Zeynep Enzin İle Ekim Ayı Burç Yorumları

0

KOÇ

koc Zeynep Enzin İle Ekim Ayı Burç Yorumları

Fazlasıyla içsel anlamda huzursuz olabilirsiniz. Tartışmalara, uzun uzun sohbetlere ani tepkiler verebilirsiniz. Bu dönemde sohbetleriniz sırasında fikirlerinize, söylediğiniz her söze ters zıt düşüncelere sahip sürekli farklı alternatifler üreten kişiler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda huzursuzluk ve gerginlik oluşabilir, asabi davranarak ilişkilerimizi aniden koparabilirsiniz.

Sakinliğinizi korumakta çok zorlansanız da elinizden geleni yapmanızda fayda vardır. Geçmişte yaşadığınız olaylar durumlar halledemediğiniz sorunlar sanki yeni bir kılıfla ortaya çıkmışçasına karşınıza aniden çıkabilir. Aynı zamanda bazı ikilemler ve ani karar değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Hayatınızın özellikle bu dönemlerinde zorlanabilirsiniz. Tüm bunlar geçiş dönemidir. Dönüm noktanızdır. Başarılı bir şekilde geçmek sizin elinizdedir.

Bunları başarırsanız o özlemini duyduğunuz huzuru, dinginliği, mutluluğu yakalama şansınızı elde edebilirsiniz. Tüm bu yaşadıklarınızın temel sebebi de budur. Evlilik ya da ortaklıktan elde edeceğiniz destek ile lüks ortamlarda bulunup keyfiniz için harcama yapabilirsiniz. Yatırım ve gelir elde edeceğiniz adımlar atabilirsiniz. Sanat, güzellik, ve eğlence sektöründen gelir elde edebilirsiniz.

BOĞA

boga 1 Zeynep Enzin İle Ekim Ayı Burç Yorumları

Huzurunuzun, mutluluğunuzun çevrenize yansıması ile arkadaşlarınız ile daha yakın ilişkiler kurar hatta arkadaş canlısı olursunuz. Bu durum da sizin popülerliğinizi artırır. Davranışlarınızın ölçüsü ve zarifliğiniz karşı cinsin dikkatini çeker ve çekiciliğinizi artırır. İnsanlar arasında barışı, sağlamaya, dengeyi kurmaya çalışma çabalarınız, sosyal çevrenizin genişlemesine sebep olabilir. Bu durum sizin partner, eş, ortaklık konularında şansınızı artırır. Maddi anlamda, hatırı sayılır gelirler elde etmenizi sağlayabilir.

Flörtünüzde güçlü olma ve kusursuzluk aradığınız ve bu durumu abarttığınız taktirde kendinizi herkesten üstün, yüce görme gibi durumlara gelebilir, kibre kapılabilir, kendi kendinize böbürlenebilirsiniz. Bu konularda kendinize hak verebilir, birçok konuda da iddialı olabilir, insanları küçümseme eğilimi gösterebilirsiniz. Kendinize verdiğiniz değeri çevrenize de vermelisiniz. Duygularınız nedeniyle ileride yanıldığınızı da görebilirsiniz. Karşı cins ile ilgilenme zamanıdır. Duygusal yönden biraz daha hassas olabilirsiniz.

İKİZLER

ikizler Zeynep Enzin İle Ekim Ayı Burç Yorumları

İşlerinizi bitirmek için gerekli enerjiniz tam anlamıyla yerinde. Algılarınız zihnininiz son derece açık.Yeni düşüncelere, alışık olmadığınız durumlara, farklı, orijinal konulara karşı merakınız artabilir. Sosyal ve ticari ilişkilerinizde kazançlı olabileceğiniz farklı, yeni bağlantılar kurulabileceğiniz bir zaman içinde olabilirsiniz. Zekanızı kullanmaya veya bu gibi faaliyetlerde bulunmaya çalışmalısınız. Birçok başarı elde edebilirsiniz.

Bu dönemde sizi rahatsız eden hiçbir şeyin olmadığı gibi içsel anlamda huzurlu ve rahatsınız. Para alışverişlerinizde, gelir gider dengenize dikkat etmelisiniz. Duygusal yönden biraz daha hassas olabilirsiniz. Bu durum sizi aşırı iyimser veya saf hale getirebilir! Sadece duygularınızla hareket edebilirsiniz. Biraz daha dikkatli olmalısınız, ileride zararını göreceğiniz hatalar yapmamalısınız.

Partneriniz ya da partnerleriniz ile birlikte şu ana kadar yaşamış olduğunuz yaşantınızı tamamen silip, yerine yeni bir hayat veya yeni bir düzen getirmek isteyebilirsiniz. Önceki yaşamınıza göre daha olgun ve size dayanılmaz gelen şartları daha anlayışla karşılar duruma gelebilirsiniz. Yeni yaşamınız eskisine göre çok farklıdır ve sizi derinden etkileyebilir.

 

YENGEÇ

akrep Zeynep Enzin İle Ekim Ayı Burç Yorumları

Zihniniz çok rahat ve huzur dolu duygular içinde olabilirsiniz. Karşı cins ile ilgilenme, duyguları belli etme açıklama zamanıdır. Aynı zamanda duygusal yönden biraz daha hassas olabilirsiniz. Dikkat etmelisiniz, sadece duygularınız ile hareket edebilirsiniz.

Bugün hayata fazlasıyla iyimser bakabilirsiniz. Kendinize güveniniz tam olabilir. Kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz.

Kültürel, dini, yüksek eğitim, yurt dışı seyahati ya da kanuni konulara ilgi duyabilirsiniz. Gelir elde edebileceğiniz adımlar atabilirsiniz. Büyümek, gelişmek isteyebilirsiniz. Girişimlerinizde sınırlarınızı aşmamaya dikkat etmelisiniz. Gereksiz harcamalardan, abartılardan kaçınmalısınız. Bilincinizi geliştirip genişletmek için yeni fırsatlar aramalısınız. Kendinize olan fazla güveninizden çevrenizi küçümseyebilir, kendi kendinize yüceliğinizi kabul edebilirsiniz. Gücü elinizde tutma isteğiniz ve kusursuzluk arayışınız kibre kapılmanıza sebep olabilir.

Eşiniz ya da ortağınız ile ilgili her konuyu daha derin düşünerek ele alabilirsiniz. Uzun zamandır görmezden geldiğiniz duygularınız aniden ortaya çıkabilir. Eşiniz ya da ortağınız ile konuşup bazı kararların alınması gerektiğini düşünebilirsiniz. Duygusal patlamalar, aşrı tepkiler gösterebilirsiniz.

ASLAN

aslan Zeynep Enzin İle Ekim Ayı Burç Yorumları

Enerji dolusunuz. Bu enerjinizi   her türlü işlerinizi halledebilmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni hobileriniz üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz. Seyahat edebilirsiniz, sportif aktivitelerde bulunabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kararlı davranışlarınız sizi yönlendirecektir. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta aceleci davranışlar içine girmemenizdir. Bu durum sizin aleyhinize çalışır, kazalara açık duruma gelebilirsiniz. Aşırı yoğunlaşabilirsiniz. Fiziksel aktivitelerinizde ikili ilişkilerinizde çatışma yaşamaktan kaçınmalısınız.

Önümüzdeki yıl çalışmalarınız elde edeceğiniz gelir ile ilgili planlama yapma zamanı. Tasarlayın ve kendinizi başaracağınıza inandırın. Öz güveniniz tam, liderlik yetenekleriniz güçlü. Onları kendi avantajınıza kullanın. Egoistlik ve kibirden uzak durun lütfen. Ruhsal ve fiziksel olarak dengeli olduğunuz bir dönemdesiniz. Yaratıcı olan yönünüzü maddi kazanımlarınızda değerlendirebilirsiniz. Fakat kendinizi hayal dünyasına kaptırmaktan kaçının. Yapmanız gerektiği halde ertelediğiniz işleriniz varsa, artık ele alma zamandır.

Gelirlerinizde yeni oluşumlar elde edebilirsiniz. . Uzun süredir üzerinde çalıştığınız işlerde bir yenilenme gündeme gelebilir. Bugün yeni bir şeyler satın almak isteyebilirsiniz. Bu estetik anlayışınıza hitap eden, sanat eseri, giysi, müzik veya edebiyat eseri gibi herhangi bir şey olabilir

BAŞAK

basak Zeynep Enzin İle Ekim Ayı Burç Yorumları

Bütün işlerinizi bitirmek için formunuz yerinde. Yeni fikirlere, ilginç konulara karşı merakınız artıyor. Sosyal ve ticari ilişkilerinizde kazançlı olabileceğiniz yeni farklı bağlantıları kurulabileceğiniz bir zaman içinde olabilirsiniz. Zekanızı kullanmaya veya bu gibi faaliyetlerde bulunmaya çalışmalısınız. Bazı başarılar sizi sevindirebilir.

Para konularını kontrol etme isteğiniz yoğunlaşacak ve bu konuda daha başarılı olabileceğiniz zamandır. Görev bilinciniz önemli işleri halletmenize yardımcı olabilir. Çevrenizdekilerin maddi olarak altından kalkamadığı birçok konulara, siz çözüm bulabilirsiniz. Sizden yaşca büyük ve tecrübe sahibi kişiler ile ilişkilerinizi geliştirilebilirsiniz. işlerinizi halletmeniz kolaylaşabilir bu dönemde.

Duygusal yoğunluğunuzun arttığı bir dönemdir. Partneriniz ile ilişkinizi inceleyip daha derin düşünebilirsiniz. Uzun zamandır görmekten kaçtığınız duygularınız aniden gündeme gelebilir. Partneriniz ile bazı şeylerin artık konuşulup bazı kararların alınması gerektiğini düşünebilirsiniz. Duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Aşrı tepkiler vermemeye dikkat etmelisiniz.

TERAZİ

terazi Zeynep Enzin İle Ekim Ayı Burç Yorumları

Çok güçlü enerjiler içindesiniz. Bu enerjinizi Aile bireyleri ile ilişkilerinizde kullanarak uyum içinde olduğunuzu gösterebilirsiniz. İlişkileriniz eğlenceli, keyifli geçebilir. Ailenize onları önemsediğinizi gösterme zamanı. Duygusal paylaşımlarınızı takdirle karşılayacakları zaman dilimindesiniz. Evinizi temizlemenin ve planladığınız dekorasyonu yapmanın tam zamanı. Keyifle çevrenizi güzelleştirebilirsiniz. Yoğunluğunuz artabilir. Acele etmemenizi öneririm. Kazalara açık duruma gelebilirsiniz. Fiziksel aktivitelerde ikili ilişkilerde çatışma yaşamaktan kaçmalısınız.

Geçmişte yaşadığınız sorunların yol açtığı psikolojik rahatsızlıklar ya da duygusal yaralarınızı iyileştirme dönemindesiniz. Bir kişinin düşüncesiz davranışlarının açtığı yaralar olabilir veya basit fakat acı verici bir durum olabilir. Güncel problemleriniz ise anne-baba veya işveren gibi otorite unsurlarıyla ilgili olabilir. Tüm acılarınızı iyileştirici bir dönemdesiniz. Sizin bile fark etmediğiniz yetenekleriniz ortaya çıkabilir. Hayatınızı toparlamak, düzenlemek için yaşamınıza biri girebilir. Size ışık tutabilecek biri, öğretmen veya danışman olabilir. Bir kurs veya seyahat imkanı bulabilirsiniz.

AKREP

akrep Zeynep Enzin İle Ekim Ayı Burç Yorumları

Tamamen farklı kişilikte olmak isteyebilirsiniz. Eski düşüncelerinizi, alışkanlıklarınız, yaptıklarınızı, yaşamınızı dahi bir kenara bırakıp, yerine. Yeni bir yaşam ve düzen oluşturabilirsiniz. Önceki kişiliğinize göre daha olgun ve anlayışlı olursunuz.

Hayatınızda çok önemli bir dönemdesiniz. Her şeyi sorgulamalı, kötü giden durumları artık bitirmeniz, değiştirmeniz gerekmektedir. Evlilik, aile sorumluluğu gibi konular hakkında ileriye dönük önemli kararlar verebilirsiniz. Sabırlı olmalı, dikkatinizi doğru ve sistemli bir şekilde geliştirmeye yoğunlaşmalısınız. Planlı, programlı sistematik hareket etmezseniz geçmişteki yaşamınız tekrar gündeme gelebilir.

Enerji dolusunuz. Tüm işlerinizi bir anda bitirebilecek enerjiye sahipsiniz. Yeni girişimlerde bulunmaya, alışık olmadığınız ilginç konulara karşı merakınız artabilir. Sosyal ve ticari ilişkilerinizde kazançlı olabileceğiniz bağlantılar kurulabileceğiniz bir zaman içinde olabilirsiniz.   Dış ticaret, yabancı ülkelerle bağlantılar, seminer verme, eğitim, felsefe, olabilir. Bilimsel konularla ilgilenebilirsiniz. Danışmanlık yapabilirsiniz. Zekanızı kullanmaya veya bu gibi faaliyetlerde bulunmaya çalışmalısınız. Başarılar elde edebilirsiniz.

YAY

yay Zeynep Enzin İle Ekim Ayı Burç Yorumları

Sosyal faaliyetlerinizde uyum içindesiniz. Karşı cinsle ilişkileriniz eğlenceli, mutlu, keyifli, romantıik. Çevrenizdeki kişileri önemsediğiniz belli edin. Duygularınızı paylaşmanızdan çok hoşlanacaklardır. Evinizi temizlemenin ve planladığınız dekorasyonu yapmanın tam zamanı.

Çok kararlı davranışlar gösterebilirsiniz. Acele etmemenizi öneririm. Aksi taktirde kazalara açık duruma gelebilirsiniz.

Sorumluluklarınız, görev bilinciniz ve kontrolcü yapınız yoğunlaşacak ve bu konuda daha başarılı olabileceğiniz zaman dilimidir. Önemli işlerinizi halletmenize yardımcı olabilir. Özellikle para konularında. Uzun zamandır alamadığınız paranızı alabilirsiniz. Gelir gider dengenizi rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Çoğu insanın cesaret edemediği işlere adım atıp maddi olanaklarınızı artırabilirsiniz. Çevrenizde kimsenin altından kalkamadığı , başaramadığı birçok konulara, siz çözüm bulabilirsiniz. Sizden yaşca büyük ve tecrübe sahibi kişiler ile ilişkileriniz gelişebilir.

Hayatınız birden değişebilir. Yazı yazmaya başlayabilirsiniz. Ya da kitap bastırabilirsiniz.. Beklentilerinizin aşırı uçlarda olması hayal kırıklığı uğramanıza sebep de olabilir dikkat etmelisiniz.

OĞLAK

oglak Zeynep Enzin İle Ekim Ayı Burç Yorumları

İçinde bulunduğunuz gruplar, topluluklar ile arkadaşlarınızla ilişkilerinizi bitirebilir. Bambaşka yeni arkadaşlıklar, gruplar içinde bulunabilirsiniz. Farklı bir yaşam, sürebilir yeni bir düzen oluşturabilirsiniz. Geçmişteki her şeyi silerek , farklı ortamlarda bulunabilirsiniz.  Önceki yaşamınıza göre daha olgun, anlayışlı davranırsınız. Yaşamınızdaki çok önemli dönemlerden bir tanesidir. Bir anlamda kendi değerinizi ölçersiniz. Yaşadığınız, yaptığınız her şeyi sorgulamalı ve bitirmelisiniz.

Kendinize olan güveniniz tam. Büyümek ve ilerlemek isteği duyabilirsiniz. Girişimlerinizde sınırlarınızı aşmamaya ve gereksiz harcamalarda bulunmamaya dikkat etmelisiniz. İsteklerinizi yerine getirirken borçlanma ve kredi alımlarınızı abartmamalısınız.

Kariyeriniz için eski yaşamınızı, düzeninizi, bulunduğunuz ortamı bir anda silip, yerine yeni farklı bir yaşam, düzen getirebilirsiniz. Yeni bir alanda adım atıp ilerleyebilirsiniz. Meslek koşullarınız doğrultusunda yaşamınızı daha güzel şekillendirebilirsiniz. Olgunlaştığınız önemli kararlar aldığınız, daha fazla sorumluluk aldığınız dönemde olabilirsiniz. Planlı, sistematik hareket etmezseniz, eski yaşamınızdan daha kötü koşullarla karşılaşma olasılığınız yüksek olabilir.

KOVA

kova Zeynep Enzin İle Ekim Ayı Burç Yorumları

Sıkıntılı , endişeli ve depresif bir havada olabilirsiniz. İlişkilerinizde duygusal kırıklıklar yaşayabilir, incinebilirsiniz. Geçmişinizde yaşadığınız olayların gündeme geldiği ve duygusal iyileştirmelerin olduğu bir dönemdesiniz. Bir kişinin düşüncesizce davranışları sizi yaralamış olabilir.Aile fertleri ile ya da işvereniniz olabilir bilinçaltında geçmişte yatan ne varsa ortaya çıktığı bir dönemde olabilirsiniz.

Düşüncelerinizle, aklınız, konuşmalarınız, yapmak istedikleriniz ile kişiliğinizi ortaya koyduğunuz bir dönemdesiniz. Eyleme geçtiğiniz isteklerinizi gerçekleştirdiğiniz, amacınıza ulaştığınız bir dönemdir. Daha önce öğrenmek için fırsat bulamadığınız sizinde fark etmediğiniz bir yeteneğinizi, yaratıcılığınızı keşfedebilirsiniz. Toplumda yer almak için duygularınız aniden kabarabilir anne ya da baba olmak isteyebilirsiniz.

Hayatınızın aniden değişme olasılığı oluşabilir. Bu değişim nedeniyle de gergin günler yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizin aşırı uç noktalarda olması nedeni ile hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kendinizi anlamakta da zorluk çekebilirsiniz.

BALIK

balik Zeynep Enzin İle Ekim Ayı Burç Yorumları

Başkalarını herhangi bir konuda teşvik edebilir veya tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Eşiniz ve ortağınız ile iyi iletişim içine girmek isteğiniz artabilir. Eşiniz ya da ortağınız ile aynı konuda ve belirli olaylarda birlikte olup, aynı fikirde olabilirsiniz, onlardan ilgi duymak isteyebilirsiniz.

Önümüzdeki yıl neler yapmak istediğinizi tasarlayın ve kendinizi başaracağınıza inandırın lüfen . Özellikle evlilik ve ortaklık konularında olabilir. Bencillik ve kibirden uzak durmalısınız. Ruhsal sağlığınız ve fiziksel sağlığınız son derece yerinde ve çok dengeli olduğu bir dönemdesiniz. Yaratıcılığınızı yaşadığınız yoğun pozitif enerjiniz ile birleştirmelisiniz. Fakat kendinizi hayal dünyasına kaptırmaktan kaçının. Yapmanız gerektiği halde ertelediğiniz konuları, artık ciddiyetle ele almanız gerekmekte.

Bütün işlerinizi bitirmek için formda olacaksınız. Zihnininiz son derece açık. Zihinsel faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Marjinal, orijinal konulara karşı merakınız artabilir. Hemen her konuyu idrak edebiliyorsunuz. Duygularınız ile mantığınız birbirine karışmıyor. Kendinizi doğru ifade edebildiğiniz bir dönemdesiniz. Sosyal çevreniz genişleyebilir, ticari ilişkileriniz artabilir.  Zekanızı kullanmaya girişimlerde bulunmaya çalışmalısınız. Bazı başarılarınız sizi sevindirebilir.

 

 

 

Share.

About Author

www.endogalindan.com; özgür, takipçi, yenilikçi, organik ruhlu, sağlıklı, orijinal, doğal yaşama tutkun, paylaşımcı, seyahat seven, araştırmacı, meraklı, hümanist, modası kendine özgün ve farklı kimliğiyle sizlere keyifli bir platform sunuyor.

Leave A Reply