The Fabriqa’dan Detoks İçecekleri

0

Beylikdüzü ve Bahçeşehir’de doğan marka The Fabriqa önce farklı konsepti ve tasarımı ile ilgimi çekti. Her Fabriqa’sı birbirinden farklı konseptler dahilinde tasarlanan marka; cam şise fabrikası, lastik fabrikası, eski kumaş fabrikası, mermer fabrikası ve daha birçok konsepti mimarisine taşımaya çalışmış. Hal böyle olunca da orijinal bir mekan ortaya çıkmış. Hoş duruyor, beğendim açıkçası.

fotoğraf2 1024x1024 The Fabriqa’dan Detoks İçecekleri

Gelelim The Fabriqa’nın asıl bahsetmek istediğim içecek menüsüne. Menü de “DETOKS” adında bir bölüm var. Detoks içeceklerini görünce pek bir sevindim ve incelemeye başladım.

Detoks İçecek Çeşitleri ise şöyle;

-          roka, maydanoz, havuç, yeşil elma, lime

-          havuç, yeşil elma, zencefil, portakal

-          calıfornıa biberi, yeşil elma, kırmızı elma, dere otu, greyfurt

-          roka, maydanoz, yeşil elma, salatalık, kök zencefil

Bu dört farkı karışım grubu sağlığınız için iyi bir destek. Ben; roka, maydanoz, yeşil elma, salatalık, kök zencefil karışımını seçtim ve afiyetle içtim. Elbette bu karışımların çok lezzetli olduğu söylenemez. Zaten bu tarz detoks içeceklerini şifa niyetiyle içip tat beklentisinde olmamak gerek diye düşünüyorum.

The Fabriqa’ya yolunuz düşerse bu detoks karışımlarını mutlaka deneyin. Doğallığı sevenler için harika bir fikir.

Ayrıca mekan geniş de bir dünya mutfağı var. Ben detoks falan anlamam, yemek isterim derseniz de hiç kaygılanmayın J Mekan, çok zengin bir menüye sahip. Hele bir de acılı Meksika çorbası var ki. Tam da kışa göre…

Bahçeşehir Fabriqa

Akbatı AVM, Sanayi Mahallesi

1655. Sokak, No 237, Esenyurt | İSTANBUL

Tel: +90 212 803 00 52

E-Posta: info@thefabriqa.com

&

Bahçeşehir Fabriqa

Beykent Fabriqa

Perlavista, Betkent | İSTANBUL

E-Posta: info@thefabriqa.com

 

Herkese afiyet olsun

Hülya Çayoğlu Kurtkal

 

 

 

 

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply