Yaz Aylarında Aşırı Terlemeyi Önlemek Mümkün mü?

0

Yaz Aylarında Aşırı Terlemeyi Önlemek Mümkün mü?

Yazın özellikle büyük şehirlerde çalışan insanların en büyük sorunlarından biri de aşırı terlemedir. Cilt Hastalıkları Uzmanı Doktor Betül Şengör “Cildiniz İçin Gençlik Sırları” kitabında aşırı terleme ile ilgili faydalı bilgiler sunuyor. Bu değerli kaynakta, aşırı terlemenin (hiperhidroz) nedenlerinden tedavi yöntemlerine kadar pek çok merak ettiğiniz şeyi bulabilirsiniz. A’dan Z’ye hazırlanan kitapta tek yapmanız T harfinde Terleme (Hiperhidroz)yi bulmak.

Şengör kitabında, “Hiperhidrozun bilinen iki formu vardır. Birincisi lokalize olan formdur ve belirtilen net bir sebebi de yoktur. Ancak hiperhidrozu olanların üçte bir ila yarıya yakınının akrabalarında da aynı sorun görülebilmektedir. Bu da kalıtsal bir neden olduğunu düşündürmektedir.” diyor.

Alfa yayınları tarafından tüm seçkin kitabevlerinde ve internet satış sitelerinde satışa sunulan “Cildiniz İçin Gençlik Sırları”, A’dan Z’ye konu anlatımlarıyla size yol haritası olacak.

 

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply