Zeynep Enzin ile Astroloji Köşesi

Doğru Yorumlanmış Sezgiler İyi Birer Kılavuz Olurlar…

“ZEYNEP ENZİN İLE ASTROLOJİ KÖŞESİ”nisiz astroloji bilimini ve burçları yakından takip edenler için oluşturduk.

Astroloji bir bilim. Evrendeki gezegenler ve sayısız yıldızlarla sürekli etkileşim halindeyiz. Bu etkilerin dünyamıza ve insanlara olan etkilerini ve yaşanan değişimleri anlamak bir uzmanlık gerektiriyor. Doğru kullanıldığında size iyi bir kılavuz olmaya yardımcı Astroloji bilimi, meraklıları için gizemli de bir dünya aslında.

Ben de bu dünyanın kapılarını bilimsel bir yöntemle aralamak ve sizlere gerek burçlar hakkında gerekse gezegenlerin konumu ve üzerimizde sağladıkları enerjiler ile ilgili bilgi vermek amacıyla Astrolog ZeynepEnzin ile bir işbirliği yaptım. Kendisinin dahiyane zekası sayesinde sezgisel anlamda birçok alanda uzmanlığı var. Kişiliği ile ilgili daha detaylı bilgi için “Zeynep Enzin Kimdir” bölümünü okuyabilirsiniz.

Zeynep Enzin ile Astroloji köşesinde neler mi olacak? Öncelikle çıkardığı özel yıldız haritaları sonucu yaptığı değerlendirmelerini aktardığı aylık burç yorumlarını buradan güncel bir şekilde takip edebileceksiniz.

Zeynep Enzin’in yine ruhsal astroloji yolculuğu olarak tanımladığı bu özel dünyası içinde paylaştığı spiritüel yazılarını bulabileceksiniz. Örneğin Jüpiter’in burçlara etkisi, dolunayın bu ay bize olan yansımaları, ayın durumu ve enerjiler gibi v.s pek çok bilgilendirici ve yön verici konular sizlerle buluşacak.

Evet! Hayatta çoğu zaman doğru bir yönlendirmeye ihtiyaç duyarız. Kimilerimizin sezgisi çok kuvvetlidir. Önemli olan doğru insanlardan doğru yorumlara ulaşmak…. Astrolog Zeynep Enzin ile olan bu yolculuğumuzu keyifle ve merakla takip edeceğinize gönülden inanıyorum.

Sevgiyle doğal kalın

Hülya ÇayoğluKurtkal