklı olacaktır. Geçmişte yaşadığınız olaylarda içinde biriktirdiğiniz kızgınlık, öfke, nefret ,kin negatif hangi duyguları taşıyorsanız temizleme zamanı.

Meditasyon, olumlama yaparak yok edebilirsiniz. Aksi taktirde sizinle birlikte her zaman gelecek yaşadıklarınızı tekrar tekrar yaşamanıza sebep olacaktır.

 Oğlak ve Yükselen Oğlak / 22 Aralık – 20 Ocak

oglak Temmuz Ayı Burç Yorumları

Kişiliğiniz üzerinde çalışıyor duygu ve düşüncelerinizde değişiklik yapıyorsunuz. Abartılı duygusal güvence arayışınızı, endişeli hallerinizi, değiştirebilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili karmaşa yaşayabilirsiniz. Para durumunu hiç de hayal ettiğiniz gibi olmayabilir. Gelirleriniz belli belirsizdir. Nereden geldiğini nereye gittiğini anlamadan biter. Gelirlerinizin dengesizliği nedeniyle de partneriniz, ya da eşinizle zor durumda kalabilirsiniz. Ailenizle geçmişte yaşadıklarınızı gündeme taşıyıp dengesizlikler , yaşayabilirsiniz. İşiniz, çalışmalarınız emeğiniz ile ilgili zorlu mücadeleye giriyorsunuz. Eşiniz, partneriniz, ortağınız ile ilgili çatışma halinde olabilirsiniz. Bazı konularda son noktayı koyacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. 12 Temmuz da dolunayın etkisi ile duygularınızı, düşüncelerinizi kökten temizliyor, değiştiriyorsunuz. Bilinciniz, bilinçaltınız ile ilgili çalışmalar yapıyorsunuz. Dolunay kişiliğiniz, kendiniz ile ilgili farkındalığınızı artırmak, açılımlar yaşamanız için etkiliyor. Tam bir arınma sürecine giriyorsunuz çok iyi değerlendirmelisiniz. Biraz gergin stresli olabilirsiniz. Dua, meditasyon, olumlama yaparak sürecinizi rahat geçirmenizi sağlayabilirsiniz. Kendi imkanlarınızın dışında dışarıdan gelecek paralarınız ile ilgili fırsatlar yaşayabilirsiniz. Eşiniz, ortağınızdan gelen gelirleriniz olabilir. Miras kalabilir, emeklilik parası bağlanabilir. Çok rahatlıkla bankadan kredi çekebilir, çevrenizden borç alabilirsiniz. Erkeklerin, kadınlardan alacağı hediyeler olabilir. Maddi, manevi genişleme sürecindesiniz. Yeni başlangıçlar tanışmalar yaşayabilirsiniz.

 Kova ve Yükselen Kova / 21 Ocak – 19 Şubat

kova Temmuz Ayı Burç Yorumları

Maneviyata verdiğiniz önem bu ayda daha da artıyor. Sezgiselliğiniz, hayal gücünüz, fedakarlığınız, duyarlılığınız son derece yüksek. Unutkanlığınız ve dalgınlıklarınız artabilir dikkat etmelisiniz. Para konusunda ani giriş çıkışlar dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Maddi olarak zorlanabilirsiniz. Ailenizden, çevrenizden destek görerek bu dönemi geçirebilirsiniz. Sorumluluklarınızı ciddiye alıp hedefinize ulaşmak için çok çalışıyorsunuz. Duygularınız ve hedeflerinizi birleştiriyorsunuz. Mistik, ruhani , konular ile ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için uzun yolculuk yapabilirsiniz. Bu uğurda eğitim almak için yurt dışına çıkabilirsiniz. Yaralarınızın sarılması için de şans sizin yanınızda. 12 Temmuzda geçekleşen dolunay duygu ve düşünceleriniz, zihninizde tamamen temizlik yapmanıza ve ruhen, bedenen arınmanıza yardımcı oluyor. Mistik konularda daha aktif ve üretken oluyorsunuz. Enerji ve duygusal olarak yenileniyorsunuz. Eşinize, partnerinize, ortağınıza karşı güçlü ve muhteşem görünmek isterken abartabilirsiniz. Bu da kibrinizin artmasına kendinizi herkesten daha büyük görmenize yol açabilir. Yabancı partneriniz, eşiniz olabilir. Hayalini kurduğunuz gibi bir evliliğe adım atabilirsiniz. Eşinizle, partnerinizle, sık sık uzun yolculuklara çıkabilirsiniz. Ortaklık, iş teklileri alabilirsiniz. Size istediğinizi verebilecek anlaşmalara imza atabilirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirirken gergin, hırçın, stresli olabilirsiniz. Emeğinizin, çalışmalarınızın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Hayatın güzelliklerinin tadını çıkarıyorsunuz.

 Balık ve Yükselen Balık / 20 Şubat – 20 Mart

balik Temmuz Ayı Burç Yorumları

Aileniz ile ilgili yeni konular gündeme gelebilir. Duygularınız karışabilir, kırılabilir, incinebilirsiniz. Fazla merakınız ve birçok konuyla aynı anda ilgilenme isteğinizden dolayı maddi anlamda dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Çevreniz in çok geniş olmasına , çok çabuk iletişim kurabilmenize rağmen Aşk ilişkilerinizde de aynı davranışı sürdürdüğünüz için uzun soluklu ilişki başlangıcı yapamayabilirsiniz. 12 temmuzdakidolnuayın etkisi ile arkadaşlarınız, sosyal ortamlarınız, içinde bulunduğunuz gruplarda tamamen değişiklik yapıyorsunuz. Yaşamış olduğunuz olaylarda (arkadaşlarınızın sadakatsizliği olabilir, beklemediğiniz davranışlar olabilir, umutlarınızı kaybetmenize sebep olabilir, hayal kırıklığına uğratabilirler. ) Farkındalığınız artıyor ve açılımlar yaşıyorsunuz. Birçok arkadaşlığınız bitebilir, aniden yeni arkadaşlık, dostluklarınız başlayabilir. Olduğundan daha farklı bir çevreniz oluşabilir. Dua, olumlama, meditasyon yapmanız sürecinizi rahat atlatmanıza yardımcı olacaktır. Çocuklarınız ile mücadele içerisine girebilirsiniz. Hobileriniz, eğlencelerinize vakit ayıramayabilirsiniz. Aşk hayatınız yolunda gitmeyebilir. Ailenizle ilgiliyaşadıklarınızın aranıza girmesiyle patlamalar yaşayabilir, abartabilirsiniz. İlişkilerinizde bu ay biraz daha özenli davranmalısınız. İşiniz, emek verdiğiniz çalışmalarınız, günlük işleriniz, yoğunlaşıyor, sorumluluklarınız artıyor. Mutlu değilseniz değerlendirebileceğiniz farklı alternatifler karşınıza çıkabilir. Çıkan fırsatları değerlendirirken, fazla hayale kapılmamaya, sizi zorlayacak beklentiler içine girmemeye dikkat etmelisiniz.

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply