Yves Rocher’den Gençlik İksiri Serum…

0

Gençlik İksiri 7.9 Serum

Yves Rocher, benim de uzun yıllardan beri severek kullandığım bitkisel kozmetiğin en eskilerinden olan bir Fransız markası. Yves Rocher ürünlerini güvenilir içerikleri ile gönül rahatlığı ile kullanabiliyorum. Marka son dönemlerde organik sertifikalı cilt bakım ürünleri de üretmeye başladı.

Şimdi sizlere daha önce kullandığım ve gayet memnun kaldığım bir ürünü anlatmak istiyorum. Özellikle yoğun ve hızlı akan şehir temposu içinde cildimiz yorgun düşüyor; hava kirliliği, oksijensiz ortamlar ve stres gibi serbest radikallerin etkisiyle ciltte hasarlar meydana gelebiliyor. Ayrıca yaşa bağlı olarak gelişen hormonal değişimler gibi iç etkenler de cildi etkiliyor. Bu iç ve dış faktörlere karşı cildi korumak adına cilt serumlarından faydalanmak mümkün. Serumlar, ihtiyaca ve yaşa bağlı olarak günlük cilt bakımı rutini içinde akşamları genelde yatmadan önce tercih edilen ürünlerdir. Cilt temizlendikten sonra cilde bir iki damla uygulanır ve üzerine bakım kremi sürülür. Böylece kreminizin etkisi de katlanmış olur.

7 değerli bitki – 9 yaşlanma karşıtı patentli formülü var…

Girizgahtan sonra lafı şuraya getirmek istiyorum. Yaşınız 30′a doğru yaklaşıyor ve 30 yaşınızı aştıysanız her şeyden önce cildinizin ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, cildinizi donuk, solgun ve cansız görüyorsanız, cildiniz ışıltısını kaybetmiş ise, cildinizde elastikiyet kaybı yaşıyorsanız, çizgilenme başladıysa Yves Rocher’ın harika Elixir 7.9 Serumu tam da size göre… Bu ürünü, temizlenmiş cilde gece yatmadan önce küçük bir kaç damla şeklinde sürüyorsunuz, ufak parmak darbeleri ile iyice emmesini sağlayıp üstüne uygun bir krem sürerek bakım rutininizi sonlandırıyorsunuz. Ben 1 şişeyi düzenli olarak kullandığımda hakikaten cildimin daha aydınlık, daha nemli ve sağlıklı göründüğünü net biçimde hissettim. O yüzden deneyimlediğim bir ürün olarak mutlaka tavsiye ederim. Ayrıca bu serum, Elixir 7.9 gündüz ve gece kreminizin yaşlanma karşıtı etkisini artırıyor.

Peki Elixir 7.9 ‘un içeriğinde neler var? Bir bakalım…

Yves Rocher Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları’nın keşfettiği en etkin bitkisel içeriklere sahip: Elma Oligosidleri, Afloya Yaprağı, Yalancı İğde Özü, Yeşil Pirinç, Tara Çekirdeği, Pancar bulunuyor. Formülü paraben içermiyor. Düzenli kullanım ile açılan kırışıklıklar, sıkılaşan dolgunlaşan cilt yüzeyi, ışıldayan ve yenilenen cilt dokusuna kavuşmanız mümkün…

Elixir 7.9 ‘un fiyatı ise 95.90 TL…

Işıltılı Kalın :=)

Sevgiler…

 

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply