Yıllar, Saçlarınızdan Götürmesin! İşte Doğal Formül…

0

Saçlarını İçin Bitkisel Karışım

Saçlarınız için kendiniz hazırlayabileceğiniz çok çok özel bir bitkisel karışım!

Saç bakımı için doğal yağlardan oluşan vereceğim formül sayesinde saçlarınız gerçekten de değişecek. Genelde bayanlarda ve erkeklerde özellikle belirli yaşlardan sonra seyrelmeye ve zayıflamaya başlayan saçlar eski gücünü kaybettiği için, bize havamızı katan en önemli aksesuarlarımız olan saçlarımıza artık daha iyi bakmanın zamanı geldi. Tabi ki bunu doğal yöntemlerle çözmemiz en sağlıklısı…

Sizlerle içeriği tamamen saç bakımı için %100 doğal yağlarla oluşturulacak bir bakım kürü tarifi vermek istiyorum. Kendim de kullanmaya başladım.

Saç Bakımı İçin Doğal Yağlar Kürümüzün içinde bulunacak yağlar:

Her yağdan 10 ml, toplamda 150 ml’lik bir şişe yeterli

Haftada 2-3 kez uygulanmalı

Isırgan Yağı:Saç diplerine uygulanması saç diplerindeki hücreleri uyarır ve besler.

Badem Yağı: Kuru ve hassas saç derisini nemlendirir ve saç köklerini, kaş ve kirpikleri besler

Zeytinyağı:İçerdiği A ve E vitaminleri sayesinde seç derisini ve saçları yumuşatır, nemlendirir.

Hindistan Cevizi Yağı: Saçları besleyici özelliği vardır.

Buğday Yağı:Yıpranmış saçların doğal bakımı için gayet uygundur.

Defne Gar Yağı: Deri kaşıntılarına iyi gelir.

Çam Terebentin Yağı: Saç diplerine masaj yapmak sureti ile uygulandığında kepeklenme ve saç dökülmelerinin önüne geçer.

Çörekotu Yağı: Saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır.

Susam Yağı: Saçları besler. Masaj yaparak uygulandığında saçlardaki canlılık ve parlaklık artar. Ayrıca kirpiklere ve kaşlara rımel seklinde sürüldüğünde kepeklenmeyi önler.

Ceviz Yağı: Saçları besler, etkili bir nemlendirme sağlar. Saç tellerini gençleştirir.

Ayçiçek Yağı:Besler ve nemlendirir. Vitamin ve mineraller açısından zengin bir yağ olarak saçların kalitesini yükseltir.

Avokado Yağı: Cildi nemlendiren ve besleyen bir yağdır.

Fındık Yağı:İçeriğindeki yüksek oleik asit ve E vitamini ile saç yaşlanmasını geciktirir.Saçların nem dengesini ayarlamaya yardımcı olur.

Jojoba Yağı: Deri döküntülerine ve tahriş olan cilde iyi gelir. Saç derisinin yağ dengesinin kazanılmasına yardımcı olur.

Soya Yağı:saç dökülmesini önler, saçın hacim kazanmasını sağlar, parlaklık ve canlılık verir.

Sizlere aktardığım saç bakımı için doğal yağlar karışımında tam 15 tane yağ bulunuyor. Bu yağların her birinden 10 ml ekleyerek karışımımızı oluşturuyoruz. Oluşan karışımı kapaklı bir şişede muhafaza edebilirsiniz. Bu yağı haftada 3 kez, temiz ve nemli saça uygulayabilirsiniz.

Dikkat etmemiz gereken nokta yağları satın alırken doğal içerikli olmasına, katkı maddeleri ve kimyasal içermemesine dikkat edin. Ayrıca soğuk press (soğuk sıkma) yöntemi ile elde edilmiş yağlar sağlıklı olanlarıdır. Buna dikkat edelim.

Saç bakımı için doğal yağlarla oluşan bu formül saçlarınızı güçlendirecek, saçlarınızı hacim kazanacak, hızlı uzyacak, kkırılmalar ortadan kalkacak, parlaklık verecek, zayıf ince telli saçlarınızı onaracak, boyalı saçlara derinlemesine bir bakım yapacak.

sac bakim yagi Yıllar, Saçlarınızdan Götürmesin! İşte Doğal Formül...

Aktardan teker teker alıp, karışım yapmaya üşenenler için bir hazır doğal bir çözüm var. Ürünün adı Barcelino Saç Bakım Yağ… Sık kullanılan ve memnun kalınan bir ürün…sizlerle paylaştığım yağ içeriklerini barındırıyor ve bayan-erkek demeden tüm saç diplerine iyi geliyor. Bu markayı ben de kullanmaya başladım ve ilk uygulamada dahi dolgunluk, hacim, parlaklık ve yumaşaklık sezdim ve düzenli kullandıkça etkileri çok daha gelişmeye başladı.

Saç Bakımı için bu doğal kürü mutlaka tavsiye ediyorum.

Işıltılı Kalın…

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply